Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Noćni život: Matrix, Tufna, barKa, Bastion i Nox

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65860
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 17:49 
Naslov:  [FOTO] Noćni život: Matrix, Tufna, barKa, Bastion i Nox
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ovog vikenda posjetili smo neka od najatraktivnijih mjesta za zabavu te zabilježili atmosferu u istima. Pogledajte fotke iz Matrixa, Tufne, Cocktail barKE, Bastiona i Noxa. Možda na njima pronađete sebe ili nekog znanca...

Galerija 031: Noćni život: Matrix, Tufna, barKa, Bastion, Nox
[Foto: Mario A. Benc][21.07.2012. Matrix, Tufna, barKa, Bastion, Nox]


Najava 031: Tufna: DJ D'noizz / DJ Danchi / El Pantalone
Najava 031: Cocktail barKA: Sex Machine Party / BarKA Party / Desperados Party
Najava 031: Bastion: Saturday HotFever
Najava 031: Nox: DJ Zeka Saturday Night

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2012. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od svih navedenih jedino je još Matrix iole normalan,ostalo je sve cajkaroško-lopovsko smeće.

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2012. 8:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: ›
Od svih navedenih jedino je još Matrix iole normalan,ostalo je sve cajkaroško-lopovsko smeće.

Cocktail barKA je, meni osobno, najbolje mjesto za izlaske u Osijeku. I Matrix je ok, ali barKA mi se više sviđa jer je jako lijepo uređena i zato što se pušta odlična mjuza (house, R'n'B i sl.), barem tamo gdje im se nalazi glavni bar.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2012. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la: ›
Od svih navedenih jedino je još Matrix iole normalan,ostalo je sve cajkaroško-lopovsko smeće.

Cocktail barKA je, meni osobno, najbolje mjesto za izlaske u Osijeku. I Matrix je ok, ali barKA mi se više sviđa jer je jako lijepo uređena i zato što se pušta odlična mjuza (house, R'n'B i sl.), barem tamo gdje im se nalazi glavni bar.


Kao prostor je ok ali dj im je katastrofa...ne znam tko ga je birao ali pošto se kontam u te stvari mali je užas. Btw. zna imati ispade da nekontrolirano skače i ispušta neartikulirane zvukove dok pušta Beyonce do daske. Osim toga i što konobari ne dobivaju mjesecima plaće,mjesto je ok Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2012. 19:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma3x je apsolutni win os scene trenutno!Smile

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2012. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Duminske Trake je napisao/la: › Kao prostor je ok ali dj im je katastrofa...ne znam tko ga je birao ali pošto se kontam u te stvari mali je užas. Btw. zna imati ispade da nekontrolirano skače i ispušta neartikulirane zvukove dok pušta Beyonce do daske. Osim toga i što konobari ne dobivaju mjesecima plaće,mjesto je ok Wink

Da, zna se malo previše uživiti. Wink A što se tiče neplaćanja, prvi put čujem. Mjuza i ambijent su mi super. Uostalom, raspravlja se o najboljim mjestima za izlaske, a ne o neisplaćivanju plaća. Right? Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.07.2012. 3:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Duminske Trake je napisao/la: › Kao prostor je ok ali dj im je katastrofa...ne znam tko ga je birao ali pošto se kontam u te stvari mali je užas. Btw. zna imati ispade da nekontrolirano skače i ispušta neartikulirane zvukove dok pušta Beyonce do daske. Osim toga i što konobari ne dobivaju mjesecima plaće,mjesto je ok Wink

Da, zna se malo previše uživiti. Wink A što se tiče neplaćanja, prvi put čujem. Mjuza i ambijent su mi super. Uostalom, raspravlja se o najboljim mjestima za izlaske, a ne o neisplaćivanju plaća. Right? Smile


To je samo da se zna da nije sve bajno iza kulisa...a što se matrixa tiče nije ništa posebno ali barem nisam doživio nijednu neugodnost tamo tako da je prolazna ocjena a i glazba je relativno ok,nije ni istočna ni prezaglupljujuća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: