Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Diplomirani pravnik prodaje kukuruz!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Od sutra prestajem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 206
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la (Pogledaj post): › Bio je on prodavao i nešto drugo (štetno za djecu) barem se sad okrenuo kukuruzu jel je to legalno. Sranje od članka jel onda je trebalo pisati čime se sve bavio prije i zašto ga nitko neće zaposliti kad mu vide CV.


Imaš insajderske informacije? Hajde, daj ih...

Ne znam, meni se sve čini da, štagod da je bio i radio prije, sve bi bilo riješeno da je on u pravoj stranci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.07.2012. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

novinari bi bar malo mogli provjerit priču prije nego ju objave. Gospon ima kaznenih djela kao u priči i koji bi ga poslodavac zaposlio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2012. 11:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad ništa nije onako kako se na prvi pogled čini...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2012. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

luka_os je napisao/la (Pogledaj post): › novinari bi bar malo mogli provjerit priču prije nego ju objave. Gospon ima kaznenih djela kao u priči i koji bi ga poslodavac zaposlio.


porezni obveznik je napisao/la: ›
Bio je on prodavao i nešto drugo (štetno za djecu) barem se sad okrenuo kukuruzu jel je to legalno. Sranje od članka jel onda je trebalo pisati čime se sve bavio prije i zašto ga nitko neće zaposliti kad mu vide CV.


Ovakvi komentari te uvijek mogu nasmijati hahaha
Ako ga ne poznate osobno, zasto onda pisete takve gluposti?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 11:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
luka_os je napisao/la (Pogledaj post): › novinari bi bar malo mogli provjerit priču prije nego ju objave. Gospon ima kaznenih djela kao u priči i koji bi ga poslodavac zaposlio.


porezni obveznik je napisao/la: ›
Bio je on prodavao i nešto drugo (štetno za djecu) barem se sad okrenuo kukuruzu jel je to legalno. Sranje od članka jel onda je trebalo pisati čime se sve bavio prije i zašto ga nitko neće zaposliti kad mu vide CV.


Ovakvi komentari te uvijek mogu nasmijati hahaha
Ako ga ne poznate osobno, zasto onda pisete
takve gluposti?


Da nije bio u vezi sa kćerkom od poznate osječke javne bilježnice nebi ni taj faks završio, a kaznenih djela ima ko u priči..toliko od mene o ovom plačenom članku

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jadna je ovo tema ne samo pravnika, već i ostalih mladi ljudi koji u današnje vrijeme često razmišljaju o odlasku iz grada i slavonije. Istina je da je grad i slavonija sve opustošeno-opljačkano političari koji su to sve popratili i danas vladaju Osijekom i Slavonijom. Vlast u gradu i slavoniji nema snage ni znanja da zadrži mlade ljude na ovim prostorima previše je kićenja lažnih obećanja .... Karavane prolaze ,a psi i dalje laju.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.07.2012. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jbg ljudi pa niste vi političari,kako sin od Šišljagića prolazi sve čega ga zagarantiran posao,tatica plati sve Smile pa niste vi djeca od Glavaša,Čačića,Sanadera,Kosorice,Bubala....vi ste debili ^^ budale koje da budete doktori svemira i dalje nebi imali posao u osijeku prije nego što ljudi koji su prodali,opljačkali,uništili i vratli ovaj grad 100 godina unatrag Smile ovdje nije bitno koji papir i školu imaš,ovdje je bitno da ti je tata bio nekakav general koji se za vrijeme rata u paktu s Glavašem i kompanijom opljačkao grad Wink a jbg ima ih i takvih zar ne Smile

IDEMO DALJE! iduće izbore glasajte opet svi budite glupi ko kurac idite na izbore Wink

i boli me k**** za moju pismenost ja sam balkanac,Hrvatina,Thompsona slušam i idem urkvu križ ispred vrata imam OGROMNI! Crying or Very sad

HRVATSKA HRVATSKA!!!!

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima se novaca za otvoriti kafić ?? Shocked

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.07.2012. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino Osijek je mal grad Wink Dečko sa svojim dosijeom teško da može imat prednost naspram stotine drugih pravnika.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dr. zoidberg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 643
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2012. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

porezni obveznik je napisao/la: ›
dino_bno je napisao/la: ›
luka_os je napisao/la (Pogledaj post): › novinari bi bar malo mogli provjerit priču prije nego ju objave. Gospon ima kaznenih djela kao u priči i koji bi ga poslodavac zaposlio.


porezni obveznik je napisao/la: ›
Bio je on prodavao i nešto drugo (štetno za djecu) barem se sad okrenuo kukuruzu jel je to legalno. Sranje od članka jel onda je trebalo pisati čime se sve bavio prije i zašto ga nitko neće zaposliti kad mu vide CV.


Ovakvi komentari te uvijek mogu nasmijati hahaha
Ako ga ne poznate osobno, zasto onda pisete
takve gluposti?


Da nije bio u vezi sa kćerkom od poznate osječke javne bilježnice nebi ni taj faks završio, a kaznenih djela ima ko u priči..toliko od mene o ovom plačenom članku


čovjek je upućen, nema šta...svaka mu dala hehe

_________________
I have come here to chew bubblegum and kick ass...and I'm all out of bubblegum.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2012. 13:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čovjek radi, snalazi se, prodaje kukuruz....ajmo ga žalit malo

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako je istina ovo da ima dosje - onda to valjda kod tih pravnika igra ulogu i moze biti razumljivo zasto ga nitko nece. No, neka razmisli o uclanjenju u stranku koja clanove ionko vrbuje s potjernica i web stranica DORH-a, mozda mu onda krene nabolje...

No, zanimljivo je kako za neke druge kriminalce ne samo da ima posla - nego su rezervirane i top pozicije. Ne racunamo li ovdje glavu hobotnice koja je osudjena za najgora civilizacijska zlodjela - rani zlocin nad civilnim stanovnistvom, imamo i glavnog u TZ Osijek - pravomocno osudjenog gospodarskog kriminalca.

Sasa Uranjek - pravomocno osudjen za gospodarski kriminal (dakle - mozete ga zvati KRIMINALCEM bez straha od tuzbe za klevetu) se prvo iz STV-a preselio u Osjecki sajam, a sada i u Turisticku zajednicu grada Osijeka
vidi: http://www.dorh.hr/Default.aspx?art=5848&sec=678

Skriveno: 
Županijsko državno odvjetništvo u Osijeku
Najavljena žalba protiv presude Antunu Novaliću i suradnicima zbog zlouporabe položaja i ovlasti
Županijski sud u Osijeku donio je presudu kojom je Antuna Novalića, Đuru Vukovića, Stjepana Stjepaneka, Zdenka Dintera, Ljerku Olujić, Fahriju Alempić, Tomu Melera, Bernarda Škaru, Ivana Šilješa, Jadranku Kokolari i Sašu Uranjeka proglasio krivima zbog ukupno šest kaznenih djela zlouporabe položaja i ovlasti iz članka 337. stavak 1. i 4. Kaznenog zakona. (3. 7. 2007.)
Antun Novalić i Đuro Vuković osuđeni su na jedinstvenu kaznu zatvora u trajanju od po dvije godine i šest mjeseci, Stjepan Stjepanek na kaznu zatvora od osam mjeseci, Zdenko Dinter na kaznu zatvora od šest mjeseci, a ostalim optuženicima izrečene su uvjetne osude. Također, prema optuženicima i osobama koje su stekle protupravnu imovinsku korist izrečeno je i oduzimanje navedene imovinske koristi. Budući da su navedene sankcije neprimjerene težini počinjenih kaznenih djela, a napose visini protupravne imovinske koristi koju su optuženici sebi i drugima pribavili, protiv navedene presude državno odvjetništvo će podnijeti žalbu Vrhovnom sudu Republike Hrvatske zbog odluke o kazni.
Podsjetimo, optužnicama Županijskog državnog odvjetništva u Osijeku stavljeno im je na teret da su od 1996. do 1999. godine, kao članovi uprava, nadzornih odbora ili kao uposlenici „Gradske banke“ d.d. i tvrtki iz tzv. sustava „Novalić“, nezakonitim korištenjem obveznog deviznog depozita i kategorije dopunskog kapitala, štetnim transakcijama dionicama i nekretninama, pribavili znatnu protupravnu imovinsku korist Antunu Novaliću, Đuri Vukoviću i osobama po njihovom izboru u iznosu od preko 53 milijuna kuna.

Info: http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=38429#ixzz21Lu7DMyM


A tu je i Zeljko Siric, koji i dalje prima placu iz kase koju pune porezni obveznici grada Osijeka. Doduse, proces je u tijeku, jos uvijek nije pravomocno osudjeni kriminalac.

I sigurno jos plejada vrhunskih igraca...

No, gradjani i dalje sute i biraju upravo takve.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.07.2012. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima jel on plati pdv za prodani kukuruz i da li izdaje račun ????

ako ne,to je onda rad na crno i inspekcija bi se trebala malo pozabaviti sa time !

ipak je hrana u pitanju.....

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.07.2012. 14:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
a jbg ljudi pa niste vi političari,kako sin od Šišljagića prolazi sve čega ga zagarantiran posao,tatica plati sve Smile pa niste vi djeca od Glavaša,Čačića,Sanadera,Kosorice,Bubala....vi ste debili ^^ budale koje da budete doktori svemira i dalje nebi imali posao u osijeku prije nego što ljudi koji su prodali,opljačkali,uništili i vratli ovaj grad 100 godina unatrag Smile ovdje nije bitno koji papir i školu imaš,ovdje je bitno da ti je tata bio nekakav general koji se za vrijeme rata u paktu s Glavašem i kompanijom opljačkao grad Wink a jbg ima ih i takvih zar ne Smile

IDEMO DALJE! iduće izbore glasajte opet svi budite glupi ko kurac idite na izbore Wink

i boli me k**** za moju pismenost ja sam balkanac,Hrvatina,Thompsona slušam i idem urkvu križ ispred vrata imam OGROMNI! Crying or Very sad

HRVATSKA HRVATSKA!!!!


heheh...svaka čast ! slažem se s tobom !

najbolji post u zadnje vrijeme...Smile

građani su debili i pate od Helsinškog sindroma....glasaju i dižu hvalospjeve ljudima koji su ih pokrali i uništili...

ovaj grad se mora riješiti Glavaševih metastaza !

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.07.2012. 17:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

upravu si za ovo...dečko mora imati papire za sve,nije on Čačić da ubije dvoje ljudi i ode na godišnji,...gospodin prodaje kukurz bez papira,licence,krade državu,treba mu napisat jedno 100000000 kuna kazne izmisliti gluposti kako nema svjetla na biciklu,kako mu kukuruz nema svjetla...samo nabubati mu kaznu i ubit i ono malo mogućnosti da se zaradi nešto novaca dok Glavaš i kompanija ljetuju na Jadranu Smile IDEMO DALJE! idemo opet glasati za ljude koji su nas pokrali i onda poslje izbora pljuvati po njima Wink HRVATSKA HRVATSKA!!

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: