Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP kreće s drastičnim mjerama kažnjavanja!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2012. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dali će glavaš i sanader biti povlašteni karata i imati neograničenu butru? naravno to možemo saznati kad se sanader vrati sa godišnjeg kojeg je uzeo,a ti posudi butru nekome pa dobi kaznu jel si glaso za HDSSB

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 5:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Postoji li povlaštena karta za polupismene?
ratni_heroj je napisao/la: ›
dali će glavaš i sanader biti povlašteni karata i imati neograničenu butru? naravno to možemo saznati kad se sanader vrati sa godišnjeg kojeg je uzeo,a ti posudi butru nekome pa dobi kaznu jel si glaso za HDSSB

Za tebe bi trebalo uvesti novu kategoriju povlaštenih karata. Za zaostale u razvoju i polupismene...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

od svibnja 2013. kada budemo osiguravali osobna vozila morat ćemo naznačiti za koje osobe osiguranje vrijedi....znači vozač (vlasnik vozila), 4 putnika i 2 putnika po izboru

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
buda_dgo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: donji grad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dakle ako se ne smije vozit s tuđom butrom, dakle koju je netko drugi platio, smije li se na stanici užicat cenera za kartu, jer ni to nismo onda sami platili već je netko drugi?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

buda_dgo je napisao/la (Pogledaj post): › dakle ako se ne smije vozit s tuđom butrom, dakle koju je netko drugi platio, smije li se na stanici užicat cenera za kartu, jer ni to nismo onda sami platili već je netko drugi?


Ja ne kontam u čemu je problem što ne smiješ koristiti tuđu butru!? jel smiješ tuđu osobnu, tuđi auto? taj netko je to platio, pa zašto ti ne bi koristio... i da, ugrij ostatke ručka ekpisa s foruma dolazi na večeru, jer netko je to platio.


@simo trudim se Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 17:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

buda_dgo je napisao/la: ›
dakle ako se ne smije vozit s tuđom butrom, dakle koju je netko drugi platio, smije li se na stanici užicat cenera za kartu, jer ni to nismo onda sami platili već je netko drugi?

Ja ne vozim automobil tvojom vozačkom iako si ti platio vozački, osim toga karte za javni prijevoz su kategorizirane (učenička, umirovljenička, radničke itd.) Sukladno tome svaka je različito subvencionirana od strane grada i svaka ima svoju cijenu. Ako se ja vozim umirovljeničkom karticom, a trebam kupiti radničku kartu, svjesno pokradam GPP-e za razliku u cijeni te dvije kategorije karata. Važno je reći da kad se radi o personaliziranim karticama, pravo korištenja se ne može prenositi na druge osobe.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.07.2012. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
@simo trudim se Wink

Odlično ti ide ... osijek031.com smile

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.07.2012. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba stavit u tramvaj veliki križ i puštati Thompsona,onda bi se ljudi osjećali kao velike Hrvatine a svi znamo da su Hrvatine sebi najpošteniji narod pa uopće nebi bilo potrebe za kaznama pošto bi bili svi pošteni.

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 13:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

buda_dgo je napisao/la: › dakle ako se ne smije vozit s tuđom butrom, dakle koju je netko drugi platio, smije li se na stanici užicat cenera za kartu, jer ni to nismo onda sami platili već je netko drugi?
Genijalna usporedba!

Dakle. Znas li to su subvencije, cemu one sluze, zasto se subvencioniraju pojedine skupine gradjana i tko to na kraju sve placa?

Odgovori, please, s "da"/"ne" ili "znam"/"ne znam". Tnx

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 22.07.2012. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
buda_dgo je napisao/la: ›
dakle ako se ne smije vozit s tuđom butrom, dakle koju je netko drugi platio, smije li se na stanici užicat cenera za kartu, jer ni to nismo onda sami platili već je netko drugi?

Ja ne vozim automobil tvojom vozačkom iako si ti platio vozački, osim toga karte za javni prijevoz su kategorizirane (učenička, umirovljenička, radničke itd.) Sukladno tome svaka je različito subvencionirana od strane grada i svaka ima svoju cijenu. Ako se ja vozim umirovljeničkom karticom, a trebam kupiti radničku kartu, svjesno pokradam GPP-e za razliku u cijeni te dvije kategorije karata. Važno je reći da kad se radi o personaliziranim karticama, pravo korištenja se ne može prenositi na druge osobe.


kada kupim kartu za Cinestar,mogu je dati kome god hoću...plaćam mjesto u kinu,tako bi trebalo biti i u tramvaju !
treba se plaćati mjesto u tramvaju,a GPP ne bi trebalo zanimati niti ga je briga odakle meni karta!!!
da li sam je dobio ili kupio,ja imam kartu i tu kartu je netkok platio i ja sam ušao sa kartom....
prvo i prvo,zakonski mi nitko ne može napisati kaznu,jer samo ovlaštene osobe mogu tražiti osobnu iskaznicu....
ljudi bi se malo trebali raspitati...ne trebaju davati osobne iskaznice niti ih nitko ne može zadržatu u vozilu !!!
to je kažnjivo djelo slično otmici....

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2012. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krmak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
buda_dgo je napisao/la: ›
dakle ako se ne smije vozit s tuđom butrom, dakle koju je netko drugi platio, smije li se na stanici užicat cenera za kartu, jer ni to nismo onda sami platili već je netko drugi?

Ja ne vozim automobil tvojom vozačkom iako si ti platio vozački, osim toga karte za javni prijevoz su kategorizirane (učenička, umirovljenička, radničke itd.) Sukladno tome svaka je različito subvencionirana od strane grada i svaka ima svoju cijenu. Ako se ja vozim umirovljeničkom karticom, a trebam kupiti radničku kartu, svjesno pokradam GPP-e za razliku u cijeni te dvije kategorije karata. Važno je reći da kad se radi o personaliziranim karticama, pravo korištenja se ne može prenositi na druge osobe.


kada kupim kartu za Cinestar,mogu je dati kome god hoću...plaćam mjesto u kinu,tako bi trebalo biti i u tramvaju !
treba se plaćati mjesto u tramvaju,a GPP ne bi trebalo zanimati niti ga je briga odakle meni karta!!!
da li sam je dobio ili kupio,ja imam kartu i tu kartu je netkok platio i ja sam ušao sa kartom....
prvo i prvo,zakonski mi nitko ne može napisati kaznu,jer samo ovlaštene osobe mogu tražiti osobnu iskaznicu....
ljudi bi se malo trebali raspitati...ne trebaju davati osobne iskaznice niti ih nitko ne može zadržatu u vozilu !!!
to je kažnjivo djelo slično otmici....

 @Prasac, (jer da si krmak do sad bih već nešto skontao zbog stečenog iskustva), zamoli nekog da ti objasni razliku između vrijednosne i personalizirane karte za vožnju. Potom pokušaj pojmiti, da si ulaskom u sredstva javnog gradskog prijevoza, prihvatio i pravila i propise koja tamo vrijede. A ona kažu da je pregledač karata ovlaštena službena osoba u sredstvima javnog gradskog prijevoza i dužan si mu dati identifikacijski dokument ako si zatečen u vozilu sa neispravnom kartom ili bez iste. U slučaju da to ne želiš, isto će od tebe zatražiti policija na zahtjev pregledača karata, no to će ti generirati dodatne troškove. Pa ko' voli nek' izvoli.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2012. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krmak je napisao/la: › kada kupim kartu za Cinestar,mogu je dati kome god hoću...plaćam mjesto u kinu,tako bi trebalo biti i u tramvaju !
treba se plaćati mjesto u tramvaju,a GPP ne bi trebalo zanimati niti ga je briga odakle meni karta!!!
Kad bi se tako placalo, onda bi cijena karte bila jednaka za sve, odnosno i studenti i umirovljenici bi placali kao i zaposleni.

No, drustvo je odlucilo da je ugrozenim skupinama prihvatljivo olaksati zivot i zato postoje subvencije. Njima ti isti porezni obveznici olaksavaju zivot onima koji si ne mogu nesto piustiti pri punoj cijeni.

Usporedba s Cinestarom, kao komercijalnom uslugom, je glupa da tesko moze gluplja.

Cini se da su ratni zlocinac i njegova falanga jos i dobro rjesenje s obzirom na politicku pismenost i obrazovanost biraca.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2012. 15:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
krmak je napisao/la: › kada kupim kartu za Cinestar,mogu je dati kome god hoću...plaćam mjesto u kinu,tako bi trebalo biti i u tramvaju !
treba se plaćati mjesto u tramvaju,a GPP ne bi trebalo zanimati niti ga je briga odakle meni karta!!!
Kad bi se tako placalo, onda bi cijena karte bila jednaka za sve, odnosno i studenti i umirovljenici bi placali kao i zaposleni.

No, drustvo je odlucilo da je ugrozenim skupinama prihvatljivo olaksati zivot i zato postoje subvencije. Njima ti isti porezni obveznici olaksavaju zivot onima koji si ne mogu nesto piustiti pri punoj cijeni.

Usporedba s Cinestarom, kao komercijalnom uslugom, je glupa da tesko moze gluplja.

Cini se da su ratni zlocinac i njegova falanga jos i dobro rjesenje s obzirom na politicku pismenost i obrazovanost biraca.

Pisano je gore o kategorizaciji karata i subvencioniranju istih, no to očito nije naišlo na plodno tlo. Nije teško zaključiti zašto...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: