Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



pukao usb drive

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.07.2012. 18:38 
Naslov:  pukao usb drive
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vadim usb iz racunala i ostane mi u usb portu taj prednji dio, dok mi je drive u ruci:)
Imam dosta dokumenata i materijala na njemu i sad bi to nekako trebalo spasiti.

Stick sam po sebi nije ostecen pa pretpostavljam da postoji nacin?gdje bih mogao otici pitati?

thx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.07.2012. 10:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la: ›
Vadim usb iz racunala i ostane mi u usb portu taj prednji dio, dok mi je drive u ruci:)
Imam dosta dokumenata i materijala na njemu i sad bi to nekako trebalo spasiti.

Stick sam po sebi nije ostecen pa pretpostavljam da postoji nacin?gdje bih mogao otici pitati?

thx


Ovisi o oštećenju na pločici, ali svaki (bolji) elektroničar bi ti to morao biti u stanju zalemiti. Možda ti je win naći one likove koji se bave čipiranjem konzola i sličnim stvarima u kojima su potrebni precizni lemovi.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2012. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa da, otici cu za pocetak do g zone, oni prckaju po mobitelima pa mozda rijese i ovo.
ploca mi se cini neostecena, samo je pukao taj keks..
budemo vidjeli, hvala!

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
WeFixIT
Offline
Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.06.2020. 1:20 
Naslov:  Re: pukao usb drive
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za spasavanje podataka sa neispravnih diskova preporucujem:

Ukoliko vam nije daleko, ima servis u Belom Manastiru ( cca 30km od Osijeka ). Kvalitetni strucnjaci, zaposljavaju inzinjersko osoblje.

Servis Info Remont , Kralja Tomislava 6 , Beli Manastir - servis racunala , laptopa , tableta , PS4 konzola , LCD TV-a , specijalizirani servis elektronike ( zamjena BGA chipova, reprogramiranje BIOS-a , spasavanje podataka sa ostecenih diskova itd )

Povoljne cijene uz jamstvo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: