Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Hrvatski Crveni križ Osijek izabrao novog predsjednika skupštine

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65665
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.07.2012. 17:06 
Naslov:  Hrvatski Crveni križ Osijek izabrao novog predsjednika skupštine
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na sjednici Skupštine Hrvatskog Crvenog križa Gradskog društva Crvenog križa Osijek koja je održana danas, četvrtak, 12. srpnja 2012. godine, za predsjednika Skupštine HCK GD CK Osijek jednoglasno je izabran prof. dr. sc. Aleksandar Včev. Tu dužnost je do kraja svibnja ove godine obnašao pokojni Željko Čiki.

Prof.dr.sc. Aleksandar Včev, liječnik je, specijalist internist i znanstvenik s međunarodnim ugledom, predstojnik Klinike za unutarnje bolesti KBC Osijek i dekan Medicinskog fakulteta Osijek. Počasni je član osječkog Crvenog križa i član Savjeta za razvoj.

U svom radu GDKC Osijek već godinama ostvaruje uspješnu suradnju sa svim zdravstvenim ustanovama u Osijeku, a posebice s Medicinskim fakultetom Osijek s kojim je potpisan i Sporazum o suradnji, posebice na programima prevencije pretilosti. Izborom prof. dr.sc. Aleksandra Včeva za predsjednika osječkog Crvenog križa suradnja će u svim segmentima djelovanja znatno unaprijediti u korist korisnika naših usluga.

Crveni križ najveća je i najstarija svjetska humanitarna organizacija koja svojim idealima i načelima humanosti, nepristranosti, neutralnosti, neovisnosti, dragovoljnosti, jedinstva i univerzalnosti okuplja više od 115 milijuna članova.

Skupština je također jednoglasno potvrdila odluku Odbora za utvrđivanje kandidata za izbor ravnatelja GDCK Osijek prema kojoj je Marko Đukić izabran za kandidata za ravnatelja GD CK Osijek u narednom mandatnom razdoblju od četiri godine. Time je okončan i žalbeni postupak protukandidata. Napominje se i da prema Statutu Hrvatskog Crvenog križa i Statutu GDCK Osijek na odluku o izboru kandidata svoju suglasnost treba dati Glavni odbor Hrvatskog Crvenog križa nakon čega je izbor ravnatelja proveden u potpunosti.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Znanstveni novak
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.07.2012. 5:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogao bi USKOK malo i u posjetu gradskom društvu Crvenog križa, ovaj Đukić vuče repove za sobom predugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.07.2012. 9:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao recimo koje ?

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.07.2012. 9:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): › Kao recimo koje ?

1. plaću u visini ministarske
2. vozni park dostojan Bill Gatesa
3. ogromno odmaralište u Orahovici
4. renovirano odmaralište u Splitu (br.3 i br. 4 su radovi provedeni bez javnih natječaja)
5. 3 stana u Osijeku, jedan u Splitu

...to je ono što sam pročitala još davno po novinama....izgleda da je Crveni križ (osječki) organizacija koja se zaista brine humanitarnim radom......za pojedince....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.07.2012. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro sad si nabrojala 5 stvari, ja pitam što je to Uskok našao i kakvu je kaznu Đukić dobio po tom pitanju ?

Nije da branim Đukića nit ga znam, ali ono ako je u novinama pisalo mora da je istina Smile - plus kad vidiš koji trojac plasira te optužbe pitaš se jel taj Uskok zaista išta radi kad su takvi još uvijek slobodni, ugledni građani.

Nego da te pitam čisto za mišljenje, ako netko skupi donacije za neko putovanje, nije važno gdje, i onda ode na to putovanje, ali istodobno na tom putovanju radi honorarno pišući nekakve putopise koji mu budu masno plaćeni, ne prijavi to poreznoj jer je to bilo putovanje na temelju donacije, a ne radni put i spremi čistu lovu u džep bez lipe poreza, jel to kazneno dijelo ?

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.07.2012. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad nekoga toliko ljudi hvali, mora da je nevin...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.07.2012. 11:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jamačno je nevin, jer sam i to pročitala u novinama....
mapatil je napisao/la: ›
Nego da te pitam čisto za mišljenje, ako netko skupi donacije za neko putovanje, nije važno gdje, i onda ode na to putovanje, ali istodobno na tom putovanju radi honorarno pišući nekakve putopise koji mu budu masno plaćeni, ne prijavi to poreznoj jer je to bilo putovanje na temelju donacije, a ne radni put i spremi čistu lovu u džep bez lipe poreza, jel to kazneno dijelo ?


...ne znam da li je kazneno dIjelo, ali ako nije-trebalo bi biti....pretpostavljam da se takvo nešto zove siva ekonomija? ili drpi lovu gdje stigneš, nikad ne znaš kada će se zakon promijeniti.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: