Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



BicOS: Već je nestao jedan javni gradski bicikl!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
N.N.
Offline
Ukupno postova: 290
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam gleda neki gps za svoj bicikli al ne postoji nista prakticno. Morao bi biti negdje u rami da ga se ne vidi al problem je punjenje baterije, to jest moras ga izvadit napunit bateriju pa vratit. A ovi bicikli se iznajmljuju na butru ako sam dobro shvatio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 11.07.2012. 15:25 
Naslov:  Re: BicOS: Već je nestao jedan javni gradski bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › smiješno kako kad su svi prešli na bicikl radi propadanja države i uštede novaca grad je odjednom prešao u biciklističko ludilo(psihički bolesno) s zakonima i cestama samo da može derati još malo građane i ono zadnje što im je ostalo,..treba se ubit,..jedini izlaz.


Popraviš svijetla..prednja i zadnja...kupiš prsluk..cca 15 kuna ili ga dobiješ na poklon..i to sam vidio da dijele!! Gledaš kud voziš, paziš na sebe i druge...prilagodiš brzinu i nema tu nikakvog deranja građana!! Ja se vozim već danima i nitko mi nikad ništa nije napravio...da me zaustave bez prsluka..u pravu su...jer nema ništa gore od biciklista betmena u mraku!! Evil or Very Mad


ALI NEŽELIM LIČITI KAO JEBENI KLAUN NA BICIKLU SAMO ZATO ŠTO LJUDI KAO JADARNKA KOSOR IVO SANADER I GLAVAŠ SU TAKO ODREDILI MI!!!!! NEŽELIM JEL NITKO NEMA TO PRAVO HALO!!!!zabit ću si heroin u venu i vozit gol biciklom i ako neugrožavam nikoga oko sebe boli vas đon sve zajdno što radim

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Puddock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 62
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 16:06 
Naslov:  Re: BicOS: Već je nestao jedan javni gradski bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): ›
ALI NEŽELIM LIČITI KAO JEBENI KLAUN NA BICIKLU SAMO ZATO ŠTO LJUDI KAO JADARNKA KOSOR IVO SANADER I GLAVAŠ SU TAKO ODREDILI MI!!!!! NEŽELIM JEL NITKO NEMA TO PRAVO HALO!!!!zabit ću si heroin u venu i vozit gol biciklom i ako neugrožavam nikoga oko sebe boli vas đon sve zajdno što radim


Kingiinaaaaa hahaha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 16:20 
Naslov:  Re: BicOS: Već je nestao jedan javni gradski bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): ›
ALI NEŽELIM LIČITI KAO JEBENI KLAUN NA BICIKLU SAMO ZATO ŠTO LJUDI KAO JADARNKA KOSOR IVO SANADER I GLAVAŠ SU TAKO ODREDILI MI!!!!! NEŽELIM JEL NITKO NEMA TO PRAVO HALO!!!!zabit ću si heroin u venu i vozit gol biciklom i ako neugrožavam nikoga oko sebe boli vas đon sve zajdno što radim

Jeaaaaaa!!!
Arrow


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 17:18 
Naslov:  Re: BicOS: Već je nestao jedan javni gradski bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › smiješno kako kad su svi prešli na bicikl radi propadanja države i uštede novaca grad je odjednom prešao u biciklističko ludilo(psihički bolesno) s zakonima i cestama samo da može derati još malo građane i ono zadnje što im je ostalo,..treba se ubit,..jedini izlaz.


Popraviš svijetla..prednja i zadnja...kupiš prsluk..cca 15 kuna ili ga dobiješ na poklon..i to sam vidio da dijele!! Gledaš kud voziš, paziš na sebe i druge...prilagodiš brzinu i nema tu nikakvog deranja građana!! Ja se vozim već danima i nitko mi nikad ništa nije napravio...da me zaustave bez prsluka..u pravu su...jer nema ništa gore od biciklista betmena u mraku!! Evil or Very Mad


ALI NEŽELIM LIČITI KAO JEBENI KLAUN NA BICIKLU SAMO ZATO ŠTO LJUDI KAO JADARNKA KOSOR IVO SANADER I GLAVAŠ SU TAKO ODREDILI MI!!!!! NEŽELIM JEL NITKO NEMA TO PRAVO HALO!!!!zabit ću si heroin u venu i vozit gol biciklom i ako neugrožavam nikoga oko sebe boli vas đon sve zajdno što radim


Nažalost...ti opet ne shavaćaš poantu toga da se biciklist mora dovesti u stanje vidljivosti..barem svijetlima ako nikako drugačije!! Naši biciklisti nemaju naviku da popravljaju svjetla, te su se vozali u crnim batman odjelima bez svjetala i mnogi su završili pod kotačima!! Sad ćeš ti onako egoistično reći..pa šta ako završim pod kotačima..to je moj problem?!! E sinek..nije to baš tako jednostavno kako ti misliš..puno mlekeca moraš popit i purice se najest i pokupit jednog biciklistu (neosvjetljenog)..pa kad ti biciklista završi na haubi..pa na traumi..pa teške ozlijede...pa sudovi..pa odštete...pa odvjetnici !! Ja sam imao tu nesreću da pokupim u po bijela dana biciklistu koji nije poštovao propise..i za to imam tri svjedoka koji su dali iste iskaze... sve je na kraju dobro prošlo jer nema mrtvih ali se ja vučem po sudovima već par godina!! Sa druge strane...ti imaš egoistično gledište ili suicidalno razmišljanje!! Čuj stari ako se hoćeš ubit..postoje 100 puta bolji načini, a da u tu priču ne upleteš nekog drugog...tko će na kraju pred sudom greškom odgovarat dok ti budeš lagano lješkario 2 metra pod zemljom jer će nesreća izgledat kao da si ti žrtva!! Jesi kad razmišljao koliko na psihu utiče jedno ubojstvo u prometu na vozača..makar on ne bio kriv...ipak je ubio čovjeka...netko to baš ne može sažvakat i ima traume!! Nismo svi isti!! Moj savjeti ti je da odrasteš...razmotriš sve aspekte ovog problema...pa tek onda možemo suvislo razgovarati dalje!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 17:27 
Naslov:  Re: BicOS: Već je nestao jedan javni gradski bicikl!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › smiješno kako kad su svi prešli na bicikl radi propadanja države i uštede novaca grad je odjednom prešao u biciklističko ludilo(psihički bolesno) s zakonima i cestama samo da može derati još malo građane i ono zadnje što im je ostalo,..treba se ubit,..jedini izlaz.


Popraviš svijetla..prednja i zadnja...kupiš prsluk..cca 15 kuna ili ga dobiješ na poklon..i to sam vidio da dijele!! Gledaš kud voziš, paziš na sebe i druge...prilagodiš brzinu i nema tu nikakvog deranja građana!! Ja se vozim već danima i nitko mi nikad ništa nije napravio...da me zaustave bez prsluka..u pravu su...jer nema ništa gore od biciklista betmena u mraku!! Evil or Very Mad


ALI NEŽELIM LIČITI KAO JEBENI KLAUN NA BICIKLU SAMO ZATO ŠTO LJUDI KAO JADARNKA KOSOR IVO SANADER I GLAVAŠ SU TAKO ODREDILI MI!!!!! NEŽELIM JEL NITKO NEMA TO PRAVO HALO!!!!zabit ću si heroin u venu i vozit gol biciklom i ako neugrožavam nikoga oko sebe boli vas đon sve zajdno što radim


Evo...to tebe pati..neizlječivo...neizlječivo stanje!! Twisted Evil

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=407291

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 11.07.2012. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahhahah još ih nisam ni vidio, a već su lapili jedan. Nema nama pomoći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BAŠ MI JE DRAGO !!!!! sad će se murja uskokodakati da vrate gradski bicikl, a kad ih zovu GRAĐANI stave prst u uvo i kažu "riješi ćemo" ...

nadam se da će jednoga dana ovaj bicikl osvanuti na mupovom portalu i biti prodavan za 20kn na dražbi na koju će se sjatiti 2 000 000 raje koja je uspjela skupiti boce u visino 20kn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
meni nije jasan sustav iznajmljivanja..jel ima da moraš ostavit kakve podatke, broj osobne, jel tko to nadzire!!?? zašto bicikli nemaju nekakav sustav nadziranja...gps..ultra, mega, giga sustav..da ga se pronađe!!?? zašto mi na balkanu uvijek idemo na šeme povjerenja..kad znamo da smo balkanci!!?? Evil or Very Mad


Zato što je prioritet svakog projekta ukrasti neku lovu na neki način.
Znači izbijte si iz glave da se bilo kakav projekt radi iz dobrote, zbog podizanja kvalitete života itd.
Što se više bicikala ukrade i polupa, to se više love može ukrasti na nabavku novih, servis starih itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.07.2012. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa jos ja gledam otkud meni narandzasti bicikl..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Veliki Ivica
Offline
Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2012. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
i sad ce se svi cuditi ko pura dreku...kako je moguce da je netko ukrao bicikli....kako je to moguce da u ovoj prekrasnoj dolini panjeva...po kojoj hodaju plemeniti ako ne i najplemenitiji Rvati katolici..... netko pokazao da ne zna osnovnih 10 Božjih zapovjedi....te je ukrao bicikli....

strašno.....stvarno nepojmljiva situacija koja je zadesila našu malu prciju od zemlje

ma voza ga Bubalo,tako kažu, nije ga još vratio Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.07.2012. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogao bit ovaj njegov kolega - imao lik problema s nalozima pa ono ...

Putni nalog...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: