Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Novi napad na djelatnike GPP-a, Medić objavio imena svih dosadašnjih, poznatih vandala!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2012. 13:10 
Naslov:  Novi napad na djelatnike GPP-a, Medić objavio imena svih dosadašnjih, poznatih vandala!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvi napad na djelatnike GPP-a u 2012. godini, a ukupno 14. od 2009. godine, od kada se vodi evidencija, prelio je čašu strpljenja direktora GPP-a, Igora Medića. Zadnji incident zbio se jučer na liniji Bijelo Brdo – Zeleno polje – Remiza. Na autobusnom stajalištu u Sarvašu u autobus u večernjim satima ulazi vidno alkoholizirani N. A. (1962) iz Sarvaša, kategorija umirovljenik, te odmah po ulasku u vozilo nasrće na pregledavače karata Željka Barića (1969) i Višnju Tenjeri (1965) i vozača Marija Seilera (1970). U početku su to bili verbalni napadi i vrijeđanje, a na meti su se ubrzo našli i ostali putnici u autobusu. Pregledači karata pozvali su policiju i nastavili vožnju do Zelenog polja gdje je po izlasku putnika došlo i do fizičkog napada na djelatnike, pri čemu je Željko Barić zadobio udarac u području čeljusti i prepona, dok je Višnji Tenjeri N. A. zavrnuo ruku. U međuvremenu se na mjestu napada pojavila policija i uhitila N. A. 200-tinjak metara dalje. Izgrednik, koji je već poznat policiji zbog ranijeg sukoba s pregledačima karata, prekršajno je obrađen i protiv njega će biti podnesena prijava zbog remećenja javnog reda i mira. Napomenimo da je počinitelju utvrđena koncentracija alkohola od 1,9 promila.



Direktor GPP-a Igor Medić upoznao nas je s mjerama koje će biti poduzete protiv počinitelja:
- Taj vandal, koji se do sada vozio s umirovljeničkom kartom, a koji je već bio sudionik incidenata i napada na naše djelatnike, od sada će se, ukoliko bude želio, moći voziti plaćajući isključivo punu cijenu karte. Ta mjera je stupila na snagu već danas, a u ovom trenutku se negdje u našim prostorijama dotični i nalazi. Zamislite, došao je, ne da bi se ispričao, nego zato što mu ne vrijedi prijevozna karta! Nažalost, ne mogu mu u potpunosti zabraniti gradski prijevoz, jer odvjetnik me već upozorio da bi u slučaju suđenja taj postupak izgubili. Ono što mogu je objaviti ime i sliku ovoga, ali i svih drugih dosadašnjih, poznatih počinitelja. Ovdje sam već tri godine i ne mislim više šutjeti. Ako se taj moj potez smatra utjecanjem na pravosuđe neka onda tako i bude! S policijom nemamo apsolutno nikakvih problema, njihova reakcija je uvijek bila pravovremena, ali neki sudski postupci traju još od 2009. godine i počinitelji se izvlače s kaznama ravnima onima za nepropisno parkiranje! To je naprosto smiješno! Naši djelatnici su bili na traumatologiji, izvadili traumatološke listove te ćemo u suradnji s državnim odvjetništvom vidjeti postoje li elementi kaznenog djela.



Popis dosadašnjih policiji poznatih vandala:
M. B. – štetni događaj 2009., postupak u tijeku
V. K. – štetni događaj 2010., postupak u tijeku
A. D. – štetni događaj 2010., postupak u tijeku
D. Š. – štetni događaj 2010., postupak u tijeku
D. B. – štetni događaj 2011.
N. A. – štetni događaj 2012.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2012. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ako je čovjek izašao sa imenima u javnost što ih onda ne napišete ? pa da vidimo tko su ti ljudi ? dokle će više bit ovakva cenzura ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mi_imamo_sva_imena
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2012. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi_imamo_sva_imena je napisao/la: ›
Pogledati: http://snipurl.com/gpp-vandali


u jbt....ovo se zove brzina.. Very Happy

btw dobrodošao na portal os031 Wink

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65440
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2012. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: › pa ako je čovjek izašao sa imenima u javnost što ih onda ne napišete ? pa da vidimo tko su ti ljudi ? dokle će više bit ovakva cenzura?
Dok se ne promijeni zakon.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2012. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto me ne čudi da je upravo ta teta dobila Smile

i ne, ne opravdavam nikakav fizički obračun!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2012. 13:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mi_imamo_sva_imena je napisao/la: ›
Pogledati: http://snipurl.com/gpp-vandali


Narkomani, nasilnici, kockari, lopovi i idioti.. Zahvaljujući pravosudju vani su, a svi znamo gdje bi trebali biti.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 14:27 
Naslov:  uff
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta mi kao država i narod možemo ako ne možemo stat na kraj petorici, šestorici kretena!!!?? nebi ti za Yuge ušo u atobus više nikad...a batina bi dobio od samog vozača autobusa...kad bi se digo sa vozačkog sjedala..debela gromada, mesnata i brkata....i kad bi ti zašarafio dvije tri triske....izbacio na pola puta...malo sutra bi se ti bahatio "umirovljeničkim " kartama....!! hrvatistan..šta drugo...pun mi je kufer tih "umirovljenika"..još malo će tražit da im se klanjaju po ulicama!!! Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2012. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a adrese gdje žive ti vandali to ništa?

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.07.2012. 15:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › a adrese gdje žive ti vandali to ništa?


Ma lako ih nađeš na fejsu, i slažem se s Provokatorom, točno je onako kako ih je opisao, narkomani, kockari, budale...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakako sam za objavu. sada taj lik kaže da se potukao jer su mu odmjeravali kćerku!? http://www.vecernji.hr/vijesti/kontrolor-unio-mi-se-lice-vikao-da-sam-pedofil-me-udarao-clanak-429057

Ali ima i GPP svojih nasilnika. Onaj vozač tramvaja s brkovima koji je konstantno nadrkan. čim netko ne prisloni dobro buturu podivlja, užasno bahat i nepristojan.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

partwish je napisao/la: ›
Ali ima i GPP svojih nasilnika. Onaj vozač tramvaja s brkovima koji je konstantno nadrkan. čim netko ne prisloni dobro buturu podivlja, užasno bahat i nepristojan.

na vozača koji je jedno vrijeme vozio rutu čepin-osijek svi su imali pritužbe, a čovjek je jednostavno radio po ps-u! kad je netko ušetao bez poništavanja karte, on nije htio krenuti dok ta osoba nije poništila kartu ili izašla van, i slično. jasno mi je da je to neke ljude živciralo, ali je čovjek revno radio svoj posao i ja to poštujem! tijekom godinu dana koliko sam se vozio tom relacijom nisam se niti jednom mogao požaliti na njegovo ponašanje, uvijek je bio korektan kad se prema njemu isto tako ponašalo. a ponavljam, gotovo nitko s te linije ga nije volio! valjda sam ga jedino ja pozdravljao, a on ljubazno odzdravljao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la: ›
partwish je napisao/la: ›
Ali ima i GPP svojih nasilnika. Onaj vozač tramvaja s brkovima koji je konstantno nadrkan. čim netko ne prisloni dobro buturu podivlja, užasno bahat i nepristojan.

na vozača koji je jedno vrijeme vozio rutu čepin-osijek svi su imali pritužbe, a čovjek je jednostavno radio po ps-u! kad je netko ušetao bez poništavanja karte, on nije htio krenuti dok ta osoba nije poništila kartu ili izašla van, i slično. jasno mi je da je to neke ljude živciralo, ali je čovjek revno radio svoj posao i ja to poštujem! tijekom godinu dana koliko sam se vozio tom relacijom nisam se niti jednom mogao požaliti na njegovo ponašanje, uvijek je bio korektan kad se prema njemu isto tako ponašalo. a ponavljam, gotovo nitko s te linije ga nije volio! valjda sam ga jedino ja pozdravljao, a on ljubazno odzdravljao.


Ja govorim o čovjeku koji kada se na validatoru pojavi crveno opsuje, zgrabi te za ruku i nabije na validator. ako ga pitaš za koliko krećete odbrusiti da on nije tu da ti govori takve stvari... Nemam ja ništa protiv da se radi po PS-u, zadnji puta sam se švercao kada sam bio maloljetnik i mjesečnu godinama redovito imam... ali taj brkati je odavno odljepio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.07.2012. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): ›
partwish je napisao/la: ›
Ali ima i GPP svojih nasilnika. Onaj vozač tramvaja s brkovima koji je konstantno nadrkan. čim netko ne prisloni dobro buturu podivlja, užasno bahat i nepristojan.

na vozača koji je jedno vrijeme vozio rutu čepin-osijek svi su imali pritužbe, a čovjek je jednostavno radio po ps-u! kad je netko ušetao bez poništavanja karte, on nije htio krenuti dok ta osoba nije poništila kartu ili izašla van, i slično. jasno mi je da je to neke ljude živciralo, ali je čovjek revno radio svoj posao i ja to poštujem! tijekom godinu dana koliko sam se vozio tom relacijom nisam se niti jednom mogao požaliti na njegovo ponašanje, uvijek je bio korektan kad se prema njemu isto tako ponašalo. a ponavljam, gotovo nitko s te linije ga nije volio! valjda sam ga jedino ja pozdravljao, a on ljubazno odzdravljao.


problem balkanaca je taj što cijelo vrijeme mašta o primjeni pravila, zakona, reda..međutim kad se krene sa primjenom svega nabrojanog slijedi otpor!! Very Happy balkanac cijelo vrijeme govori kako je "u nas u šveckoj" ali kad mu švecka dođe u hrvatsku..e onda je "hebo taj zakon"!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oblak
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.07.2012. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

link snipurl ne radi..
a zašto vodi na domenu -www.peoplesliberationfront.net
Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: