Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gori Ferivi na Trgu Ante Starčevića!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
A SAD CE VALJDA SREDIT ZGRADU IZNAD FERIVIJA CJELU NADAM SE--INACE JEDINO TAKO MOZDA I UREDE PROCELJA PO OSIJEKU AKO SE ZAPALE ..


Čisto sumnjam. Nego, nije mi jasno zašto se dopušta parcijalno obnavljanje pročelja na pojedinoj zgradi. Konkretan primjer je ova zgrada sa slike gdje je taj famozni Ferivijev butik. Oni su sebi uredili svoj dio pročelja, a fasada na gornjem katu izgleda kao koža kroničnog psorijatičara! Da ne spominjem još razlike u bojama i nijansama. Nije ništa bolje ni na ostalim zgradama u užem gradskom središtu. Hoće li itko ikada uvesti red u taj cirkus?

Kako ono ide - Zlatni cvijet Europe hmmm.
Ne'š ti zlatnog cvijeta... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2012. 20:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Kad je ova gore LUDICA napisala te svoje gluposti ja cu joj napisat ne o najku nego o robi sa koridora koja zavrsi u trgovinama Osijeka.Jednom prilikom sam bio na arizoni(ima vec 5 godina )I kupujem za djecu majce i suprugu,dok supruga gleda robu ja pitam prodavacicu jel vruce,kako je radit kad puno ljudi,i te price...kaze zena da je iz Srebrenika pokraj Tuzle,da radi za gazdu i da ima placu 400 maraka-200 eura..i pita mene odakle sam,kazem iz Osijeka,na to ce ona iz prve meni,a znam dosta iz Osijeka koji kupuju kod nas na VELIKO,ja pitam pa jel ime zna i prezime,kaze mi zena direkt u lice,MOMAK ODES U NAMU GORNJI KAT I VIDIS IME I PREZIME,kaze mi ime butika..i ja tamo kad majca hugo bos ista kao sto je zena rekla..i sad LUDICE ti tuzi mene den hagu a ja tu zenu i dan danas poznam jel mi je rekla da svratimo u Srebrenik ako prolazimo pokraj Tuzle,,.i sestra joj udata u slavonskom brodu pa je nadjem..sada opet ista roba sa koridora na auto pijacu se prodaje za bagatelu,prodavaci su romi,eno ih u nedjelju bilo je sigurno 40.majce,jakne,trenerke..ko voli jeftino i nekvalitetno nek ide tamo kupiti..PRIJE 10 GODINA SE MASOVNO DOVLACILO SA KORIDORA U SVE BUTIKE PO SLAVONIJI I ZAGREBU ROBA I PRODAVALA ZA TRI PUTA VECU CJENU...ludice mozes i u hag poslat ovaj mail slobodno..aj koga branis gusko,jel mozda si prodavala i ti pa te zabolila istina ???pljuc ...


A SAD CE VALJDA SREDIT ZGRADU IZNAD FERIVIJA CJELU NADAM SE--INACE JEDINO TAKO MOZDA I UREDE PROCELJA PO OSIJEKU AKO SE ZAPALE ..


Ovo što si ti napisao nije mail nego post na forumu! Smile
A ti naravno ne bi bio ti kada ne bi nekoga vrijeđao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: