Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Pas zavezan žicom za kamen ostavljen u Dravi

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.07.2012. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vise me zanima jel netko dobijo placu danas i jel ima kruha i dali ce uskoro biti kakvog posla u ovoj drzavi.. a ovo je cista senzacija a kad smo kod senzacije pa u kopacevom je pokolj zaba cesta je prelivena krvlju ko da su zaklali svinje i tako svako jutro ah da zaba ne spada pod kucnog ljubimca..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2012. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pokolj žaba u Kopačkom ritu uopće nije senzacija, već stvar koja se ponavlja otkako je sve više i više automobila na tom području....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sticky
Offline
Ukupno postova: 47
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2012. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › Možda su prijatelji životinja sami iscenirali ovo ne bi li dobili malo medijske pažnje i sažaljenja. Da ga je netko htio ubiti, vjerujem da bi doista to i učinio.


Ako to zaista misliš to je sramotno. Sugrađanu moj, zar misliš da su te osobe koje se brinu za životinje stvarno toliko moralno osakaćeni da isceniraju takvu bestijalnu scenu?

Zgrožen sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RoadToNowhere
Offline
Avatar

Ukupno postova: 351
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2012. 1:04 
Naslov:  Re: Pas zavezan žicom za kamen ostavljen u Dravi
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li se vi ljudi kojima to nije toliko velika stvar zapitate, što bi takva osoba bila u stanju napraviti čovijeku, kad je u stanju napraviti ovakvo nešto životinji? Mislite da vas ta ista osoba nebi zavezala za nešto i bacila negdje, baš kao i ovu jadnu nevinu životinjicu.?akođer tko god da je to više rekao, ne znam kako je mogao reći da je kazna za ovakvo djelo od 3 mjeseca zatvora ili novčana kazna sasvim dovoljna. Nije, jer će ta osoba jednom napraviti nešto puno gore čovijeku, kome god ko mu se nađe na putu. Gade mi se takvi ljudi i treba ih maknuti sa ulica, sve nasilnike i ikompleksirane budalaše treba maknuti, iako je to nemoguće. U ovoj državi pa i svijetu nema pravde, prolaze najpodliji i to strašno, i eto okome se uvijek na slabije, u ovom slučaju životinje, i naude tim divnim,odanim bićima, koji im nisu napravili ama baš ništa nažao, zašto, zato jer im ta jadna mala bića vjeruju. Takvim ljudima želim samo najgore u životu, jer ništa drugo ne zaslužuju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.07.2012. 1:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
mzzi je napisao/la (Pogledaj post): › Možda su prijatelji životinja sami iscenirali ovo ne bi li dobili malo medijske pažnje i sažaljenja. Da ga je netko htio ubiti, vjerujem da bi doista to i učinio.


...mislim da volonteri osječkog azila imaju i pametnijeg posla, a medijsku pažnju znaju privući i bez ovakvih patoloških boleština....


Ne prozvah ovdje volontere osječkog azila, već prijatelje životinja općenito, ljude koji su u takvim udrugama i takvih nazora - puno je bolesnih umova i nikad ne znaš tko je spreman učiniti neobične postupke.

@RoadToNowhere - Ne volim i ne cijenim ljude koji osjećaje prema životinjama poistovjećuju s osjećajima prema ljudima, te one koji se ližu sa svojim kućnim ljubimcima, spavaju u istom krevetu i praktički jedu iz iste zdjele, to mi je bolesno, i kolika god ljubav postojala, neka hijerarhija se mora znati. Također, ne podržavam u potpunosti niti skupljanje novčanih donacija za životinje, dok god na ovom svijetu postoje gladni ljudi, ili još gore, gladna djeca. No, u svakom slučaju, ovo što je netko učinio ovom psu je bolesno iživljavanje i nije normalan postupak.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.07.2012. 1:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sticky je napisao/la: ›
Ako to zaista misliš to je sramotno. Sugrađanu moj, zar misliš da su te osobe koje se brinu za životinje stvarno toliko moralno osakaćeni da isceniraju takvu bestijalnu scenu?

Zgrožen sam.


Da, mislim to, koliko god ti zgrožen bio. U svim sferama društva ima moralno osakaćenih ljudi, zašto bi ova bila posebna?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2012. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni stvarno žao što kurve nisu legalne u ovom gradu....

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.07.2012. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RoadToNowhere je napisao/la: ›
Da li se vi ljudi kojima to nije toliko velika stvar zapitate, što bi takva osoba bila u stanju napraviti čovijeku, kad je u stanju napraviti ovakvo nešto životinji? Mislite da vas ta ista osoba nebi zavezala za nešto i bacila negdje, baš kao i ovu jadnu nevinu životinjicu.?akođer tko god da je to više rekao, ne znam kako je mogao reći da je kazna za ovakvo djelo od 3 mjeseca zatvora ili novčana kazna sasvim dovoljna. Nije, jer će ta osoba jednom napraviti nešto puno gore čovijeku, kome god ko mu se nađe na putu. Gade mi se takvi ljudi i treba ih maknuti sa ulica, sve nasilnike i ikompleksirane budalaše treba maknuti, iako je to nemoguće. U ovoj državi pa i svijetu nema pravde, prolaze najpodliji i to strašno, i eto okome se uvijek na slabije, u ovom slučaju životinje, i naude tim divnim,odanim bićima, koji im nisu napravili ama baš ništa nažao, zašto, zato jer im ta jadna mala bića vjeruju. Takvim ljudima želim samo najgore u životu, jer ništa drugo ne zaslužuju.


Čovjek se piše bez i.
Ta osoba neće takvo što napraviti čovjeku, jer je toj osobi čovjek vjerovatno ispred životinje, tako da nije u stanju tako šta napraviti čovjeku. Više me je strah šta ste vi "prijatelji životinja" u stanju napraviti čovjeku kako bi obranili životinju. Slijedeći pput ću kad mi pas, mačka, papagaj izlete na cestu gledat da ih ne udarim i da ih pod svaku cijenu izubjegnem, makar to značilo i ubijanje majke, oca i dvoje djece koja dolaze iz suprotnog smjera, a sve to da izbjegnem eventualnu kritiku prijatelja životinja.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: