Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Kino pod zvijezdama 2012. - bljedunjavi nadomjestak ljetnom art kinu iz Vege

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2012. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno ne znam koji je vaš problem,ovo do sada nije bilo i našem gradu,i sada kada ga je savjet mladih pokrenio i kada je su ljudi oduševljeni,prvi dan je bilo oko 300,a drugi dan preko 500 gledatelja,za sve su bile besplatne kokice,pa šta bi vi s 031 više htjeli,jel vi možete bar jedan projekt u ovom našem gradu pohvaliti ili morate po svemu pljuvati,pa može vas biti sramota!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Duminske Trake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.07.2012. 14:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako se volite odma hvatat za Glavaše i gradski proračun to je strašno,ma nema vam ravnih koliko ste pametni.

Što se mene tiče kino je ok,poneseš si dekicu,otvoriš pivkana i uživaš na svježem zraku,a još su mi i đabe tutnuli 2 porcije kokica...sve je bolje od užeglog stana i prelošeg programa na tv-u.

Ljudi,malo ste postali preveliki snobovii,uz naravno činjenicu da ste u slobodno vrijeme vrhunski političari,suci na vrhovnom sudu i vrhunski financijski stručnjaci. Spustite se na zemlju više...

_________________
Lega moj...to su ti te dumine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
ePo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2012. 15:59 
Naslov:  Re: [FOTO] Kino pod zvijezdama 2012. - bljedunjavi nadomjestak ljetnom art kinu iz Vege
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nevjerojatno je koliko možete pljuvat po svemu što se u ovom gradu pokrene. meni osobno je bilo super, ako vam se ne sviđa- zaobiđite promenadu od 21 do 23h i gotovo. ima ljudi (i to poprilična brojka) koji uživaju u ovakvim manifestacijama, koliko god drugima komercijalne i neinovativne bile.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.07.2012. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dajte i meni para iz nekog proračuna pa ću i ja pokretati stvari.
I neću se buniti ako pljujete.

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.07.2012. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jao, nisam znala da će moj komentar uzburkati stranačke duhove. Položili ste ispit iz poltronstva, bit će posla i za vas u kakvoj upravici, javnom poduzeću.

Pročitajte koliko je OLJK nekad trajao i kakav je program bio, koliko filmova i koji filmovi. http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=7989

Šteta što ste još mladi, pa se ne sjećate OLJK kina u Vegi, tamošnjih filmova i uvijek punog gledališta. A, možda ste i dovoljno stari, ali vas tada kultura nije zanimala, zato i ne znate da je ovo već postojalo i da nitko ništa nije "pokrenuo". Stvar je pokrenuta davnih dana, od osoba koje su građanima za njihov novac nudile kvalitetnije iskustvo, bez potrebe za osobnom promocijom i bez potrebe za samopromocijom na račun poreznih obveznika.

Bila sam i ja s djetetom sinoć. Nije bilo 500, bilo je 10 000 osoba, nemojte biti skromni.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2012. 7:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kvalitetniji programi se ne mogu realizirati jer su zakočeni upravo od strane ovakvih "savjeta", ali nije to na žalost ni čudno.. nemaju oni ništa s kulturom. a vi samo padajate na bespla kokice!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 4  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2012. 9:28 
Naslov:  Re: [FOTO] Kino pod zvijezdama 2012. - bljedunjavi nadomjestak ljetnom art kinu iz Vege
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj čovjeku vrećicu besplatnih kokica, a ovaj će ti od zahvalnosti govno polizati Rolling Eyes

dajte ljudi, gdje je kultura u tom konkretnom izboru igranih filmova? populističke američke kinematografije imamo svih ostalih 365 dana u godini, može li se na ljetu kulture za promjenu vidjeti i nešto drugo?

jebena seljačija

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2012. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se razumijemo, uvršteni filmovi nisu bili loši (ako ćemo prema imdb-u: the guard 7.3, how to train your dragon 8.2 i Madagascar 2 6.7) i mogli smo vidjeti da je uistinu bilo ljudi zainteresiranih za ljetno kino pod otvorenim nebom (sjećate li se onih ljetnih kina u rupi kod stuca?). no, je li ovo bio adekvatan program za uvrštavanje u osječko ljeto kulture - nije!

ljetno se kino s ovakvim programom može napraviti samostalno ili u sklopu osječkih ljetnih noći, osječkog ljeta mladih... ali jednostavno nije za osječko ljeto kulture.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2012. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
Jao, nisam znala da će moj komentar uzburkati stranačke duhove. Položili ste ispit iz poltronstva, bit će posla i za vas u kakvoj upravici, javnom poduzeću.

Pročitajte koliko je OLJK nekad trajao i kakav je program bio, koliko filmova i koji filmovi. http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=7989

Šteta što ste još mladi, pa se ne sjećate OLJK kina u Vegi, tamošnjih filmova i uvijek punog gledališta. A, možda ste i dovoljno stari, ali vas tada kultura nije zanimala, zato i ne znate da je ovo već postojalo i da nitko ništa nije "pokrenuo". Stvar je pokrenuta davnih dana, od osoba koje su građanima za njihov novac nudile kvalitetnije iskustvo, bez potrebe za osobnom promocijom i bez potrebe za samopromocijom na račun poreznih obveznika.

Bila sam i ja s djetetom sinoć. Nije bilo 500, bilo je 10 000 osoba, nemojte biti skromni.


U Vegi su bile plastične stolice i projekcija,to nije ni slično ovome.


Zadnja promjena: cadis1; 09.07.2012. 12:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2012. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Htio sam napisati da ne postoje besplatne kokice (osim ako ih Glavaš&co nisu platili osobno), kao ni besplatni vatromet itd. Štoviše, puno je lakše da koja kunica "zaluta" u krivi džep ako se radi o nečemu "besplatnom".

A onda sam vidio "sliĆno" i shvatio da (nam) je potpuno svejedno što ćemo napisati.


Zadnja promjena: zen031; 09.07.2012. 12:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2012. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al eto koliko sam uspio skontat, da bi bilo pravednije,kad bude slijedeće kino pod zvjezdama bit će glasovanje na portalu SiB koji je puno realniji i pravedniji od ovog,pa tako da će filmovi koji se budu proicrali biti po izboru građana Smile))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2012. 12:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...tako je, cadis.....ja mislim da bi mi svi forumaši odavde trebali otići na taj drugi forum, pa da postanemo realniji i pravedniji.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2012. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): › Al eto koliko sam uspio skontat, da bi bilo pravednije,kad bude slijedeće kino pod zvjezdama bit će glasovanje na portalu Sib.hr koji je puno realniji i pravedniji od ovog,pa tako da će filmovi koji se budu proicrali biti po izboru građana Smile))


U jednu ruku se slazem s tobom, ali mi nije jasno kako tamo moze biti nesto pravednije i realnije kad su svi iz ekipe, koja drzi taj portal, clanovi hdssba?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2012. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): › Al eto koliko sam uspio skontat, da bi bilo pravednije,kad bude slijedeće kino pod zvjezdama bit će glasovanje na portalu SiB koji je puno realniji i pravedniji od ovog,pa tako da će filmovi koji se budu proicrali biti po izboru građana Smile))


slijedeće

proicirali

Znam da pisanje na forumu nije školska zadaćnica iz hrvatskog, ali ovo je ipak dokaz loše pismenosti. Kako s nekim tko je loše pismen razgovarati o kulturi, kada je pismenost njezin temelj?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.07.2012. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
cadis1 je napisao/la (Pogledaj post): › Al eto koliko sam uspio skontat, da bi bilo pravednije,kad bude slijedeće kino pod zvjezdama bit će glasovanje na portalu SiB koji je puno realniji i pravedniji od ovog,pa tako da će filmovi koji se budu proicrali biti po izboru građana Smile))


slijedeće

proicirali

Znam da pisanje na forumu nije školska zadaćnica iz hrvatskog, ali ovo je ipak dokaz loše pismenosti. Kako s nekim tko je loše pismen razgovarati o kulturi, kada je pismenost njezin temelj?


ako ne znaš šta bi pametnije rekao nemoj mene ispravljati,jer nisam na ispitu da bi pisao kako mi kaže profesor a pogotovo ne TI!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: