Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Davali dio plaće za odmarališta u kojem sada ne mogu ljetovati

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65811
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 7:09 
Naslov:  Davali dio plaće za odmarališta u kojem sada ne mogu ljetovati
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Radnici Hrvatske pošte iz Osijeka izgubili su silan novac zbog zatvaranja odmarališta u Vignju na Pelješcu!

- Kad sam prije tri godine posljednji put zatvorio vrata odmarališta u vlasništvu Hrvatske pošte, gdje sam kao njihov djelatnik radio na mjestu domara, nadao sam se da objekt neće biti doveden u ovakvo stanje u kakvom je sad. I ne samo da se djelatnici HP-a i Hrvatskog Telekoma koji su bili vlasnici objekta u 50-postotnim udjelima ondje više ne mogu odmarati po povoljnoj cijeni nego su osječki djelatnici HP-a izgubili na tom objektu silan novac - ispričao nam je to Tonči Antunović, koji je, kako kaže, svakoga ljeta primao brojne djelatnike s obiteljima i to na sva 44 ležaja koliko ih je ondje bilo raspoloživo.

- Prođem sad onuda svakoga dana i srce me boli kad vidim kako to izgleda. Ništa manje nisu ogorčeni ni mještani jer je objekt na atraktivnoj lokaciji i naočigled propada. Da naša komunalna služba ne kosi travu, odmaralište bi bilo kao iz horor filma. Ondje je ostao sav namještaj u sobama, u kuhinji i u restoranu koji je od 1999. godine otkako je otvoren ljeti bio pun - sjeća se Antunović, dodajući da su najbrojnije bile osječke obitelji te dijelom iz obitelji iz Valpova i Đakova.

Zgradu je 1971. godine kupio bivši direktor pošte Stjepan Lukić, dok je šef tadašnjeg OUR-a PTT Prometa bio osječki književnik Anto Gardaš. Radnici OUR-a, sjeća se Antunović, zajedno s dijelom đakovačkih i valpovačkih djelatnika iz svojih su plaća izdvajali za uređenje objekta da bi napokon 1998. godine bila spremna za prihvat gostiju. -

Na posljetku najviše su izgubili djelatnici iz Slavonije, koji su ondje dali velik dio svojih plaća. Njima je ova devastacija na najveću štetu, a iskreno, ne vjerujem da će objekt ikada više biti obnovljen -
pojašnjava Antunović, koji je prestankom rada objekta primio ponuđenu otpremninu i otišao iz HP-a.

Tekst: M.Mihelić/Glas-Slavonije.hr
Foto: foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.07.2012. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moji Slavonci puno smo toga izgubili ......Karavane prolaze a psi i dalje laju.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2012. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pročitala sam da je HP htjela urediti odmaralište, ali HT (koji je vlasnik 50%) NIJE htio. Valjda čeka da objekat na takvoj lokaciji sasvim propadne pa da ga Mudrinić kupi za 1 kunu i sagradi apartmane ...
Još jedna od klasičnih hrvatskih priča... Crying or Very sad
Kada li će psi prestati lajati i početi gristi karavanu uništavača Fight

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kokouparizu
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

G.Tonči ima pekaru u Orebiću i apartmane i prostor odmarališta je jako dobro znao iskoristiti!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2012. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kokouparizu je napisao/la: ›
G.Tonči ima pekaru u Orebiću i apartmane i prostor odmarališta je jako dobro znao iskoristiti!!!
Što je pjesnik time htio reći Question Confused

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: