Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Mršić izdiktirao sastav, Osječka pivovara sponzor europskih utakmica!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65934
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2012. 11:01 
Naslov:  NK Osijek: Mršić izdiktirao sastav, Osječka pivovara sponzor europskih utakmica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prva konferencija za medije uoči početka nove sezone okupila je u VIP salonu Gradskog vrta rekordan broj novinara. Nimalo iznenađujuće uzme li se u obzir činjenica da se Osječani na euro scenu vraćaju nakon više od 11 godina. Osjeća se neka pozitivna nervoza u zraku zbog europske premijere ove generacije, iako je trenutno Osijek u dubokom bunaru gledajući financije i igrački kadar. Motiv samim tim mora biti još veći, jer igrači su valjda svjesni da u četvrtak u malom andorskom selu započinju borbu za svoje plaće, status u novoj sezoni, a neki od njih i za vizu za inozemni transfer. Jer, ipak, 90.000 eura, koliko nosi prolaz u iduće pretkolo, za NK Osijek nije simbolična lova...

Ovom prilikom je predstavljen i novi/stari sponzor Osječana koji će ih pratiti u europskim utakmicama. Potpisan je ugovor s Osječkom pivovarom te će tako Bijelo – plavi u Andori istrčati u novom dresu. Predsjednik kluba Zdravko Josić zahvalio se predstavnicima Pivovare i izrazio svoje zadovoljstvo što će glavni sponzor kluba biti lokalna, osječka tvrtka. Što će biti sa sponzoriranjem Bijelo – plavih u domaćim natjecanjima ostaje nepoznanica, jednako kao i visina transfera Antona Maglice u splitski Hajduk. Neslužbeno, radi se o 370.000 eura s PDV-om. Investitor je u cijeloj priči osoba X, pošto Hajduk zbog blokade računa ne može obaviti taj transfer. Nadamo se samo da će osoba X, koja je u cijeloj priči najvjerojatnije Jako Andabak, uplatiti obećani iznos na račun Osijeka. JAKO će inače i u novoj sezoni opskrbljivati klub sportskom opremom.



Prešlo se tada na jednako zanimljiv igrački i natjecateljski dio, a tu je riječ uzeo trener Bijelo – plavih Stanko Mršić.

- Početak nove sezone je kritičan kao i uvijek kada se radi o ovakvm sredinama bez novca i jasnog igračkog kadra. Usto su nas poharale ozljede, Pušića i Peroševića muči temperatura, dok Lešković ima problema sa zglobom. Šorša je definitivno izgubljen za prvu utakmicu. O protivniku znamo vrlo malo, iako bi se i to trebalo promijeniti danas, jer očekujem video s njihove utakmice domaćeg kupa. Znamo da imaju šest reprezentativaca od kojih neki imaju čak 70-ak nastupa za izabranu vrstu te šest stranaca. Ipak, vjerujem da smo dosta bolji i da već puno toga možemo napraviti u prvoj utakmici.



Završne riječi ponudio je, kako i priliči, kapetan Ivo Smoje.

- Mogu obećati da ćemo se u sljedećoj sezoni boriti kao i uvijek. Davati ćemo svoj maksimum i probati priuštiti našoj publici što više veselja. Molim ih ovom prilikom da i oni nama pruže podršku kao do sada, možda čak da imaju i malo više strpljenja, jer nikad nismo imali mlađu ekipu, koja će sigurno biti podložna oscilacijama. Evo baš gledam kadar za iduću sezonu i nabrojao sam čak 13 igrača koji su rođeni poslije 01. siječnja 1990. godine. Dočekali smo konačno i tu Europu i nadam se da ćemo proći barem prva dva pretkola, a onda se u trećem nadati dobrom protivniku. Moj nastup nije upitan, dobio sam nezgodan udarac u koljeno u prijateljskoj utakmici protiv Intera iz Bakua, ali nakon terapija je situacija puno bolja. Još uvijek osjećam bolove, ali stisnut ću zube i izdržati!

Kao puno puta do sada, kapetane...

Najavljeni sastav:
Vargić – Lešković, Vrgoč, Smoje, Ibriks – Jugović, Pušić, Kurtović, Kvržić – Perošević, Petrović (Miličević)

Četvrtak, 05. srpnja 2012., 19:30, FC Santa Coloma – NK Osijek





Tekst i foto: Mladen Kovačević/Osijek031.com


Zadnja promjena: Redakcija 031; 03.07.2012. 11:57; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2012. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala klincu da se osječko sjetilo sponzorirati nk osijek! tnx, cone...
nije loš dres, rado bih ga nabavio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2012. 11:30 
Naslov:  Re: NK Osijek: Mršić izdiktirao sastav, Osječka pivovara sponzor europskih utakmica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › Nadamo se samo da će osoba X, koja je u cijeloj priči najvjerojatnije Jako Andabak, uplatiti obećani iznos na račun Osijeka. Jako će inače i u novoj sezoni opskrbljivati klub sportskom opremom.


Ja iz ovoga mogu zaključiti samo da će Jako Andabak i u novoj sezoni opskrbljivati NK Osijek sportskom opremom Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.07.2012. 12:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači osoba X će uplatit lovu, ajme majko, hahaha, pa di mi živimo Laughing

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2012. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A taj logo što su stavili na dres je očajan... pa zar nisu to mogli lijepše izvesti, ovako kao da je klinjo zaljepio naljepnicu najdražeg mu piva na neku majicu. Meni je žalosno što je Osječko sponzor samo Europskih utakmica.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2012. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Užasno ružan dres na prvu Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2012. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...baš bi bilo zgodno da su još ubacili i pokoji "bećarski" stih ispod reklamice.....
...npr. "oj, Smoje - milo moje, kad se mreža zbog tvog gola trese, men' se odma' od sreće sise objese..."


Zadnja promjena: anakonda; 03.07.2012. 14:25; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruprecht
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2012. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bez pretjerivanja, ovo je najružniji, a na prvi pogled i najnekvalitetniji dres koji smo imali u zadnjih pet, možda i deset godina! Jasno je da NK Osijek, na žalost, nije na onim granama na kojima je nekada bio, ali zar nam i dres treba izgledati kao da smo neki nižerazredni klub?! Logo, kao i nalijepljeni grb kluba, neću ni komentirati...
I jedno pitanje koje me muči već duže vrijeme: zašto Osijek, još od vremena onog "Ajaxovog" dresa iz 1995. / 1996. godine, nije imao BIJELO-PLAVI dres?! Što bi falilo bijelo-plavim prugama, vodoravnim ili okomitim?! Bilo bi pet puta ljepše od ovoga i bilo bi BIJELO-PLAVO, a ne da izgledamo kao filijala Dinama (što možda i jesmo) ili NK Radnik iz Velike Gorice... Katastrofa! Kappini dresovi za ovo su bili briljantni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2012. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kappini dresovi su meni osobno najljepši koje smo ikad imali. o ukusima se ne vrijedi raspravljati, ali ovo je ipak za nijansu bolje od onih "rijekinih" dresova od prošle sezone...

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2012. 18:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa gdje je transparentnost poslovanja? osoba X? jao zemljo Indijo!
a jel mogu ja kupit stan npr. pa će osoba X platiti???

i druga stvar, to neki šaljivac radio dres?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snwbrd
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2012. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uzas, ova naljepnica izgleda tragikomicno. pa to je trebo samo logo u jednu boju bez ikakvih okvira. da ne spominjem slogan koji je iz stare kampanje, sta se ne sjecaju da su ga zamijenili sa jedan, dva, osjecka Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2012. 9:27 
Naslov:  Re: NK Osijek: Mršić izdiktirao sastav, Osječka pivovara sponzor europskih utakmica!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ipak nisam u pravu, prošle sezone smo igrali u rijekinim dresovima, ove ćemo u zadrovim


_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mars_01
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 17:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno žalosno u kakvim mi dresovima igramo već godinama! Dno dna...užas, katastrofa! Kad vidim ovaj nalijepljeni grb muka mi dodje vidi se da ti dresovi nisu pravljeni za nk osijek nego samo uzeti iz kolekcije. Rijeka iako je prošle godine imala iste dresove kao i mi barem je imala ušiven grb i to je ličilo na nešto, ovo naše je užas.

Mislim da je zadnji pošten dres koji smo imali bio onaj umbrov kad je veritas bio sponzor, taj je bio prva liga...ovo sve ostalo nakon toga je katastrofa!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2012. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruprecht je napisao/la (Pogledaj post): › Bez pretjerivanja, ovo je najružniji, a na prvi pogled i najnekvalitetniji dres koji smo imali u zadnjih pet, možda i deset godina! Jasno je da NK Osijek, na žalost, nije na onim granama na kojima je nekada bio, ali zar nam i dres treba izgledati kao da smo neki nižerazredni klub?! Logo, kao i nalijepljeni grb kluba, neću ni komentirati...
I jedno pitanje koje me muči već duže vrijeme: zašto Osijek, još od vremena onog "Ajaxovog" dresa iz 1995. / 1996. godine, nije imao BIJELO-PLAVI dres?! Što bi falilo bijelo-plavim prugama, vodoravnim ili okomitim?! Bilo bi pet puta ljepše od ovoga i bilo bi BIJELO-PLAVO, a ne da izgledamo kao filijala Dinama (što možda i jesmo) ili NK Radnik iz Velike Gorice... Katastrofa! Kappini dresovi za ovo su bili briljantni...

Slažem se s tobom. Dres je užasan. Ne znam zašto NK Osijek ne izabere jedan prepoznatljivi dezen bijelo-plavog dresa koji se ne bi puno mijenjao neovisno o proizvođaču. Lijepo si naveo Ajaxov dezen iz 1995. Zašto to ne bi bio naš prepoznatljiv dezen - bijeli dres s debelom plavom okomitom prugom u sredini?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: