Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Power Plate studio Smart Vibe daruje vam 30% popusta u srpnju i kolovozu [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOva tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65808
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.07.2012. 8:29 
Naslov:  Power Plate studio Smart Vibe daruje vam 30% popusta u srpnju i kolovozu [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ubrzani ritam života ostavlja sve manje vremena za brigu o tijelu i zdravlju. Zato su vježbe, koje u minimalnom vremenskom roku postižu maksimalni učinak, a pritom djeluju na smanjenje kilaže, bolove u kralježnici, smanjenje celulita i jačanje mišića, pun pogodak. Otkrijte tajnu i isprobajte njihov učinak uz Power Plate!

Power Plate je vibracijska sprava, čije se vibracije pokreću u tri različita smjera. Ovi mali pokreti izbacuju tijelo iz ravnoteže. Da bi održali ravnotežu, mišići nesvjesno vrše vrlo brze refleksne kontrakcije. Dakle, mišići su gotovo neprekidno kontrahirani. Zato je trening na Power Plate spravi tako efikasan, a vrijeme treninga skraćeno.

Treningom na Power Plateu od samo pola sata postižu se rezultati kao kod 1.5-satnog vježbanja te se povećava snaga i tonus mišića, potiče se gubitak nekoliko centimetara u obujmu te povećana cirkulacija i fleksibilnost. Na kraju treninga vas čeka anticelulitna masaža na Power Pllateu kako biste smanjili celulit s "kritičnih zona".




Čvrsto tijelo i jaka volja daju snagu, čine svakodnevne situacije i odluke lakšima, čine nas osobom koja zrači povjerenjem i podrška je svojoj okolini. Treninzi od samo 30 minuta na Power Plateu vrlo brzo čitavom tijelu donose promjene nabolje.
Power Plate studio Smart Vibe primpremio je za vas popust od 30% u srpnju i kolovozu. Vježbajte tijekom ljeta u ugodnom ambijentu uz prisutsvo licenciranih trenerica, koje će prilagoditi trening prema vašim potrebama i željama.

Rezervirajte svoj termin:
- Smart Vibe: 031/497-345
- Martina: 098/830-451
- Katarina: 098/174-4024
- ili dođite sami na Trg Lava Mirskog 3

Evo što kažu neki ovisnici o Power Plateu:

- Vježbanje i ja se mrzimo, ali prije nešto više od godinu dana sam odlučila isprobati i Power Plate. Dakle, nešto više od godinu dana redovito vježbam tri puta tjedno i zasićenja još nema! Volim što su trenerice tako simpatične pa me zapričaju i zaboravim da mi je teško, volim što se svaki put iznenadim što sam nešto uspjela napraviti "još jednom", a najviše volim je što me još uvijek znaju iznenaditi upale mišića pa sam sigurna da sam nešto i radila. Dolazit ću im dok god budu radile -
Dubravka Š., 26 godina.



- S Power Plateom sam počeo na nagovor kćeri prije desetak mjeseci. Bio sam skeptičan jer mi je operirana diskus hernija, nisam bio siguran može li se trening prilagoditi mojim leđima. Djevojke koje tamo rade su mi otklonile sve sumnje jer svaku vježbu prilagode potrebama i mogućnostima mojih leđa. Vidim razliku u svojoj fizičkoj spremi i kondiciji iako vježbam "samo" dva puta tjedno - Gordan Š., 52 godine.



- U vrlo kratkom vremenu sam postala ''ovisna'' o Power Plate spravi jer sam pomoću nje izrazito brzo došla u formu, učvrstila tijelo i smanjila nakupine celulita. Vjerujem kako je vježbanje na Power Plate spravi idealno za moj životni stil te gusti raspored u obitelji i na poslu jer sam u nedostatku vremena za dugotrajna i iscrpljujuća vježbanja u fitness centrima. Osim toga, niti jedna fitness sprava mi nije nudila po završetku vježbanja opuštanje i masažu što dodatno učvršćuje mišiće i otapa celulit. I sve to uz individualni pristup požrtvovanih, otvorenih i uvijek nasmijanih voditeljica. Svakako bih mogla reći da se definitivno i fizički i psihički bolje osjećam u svojoj koži otkad vježbam na Power Plate spravi - Marina P., 31 godina.



- Power plate, hm, što reći o toj spravi, osim da je savršena sprava poslije koje se osjećam predobro. I već nakon mjesec dana vježbanja sam imala vidljive rezultate: čvršće tijelo, bolju kondiciju, izdržljivost i što je najbitnije - ja se osjećam jako dobro i preporučila bih svima da ju probaju! Ja sam ovisnica o Power Plateu - Tea G., 23 godina.

Nagradna igra

Portal Osijek031.com poklanja 2x3 trening u Power Plate studiju Smart Vibe vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2] u Facebook komentar par centimetara ispod upišite "Uz Osijek031.com dovodim svoje tijelo do savršenstva!"
[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretne dobitnice su:
Jasminka Vidaković
Ana Goreta


Dobitnice će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnicama čestitamo, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!

[Sponzorirani članak]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: