Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



NK Osijek: Maglica odlazi u Dinamo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65886
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.06.2012. 8:44 
Naslov:  NK Osijek: Maglica odlazi u Dinamo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Anton Maglica karijeru će prema svemu sudeći nastaviti u zagrebačkom Dinamu. To je rezultat jučerašnjih pregovora u Zagrebu između osječkog prvoligaša i hrvatskog prvaka u kojima je između dvije strane postignut dogovor. Osijek i Dinamo usuglasili su uvjete transfera 20-godišnjeg napadača te se sada još Dinamo i Maglica trebaju dogovoriti oko detalja ugovora da bi mladi igrač bijelo-plavih bio i službeno potvrđen kao novo pojačanje kluba iz Maksimira.

Time je okončana "trakavica" oko Maglice, koja je nastala uoči priprema Osijeka za novu sezonu. Mladi se napadač nije pojavio na prozivci, a potom je nastala "igra skrivača". U nekoliko je navrata bilo dogovoreno da se pojavi u Gradskom vrtu, što na kraju ipak nije učinio pa ga je klub odlučio prijaviti Disciplinskoj komisiji, budući da i dalje ima važeći ugovor.

Iako se sam igrač nije javljao na telefonske pozive, sa strane Magličine menadžerske agencije stizali su signali kako će zatražiti raskid ugovora zbog neispunjavanja ugovornih obveza. Tu su i bila razmimoilaženja u brojkama, jer su u Gradskom vrtu ponavljali kako dug nije sporan, ali da on iznosi dvije-tri plaće, no Magličini emisari poručivali su kako je ta brojka mnogo veća. Bilo je jasno kako će 20-godišnji napadač teško karijeru i dalje nastaviti u bijelo-plavom dresu i da je njegova prodaja neizbježna. Klub se našao pred zidom jer je s jedne strane postojala opasnost da na tribinama drži "mrtvi kapital", a s druge ga i dalje pritišću brojne financijske obveze.

O rezultatima višesatnih pregovora s čelnicima Dinama kratko je izvijestio predsjednik NK Osijek Zdravko Josić.

- Na obostrano zadovoljstvo uspješno smo okončali pregovore s Dinamom. Zdravko Mamić i ja usuglasili smo se oko detalja transfera i sada još samo ostaje da se Maglica i Dinamo dogovore oko njegovih uvjeta ugovora. Odšteta je fiksna, ali o njenom iznosu ne mogu govoriti jer je to poslovna tajna, no mogu reći da će biti dostatna za gašenje "požara" vezanog uz financijsku situaciju u kojoj se nalazimo - kazao je Josić, ostavši do kraja "zakopčan" na pitanje o visini odštete.

No nagađa se kako će Osijek za Maglicu dobiti oko 400.000 eura, što je sigurno ispod brojke koju su u Gradskom vrtu priželjkivali za mladog reprezentativca. Međutim, jasno je kako Osijek nije u situaciji previše birati te da će i ovaj iznos, ako je on točan, pomoći u normalnom funkcioniranju kluba te izgradnji momčadi. Osijek će tako oslabljen ući u novu sezonu, ali će trener Stanko Mršić bar imati jasniju situaciju te neće morati iščekivati hoće li ili neće moći računati na, očito, nezadovoljnog igrača.

Autor: Goran Roguljić/Glas-Slavonjie.hr
Foto: Mladen Kovačević/Foto-arhiv 031


Pročitajte i...
Maglica pred vratima Bundesligaša, Mršiću neizvjesna Kina, Babić bi u MLS!


Zadnja promjena: Redakcija 031; 28.06.2012. 10:50; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
partwish
Offline
Ukupno postova: 516
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2012. 8:55 
Naslov:  Re: NK Osijek: Maglica odlazi u Dinamo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od srca ti želim da se naigraš za prvu ekipu kao i Špehar!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2012. 9:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hahahaha

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.06.2012. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dinamo ima Beqiraja, Rukavinu, Krstanovića, a odnedavno i Duju Čopa. Maglica bi teško našao mjesto i na klupi.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: