Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Radovi na OŠ Višnjevac ulaze u završnu fazu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65911
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2012. 14:16 
Naslov:  Radovi na OŠ Višnjevac ulaze u završnu fazu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drugu fazu preuređenja OŠ Višnjevac, u kojoj je predviđeno uređenje svih učionica, ureda, zbornice, školske knjižnice i sanitarnih čvorova, djelatnici osječke Gradnje započeli su sa zadnjim školskim zvonom pa su radovi već znatno uznapredovali.

Stara sportska dvorana u OŠ Višnjevac prenamjenjuje se u druge svrhe pa se prigodom njezina preuređenja pojavila ideja o donaciji različitih materijalnih sredstava jer na području grada Osijeka postoje, uz višnjevačku, još dvije identične školske zgrade. Podsjetimo, to su zgrade osnovnih škola Augusta Šenoe i Grigora Viteza.

Kako je istaknuo ravnatelj škole, prof. Dane Končar, na taj je način školama "blizankama" dosad donirano preko 50 tisuća kuna. Velik dio doniranih materijalnih sredstava gotovo je nov, tako da će moći biti dugo u uporabi. Uglavnom je riječ o građevinskoj stolariji i didaktičkim pomagalima za nastavu TZK-a. Sa stare je dvorane Osnovnoj školi Augusta Šenoe pripala kompletna PVC stolarija, svi radijatori i dio didaktičke opreme za nastavu TZK-a, ukupne vrijednosti od oko 47 tisuća kuna. Osnovnoj školi Grigora Viteza dodijeljen je dio armaturnih mreža, te opločne kockice za binu, ukupne vrijednosti od oko 6 tisuća kuna.

Ova hvale vrijedna ideja u ova krizna vremena ide dalje. Dinamikom kojom bude renovirana unutrašnjost školske zgrade, donirat će se sve ono što je moguće upotrijebiti u "blizankama".






Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2012. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bilo je i vrijeme da se malo obnovi ta škola....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
orchid
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2012. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Napravit će dvoranu (nemam ništa protiv) koju će koristiti učenici ali i rekreativci. Ali zašto nije napravljeno još učionica da djeca ne moraju ići u dvije smjene. Zar to nije cilj? Tako da škola neće ići u tri nego u dvije smjene. Po meni nedovoljno. Opet se nije mislilo na djecu!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: