Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Komarci prijete [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2012. 15:41 
Naslov:  Komarci prijete [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Za razliku od prošlog ljeta, kada komaraca gotovo da i nije bilo, ove godine nećemo bezbrižno uživati u ljetnim večerima. Naime, kao što je poznato, razvoju ličinki, uz visoke temperature, pogoduje visok vodostaj Drave i Dunava, ali i veća količina padalina zabilježena tijekom prošlog i ovog mjeseca. Ipak, najezdu kao onu iz poplavne 2010., stručnjaci ne očekuju. Ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo OBŽ Stjepan Rudan kaže kako komaraca ima u čitavom gradu, a najviše ih je u Sarvašu i Donjem gradu. Kritično još uvijek nije jer je još uvijek manje od 15 uboda u 15 minuta, no s tretiranjem su započeli, a područje će proširiti na čitav grad tijekom idućih nekoliko dana.

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- na Dravi bez spasilaca
- “Marketing posebnih područja”
- za vikend u Osijeku moto susreti


Osječka televizija - Vijesti, 20.06.2012.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.06.2012. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Komarci napadaju bazukama. osijek031.com smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2012. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zašto nisu na vrijeme tretirane površine gdje su utvrđena legla komaraca????????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2012. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › zašto nisu na vrijeme tretirane površine gdje su utvrđena legla komaraca????????

9 milijuna kuna od Grada Osijeka i pola milijuna kuna od Županije Osječko-Baranjske Rudanu nije bilo dovoljno za monitoring komaraca, pa čak ni novci koje je dobio za monitoring ambrozije.

A o drugom Rudanu iz Zavoda za stanovanje da i ne govorim. Župan Šišljagić mu radi kao menadžer jer sam nije sposoban.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.06.2012. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Gamad ne prijeti, nego bode ko' nenormalna. Večeras na području Tenje je bilo 15 uboda za manje od 5 minuta. Izbušili su me ko' Brzi Gonzales sir. Što čekaju sa _ebenim tretiranjem komaraca? Da možda ne trtaju od protu zračne obrane komaraca? Daj pobite tu napast više ...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2012. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer i danas na Sjenjaku neizdrživo!!!!!!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
sokac031
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.06.2012. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa neka gospodin Rudan zajedno sa Šišljagićem i Bubalom prošeta po promenadi i popije kavu ili sa djecom pojede sladoled,kao što sam ja pokušao večeras,pa neka onda izrekne svoj sud...ili su naši stručnjaci neki posebni debelokožci pa njih komarci ne ne dotiču

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2012. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokac031 je napisao/la (Pogledaj post): › Pa neka gospodin Rudan zajedno sa Šišljagićem i Bubalom prošeta po promenadi i popije kavu ili sa djecom pojede sladoled,kao što sam ja pokušao večeras,pa neka onda izrekne svoj sud...ili su naši stručnjaci neki posebni debelokožci pa njih komarci ne ne dotiču

Bolje strpat 10 milijuna kuna u džep za financiranje HDSSB-a, nego prašit komarce.

Rudana treba otjerat iz ovog grada, takav * nam ne treba u gradu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: