Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dan branitelja i Dan zaštitnika Grada Osijeka 2012. [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2012. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poslije Mate Bulića - Ganga - sa našega rodnog kamenjara..... i naravno sve će to obilježiti poslušna ekipa novinara visoko tiražnog tiska Glas Slavonije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2012. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poslije Mate Bulića zapjevamo - Gangu - sa našega rodnog kamenjara.... i to će zapisati poslušna ekipa novinara ... visoko tiražnog tiska Glas Slavonije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.06.2012. 22:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....mislim da svi Vi kojima smetaju Branitelji, Domovinski rat i bilo što vezano uz to trebate odseliti u onaj dio svijeta zbog kojega je navedeno i nastalo...
....i ne brinite, za ovo ne dajete novce iz svoga džepa...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.06.2012. 8:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la: ›
....mislim da svi Vi kojima smetaju Branitelji, Domovinski rat i bilo što vezano uz to trebate odseliti u onaj dio svijeta zbog kojega je navedeno i nastalo...
....i ne brinite, za ovo ne dajete novce iz svoga džepa...


mislim, kome smetaju BRANITELJI??? ILI "BRANITELJI"...i ja sam sudionik Domovinskog rata tako da...ne skaćem sam sebi u stomak....samo, draga tonka, ima branitelja i "branitelja"....a svima njima valja zaraditi za mirovine...i čudim se tvojoj tvrdnji kako za takve marifetluke ne dajemo novce iz svoga džepa...odakle pak oni? padaju sa neba...ili idu iz poreza, parafiskalnih nameta? možda je doncija...čudim se stvarno...

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonka_21
Offline
Ukupno postova: 228
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2012. 14:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...pa ne vidim onda razloga Vašeg negodovanja...jer bih ja odmah dala novac iz svog džepa za ovakav kako Vi kažete "marifetluk", posebno ako sam bila u ratu, da se ne zaboravi ni rat ni branitelji...
... a posebno bih dala da se napravi spomenik za sve koji su svojim životima stvorili ovu državu, iako danas jadnu, ali žrtvovali su se...za razliku od davanja novaca za one kojima se dižu trgovi i spomenici u centru grada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2012. 14:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › ...pa ne vidim onda razloga Vašeg negodovanja...jer bih ja odmah dala novac iz svog džepa za ovakav kako Vi kažete "marifetluk", posebno ako sam bila u ratu, da se ne zaboravi ni rat ni branitelji...
... a posebno bih dala da se napravi spomenik za sve koji su svojim životima stvorili ovu državu, iako danas jadnu, ali žrtvovali su se...za razliku od davanja novaca za one kojima se dižu trgovi i spomenici u centru grada...

Dao bi i ja tebi kao što bi ti dala braniteljima, ali kad ima toliko nezaposlenih odakle da ti dam?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.06.2012. 18:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Velika je stvar biti istinski čestiti branitelj..... slabo galamimo nismo toliko glasni ne želimo nikakve karnevale, ajd konačno uhvatite se nekog pametnog posla... ostavite branitelje na miru. Nekom je ovaj domovinski rat nešto što mu se u životu najljepše dogodilo..... e balkane moj....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2012. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tonka_21 je napisao/la (Pogledaj post): › ...pa ne vidim onda razloga Vašeg negodovanja...jer bih ja odmah dala novac iz svog džepa za ovakav kako Vi kažete "marifetluk", posebno ako sam bila u ratu, da se ne zaboravi ni rat ni branitelji...
... a posebno bih dala da se napravi spomenik za sve koji su svojim životima stvorili ovu državu, iako danas jadnu, ali žrtvovali su se...za razliku od davanja novaca za one kojima se dižu trgovi i spomenici u centru grada...


...pri tome, naravno, misliš na spomenik braniteljima u obliku hrđavih radijatora????? ...ili možda na novce ulupane u ploče/spomenike istim braniteljima na Trgu slobode, koji su, eto, silom prilika/rekonstrukcijom trga izvađene??????.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.06.2012. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la (Pogledaj post): › Nekom je ovaj domovinski rat nešto što mu se u životu najljepše dogodilo..... e balkane moj....


...wtf????????????? Shocked Shocked Shocked Shocked ...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2012. 23:01 
Naslov:  Re: Dan branitelja i Dan zaštitnika Grada Osijeka 2012. [program]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delegacija odličnika u posjeti kod * iz Drinovaca Smile


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2012. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crveni je napisao/la: ›
Delegacija odličnika u posjeti kod * iz Drinovaca Smile





JE SU LI TRČALI ŠTAFETU DO MOSTARA?????

_________________
Veni, vidi, VIČI.!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: