Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Navijačka krv

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.07.2006. 23:28 
Naslov: Great ! Navijačka krv
26.07.2006. 23:26
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Udruga navijača Kohorta Osijek, poziva sve naše sugrađane, navijače NK Osijeka, da se odazovu dobrovoljnom darivanju krvi koje organizira ova Udruga u suradnji sa Crvenim križem Osijek.

Darivanje će se održati u srijedu, 26. srpnja, u vremenu od 15.30 do 18 sati u prostorijama Kluba navijača (Tvrđa, bivša Vega). Svaki darivatelj na poklon dobiva bon za pizzu i jednu besplatnu konzumaciju pića u Klubu navijača.

Ovaj humani gest Kohorte pohvaljujemo, jer upravo tijekom ljeta je najmanji broj davatelja krvi, a krv je baš tada najpotrebnija.

Gemi031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2006. 18:31 
Naslov: Great ! Re: Navijačka krv
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka cast.

Ova akcija Kohorte pokazuje da to nisu samo idioti koji samo traze nerede na stadionima ali i izvan njih. Umjesto tog uzaludnog proljevanja krvi, ovo je puno korisnije.
Trebali bi tako kada dodje Dinamo, Boyse lijepo sprovesti do Crvenog kriza pa im tamo izvaditi krv koju bi pustili uzaludno na ulicama.

Salim se, akciju svakako podrzavam i na nacin da cu i sam dati krv....

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: