Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Javne površine moraju biti pod video nadzorom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65684
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.06.2012. 18:31 
Naslov:  Bubalo: Javne površine moraju biti pod video nadzorom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U organizaciji Hrvatske udruge menadžera sigurnosti, Osijek je domaćin 2. Regionalnog foruma o urbanoj sigurnosti, uz temu "Videonadzor u hrvatskim gradovima - sigurnost ili narušavanje privatnosti".

Sudionike Foruma pozdravio je gradonačelnik Krešimir Bubalo, a u panel diskusiji o većoj sigurnosti ili narušavanju privatnosti građana sudjelovao je prof.dr. Josip Vrbošić, predsjednik Gradskoga vijeća.

- Moje mišljenje da javne površine moraju biti pod video nadzorom gdje god je to moguće iako znamo da nemamo dovoljno financijske snage pokriti baš sve površine. Sigurno da svaka osoba želi zaštiti svoj prostor i ako postave video nadzor i određene druge stvari, treba im čestitati. Štiteći sebe i svoju imovinu, štite i druge, smatra Bubalo.

Cilj ovoga skupa je razvoj sigurnosnog sustava zajednice, ali i unaprjeđenja učinkovitosti sustava prevencije kriminaliteta te razvijanje zajedničkih pristupa i rješenja u tijelima lokalne uprave, kroz formu dijaloga odgovornih osoba iz struke, znanosti, prakse i politike.

Foto: arhiv031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.06.2012. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kao onaj video nadzor na trgu gdje su kamere toliko dobre da se nemože prepoznati autobus?

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2012. 22:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › kao onaj video nadzor na trgu gdje su kamere toliko dobre da se nemože prepoznati autobus?


Ili one na kolodvoru koje ne znam cemu sluze posto je most poprilicno isaran...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Šaran031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.06.2012. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › kao onaj video nadzor na trgu gdje su kamere toliko dobre da se nemože prepoznati autobus?


Ili one na kolodvoru koje ne znam cemu sluze posto je most poprilicno isaran...


Bitno da ta jedna kamera košta mali milijun...odnosno peru se novci putem takvih projekata..

_________________
I am watching you ! Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.06.2012. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolji humor od svega je što sam pokušao stavit HD web kameru da snima zgradu ispred i bez problema sam mogao i po danu i po noći vidjeti sve što se događa kristalno čiso,kamera košta 270 kuna,...pa me sad zanima kako to da kamere od pola miliona kuna nemogu snimiti kako spada ljude dok rade štetu a kamerica od 270 kuna to može?

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: