Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Enu Šarac ne puštaju iz bolnice dok ne plati 15.000 eura!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2012. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako ti je to kad novac zamjeni apsolutno sve vrijednosti od A do Ž Smile opće poznata stvar da je zdrav samo onaj koji si zdravlje može kupit osijek031.com smile

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Guapa
Offline
Ukupno postova: 5
Lokacija: Zagreb
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.06.2012. 8:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la (Pogledaj post): › tako ti je to kad novac zamjeni apsolutno sve vrijednosti od A do Ž Smile opće poznata stvar da je zdrav samo onaj koji si zdravlje može kupit osijek031.com smile


Bome surova stvarnost... Sad Jadna nam je država kada bolesni ovise o milosti drugih ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.06.2012. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la: ›
Da su samo deset posto od dnevnica koji su bacili na odrzavanje pederske parade izdvojili za nekoliko bolesne djece koja se ne mogu lijeciti u Hrvatskoj a za koje HZZO " nema novaca" a pederima nebi nedostajalo.

da nema zatucanih fanatika, ne bi trebalo osiguravati "pedersku paradu", a vjerojatno niti održavati. no ovako, čini mi se da si ti, izravno ili neizravno, jedan od krivaca zbog kojih se parada mora održavati i osiguravati.

što se tiče članka, vidimo iz komentara da je malo presenzacionalistički napisan, iako ne kažem da klinikama i liječnicima profit nije bitan. s druge strane, vrhunska oprema košta, obrazovanje i edukacija vrhunskih liječnika košta, sve košta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.06.2012. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

borod je napisao/la: ›


Pa po svemu niti Belgijanci nisu bili sigurni da ce uspjeti ali su za lovu bez problema uradili ono sto je mogao i prof Paladini. K tome i nisu bas potpuno uspjeli jer zavrsetak operacije se mora izvrsiti u Njemackoj. Polovicnu operaciju pretpostavljam da ej i Paladini bio u mogucnosti uciniti.
Pretpostavljam da je Paladini izvrsio taj zahvat i nije uspio zavrsiti, HZZO bi bespogovorno platio nastavak lijecenja u Njemackoj.
Jasno mi je da ljudi u teskim situacijama traze izlaze tamo gdje misle da je bolje no ipak se cini da su trebali iskoristiti prvo mogucnosti koje su im se nudile u Hrvatskoj.


griješiš, belgijanci su USPJELI operaciju obaviti upravo onako kako su i rekli da hoće, paljenje krajeva tumora bilo je nužno u svakom slučaju, no sorry, da je moje djete u pitanju, birala bih - kao i Enina mama - sigurniju opciju

no to i nije poanta ovoga, tko je što mogao i kako

poanta je da se objavljuju NEISTINITE informacije - dakle, nitko nije Enu držao u Belgiji u bolničkom zatvoru, stoga bi autor članka malo trebao pripaziti - tj. uredništvo bi trebalo paziti na ovakve objave

_________________
:->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.06.2012. 19:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: ›
no to i nije poanta ovoga, tko je što mogao i kako

poanta je da se objavljuju NEISTINITE informacije - dakle, nitko nije Enu držao u Belgiji u bolničkom zatvoru, stoga bi autor članka malo trebao pripaziti - tj. uredništvo bi trebalo paziti na ovakve objave



možda je poanta da se ova prica iskoristi za to da se još uplati novaca na žiroracun...odnosno da netko (ne mislim sad na obitelj Šarac) neciju tuđu nesrecu dodatno iskoristi za zaradu....pa pruturi ovakvu vijest...

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.06.2012. 20:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
možda je poanta da se ova prica iskoristi za to da se još uplati novaca na žiroracun...odnosno da netko (ne mislim sad na obitelj Šarac) neciju tuđu nesrecu dodatno iskoristi za zaradu....pa pruturi ovakvu vijest...


sta pricas ti?! to je osobni racun od njezine majke.

i da, Ena je stigla svojoj kuci Smile

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.06.2012. 5:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
tamna strana je napisao/la: ›
možda je poanta da se ova prica iskoristi za to da se još uplati novaca na žiroracun...odnosno da netko (ne mislim sad na obitelj Šarac) neciju tuđu nesrecu dodatno iskoristi za zaradu....pa pruturi ovakvu vijest...


sta pricas ti?! to je osobni racun od njezine majke.

i da, Ena je stigla svojoj kuci Smile


pricam o tome da nije prvi a nažalost ni zadnji put da NETKO iskorištava tuđu nesrecu...
pogotovo u ovakvim situacijama gdje se uplacuju novci na žiro racun...
znaci nekome je u interesu da prica o bolesnoj osobi što duže bude aktualna....nebili se uplatilo još novaca

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: