Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto ove godine nema Surduk festivala?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mrav
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Baranja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2012. 8:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja samo znam da za bilo kakav projekt, koncert ili slicno nije dovoljan 1 covjek nego tim od barem 4-5 sposobnih ljudi, ako ne i vise...g.Pecotic sve zasluge pripisuje sebi a to mi je onda odmah sve jasno o kakvom se tipu radi...nek on privuce onda te jake sponzore ako je toliko sposoban pa mu nece ni trebati podrska ovih koji su ga napustili...covjeku gori pod petama i to je to, moze on pricati sto hoce, ja sam u Baranji i dobro znam sto se zbiva - bez podrske lokalnog stanovnistva, Surduk festival nema ni smisla, a cinjenica je da je na festu bilo svega i svacega a najmanje Baranjaca...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
invinoveritas
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.06.2012. 16:35 
Naslov:  razbijanje rmrtvačnice na surduk 2011
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako je g.Pecotić ostao u minusu osobno nema dobre kompetencija da se bavi takvim poslom.
neću se upuštati u nikakve rasprave sa očito neupućenim ljudima, ja sam iznijela činjenice.... bilo je različitih manifestacija i prije surduk festivala a i bit će.... dobra vina koja su kod nas nije teško prodati, a ne fali nikome masa pijanih ljudi koji će RAZBIJAT GROBOVE I MRTVAČNICU, zbog neorganiziranosti zaštite festivala. na tome se ne smije šparat a prošle godine je baš to učinjeno. lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: