Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki liječnici nisu vidjeli tumor oba plućna krila!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
BARTLEBY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2012. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
borod je napisao/la (Pogledaj post): › Pa dobro francika sta mislis da se to u raznim zagrebackim i ostalim bolnicama ne dogadja ?
Naravno posebna je prica kada netko ode na onaj svijet a nije morao jer je nesavjesno ili pogresno lijecen.
Nazalost cesto su nesavjesni lijecnici zasticeni bas od onih koji bi ih trebali prijaviti.

Sam si odgovorio što ja mislim, i još bi nadodao da Osječki liječenici ne žele upučivati pacijente u Zagreb kad ne znaju dijagnosticirati bolest, i kad ih šalju to rade nerado, što je velika pogreška.


A ne daj Bože da mu dođeš sa drugim mišljenjem od nekog iz npr ZG-a. I ovako su neljubazni, a tada pogotovo. Nama je omkolog rekao već na prvom pitanju prije prve kemo, da odemo nekom drugom ako mu ne vjerujemo i bacio papire na stol. Bolje se odnose u pekari prema ljudima nego na tako ozbiljnim mjestima. Sjedeći u čekaonici čuo sam više negativnosti o doktorima, a jaaaako rijetko pozitivnih iskustava. To je tako i sa tim se pomiriš inače bi čovjek pukao i svašta... Bolje mir jer pomoći nema...

_________________
"Od svega što sam izgubio, razum mi najviše nedostaje" Glavom o zid osijek031.com smile

"Nije li politika zapravo samo vještina da se laže u pravom trenutku...” :->o=
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
borod
Offline
Avatar

Ukupno postova: 282
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.06.2012. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BARTLEBY je napisao/la: ›
Jedan poznati i cjenjeni ginekolog u Os nije vidio tumor na oba jajnika i eto... Sad su privatnici bolji Question Question
Platio-neplatio, stvar sreće kako su raspoloženi da te pregledaju...



Pretpostavljam da postaviti dijagnozu nije lako kao pogledati u salicu od kave i protumaciti buducnost. Vjerujem da mnogi promasaji dijagnoze nisu samo posljedica neznanja i nesposobnosti nego naprosto i nemogucnosti opreme koja je na raspolaganju. No naravno ne iskljucujem i ljudski faktor, jer kada se covjek razboli nije svejedno kojem ce lijecniku dopasti.Inace kada vec znate da je poznati ginekolog promasio dijagnozu tumora na oba jajnika, zasto to i ne dokumentirate njegovim nalazom i nalazom onih koji su te tumore otkrili i na koji nacin.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: