Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tragična nesreća i iskliznuće vlaka kod Darde - vozač obilazio polubranike!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
haragei
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.06.2012. 22:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NikolaiSanja je napisao/la: ›
Dakle, čitam ove komentare i dolazim do zaključka da je većina komentatora vrlo niske emocionalne inteligencije. Možda bi dobro bilo razmisliti o tome kako se osjećaju ljudi koji ovog čovjeka vole, kojima je on otac, sin... No, važno je javno nekoga oblatiti. To je, na žalost, u ovim našim prostorima postalo obavezno pri komentiranju bilo čega.
Naime, bilo bi lijepo uključiti mozak prije nego što nešto artikuliramo.


napokon normalan komentar

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mzzi
Offline
Ukupno postova: 284
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.06.2012. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NikolaiSanja je napisao/la: ›
Dakle, čitam ove komentare i dolazim do zaključka da je većina komentatora vrlo niske emocionalne inteligencije. Možda bi dobro bilo razmisliti o tome kako se osjećaju ljudi koji ovog čovjeka vole, kojima je on otac, sin... No, važno je javno nekoga oblatiti. To je, na žalost, u ovim našim prostorima postalo obavezno pri komentiranju bilo čega.
Naime, bilo bi lijepo uključiti mozak prije nego što nešto artikuliramo.


Ako on u tom trenutku nije razmišljao kako će se osjećati oni koji ga vole zbog gluposti koju on radi, zašto misliš da bi nepoznati ljudi s foruma razmišljali o tome? Oni su ovdje objektivni komentatori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.06.2012. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mzzi je napisao/la: ›
NikolaiSanja je napisao/la: ›
Dakle, čitam ove komentare i dolazim do zaključka da je većina komentatora vrlo niske emocionalne inteligencije. Možda bi dobro bilo razmisliti o tome kako se osjećaju ljudi koji ovog čovjeka vole, kojima je on otac, sin... No, važno je javno nekoga oblatiti. To je, na žalost, u ovim našim prostorima postalo obavezno pri komentiranju bilo čega.
Naime, bilo bi lijepo uključiti mozak prije nego što nešto artikuliramo.


Ako on u tom trenutku nije razmišljao kako će se osjećati oni koji ga vole zbog gluposti koju on radi, zašto misliš da bi nepoznati ljudi s foruma razmišljali o tome? Oni su ovdje objektivni komentatori.

Točno tako, zašto bi mi patili zbog nekog tko ne razmišlja o svojim postupcima inekog tko je svjesno išao u takvu glupost. Normalno da mi je žao zbog zoga što je neko poginuo, ali isto tako realno nije ni najmanje razmišljao i dobio je očekivano.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antifriz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2012. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la (Pogledaj post): › Ne treba generalizirati. Ima puno onih koji su prijavljeni na području BM,a žive u Os,tako da bm tablice ne znače da su baranjci za volanom Wink

To su oni lijepi trenutci kada se ja kao vozač iznenadim i za volanom kažem - "ah, ipak ne treba generalizirati".
Oprez u prometu je dobra stvar.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Coopkey
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2012. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najžalosnije je što je za upravljačem bio policajac koji bi svojim ponašanjem u prometu trebao biti uzor drugim vozačima. Na žalost umjesto da budu uzor često sam svjedok njihove bahatosti u prometu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 03.06.2012. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la: ›
ratni_heroj je napisao/la: ›
majalena je napisao/la: ›
carlos je napisao/la: ›
Bez Mozga


A jesi siguran da je Bez Mozga pamentnjakoviću?


godine iskustva na prometu mi govori da Bez Mozga je premal atribut kako BM vozi....90 posto ljudi s BM tablicom treba oduzeti vozački...

Izgleda da ima i dosta osječana koji nisu ništa bolji od BM-ovaca. Very Happy


zašto? si vozio samnom možda utrke? ili se vozio do mora samnom? si me špijunirao tajnim skrivenim kamerama kako ja vozim i provodio sate i sate kod kuće za računalom analizirao svaki moj korak i kut ulaska i izlaska iz zavoja,stajanje,kočenje,ubrzavanje..si ti neki špijun američki za kontrolu vožnje po cestama? se baviš time? kako ti znaš to? kako?! odakle ti informacije si tišpijun iz indije možda? tko si ti? si ti neki reatrdirani idiot na forumu možda? osijek031.com smile tko si ti ?! osijek031.com smile

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NikolaiSanja
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2012. 19:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako jadnih ljudi ima... Sad Baš mi je nekih jako, jako žao.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ratni_heroj je napisao/la: ›
majalena je napisao/la: ›
carlos je napisao/la: ›
Bez Mozga


A jesi siguran da je Bez Mozga pamentnjakoviću?


godine iskustva na prometu mi govori da Bez Mozga je premal atribut kako BM vozi....90 posto ljudi s BM tablicom treba oduzeti vozački...


A bas ste licemjeri! "Bez Mozga" je postala fora kao sto je "lega" u Osijeku i sad se svi drze iste price, a da znas ja imam BM tablice zato sto zivim tamo ali ne znaci da sam tamo i polagao vozacki. Ima nas puno koji smo polagali u Osijeku zapravo vecina. Ono sto je polozilo u Belom Manastiru rijetko i sretnes u gradu. A da ima OBM (Osjeckih bez mozga) ima i toga. Godine iskustva nisu bitne zapravo je lose jer, sto ih imas vise to ti sve brze prelazi u naviku, svi smo mi poceli sa dvije ruke na volanu a sad?

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2012. 11:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la: ›
antifriz je napisao/la: ›
Osječkom vozaču bitno je brzo naučiti da kada vidi BM tablice drži veću distancu, izoštri čula i očekuje neočekivano. Slično je i s vukovarskim registracijama.
To bi trebalo uvesti kao obvezno predavanje u autoškolama, jer neki nauče na lakši, neki teži način, ali unutar 3 godine voznog iskustva po Osijeku -- svi znaju!


Ne treba generalizirati. Ima puno onih koji su prijavljeni na području BM,a žive u Os,tako da bm tablice ne znače da su baranjci za volanom Wink


Nisu baranjci za volanom vec muljatori koji hoce prijaviti povrat poreza s obzirom da smo zona od posebne drzavne skrbi. Wink

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: