Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[VIDEO] Urbani skok padobranom - pogledajte Osijek iz perspektive padobranca

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 23:08 
Naslov:  [VIDEO] Urbani skok padobranom - pogledajte Osijek iz perspektive padobranca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako ste se u srijedu oko 10 sati prijepodne nalazili između glavne gradske tržnice i Tvrđe, vjerojatno se primjetili avion koji je kružio tim predjelom zračnog prostora iznad Osijeka.

Neke je to kruženje podsjetilo na slučaj od prije tri godine, kada je zbog kvara na stajnom trapu Cessna kružila dva sata kako bi se ispraznio spremnik s gorivom i smanjila mogućnost eksplozije i požara pri slijetanju.

No, ovaj put se radilo samo o padobranskim skokovima AK Osijek. Jedan od skakača je na glavi imao i kameru, a snimak ovog "urbanog skoka" i Osijeka iz padobranske perspektive pogledajte u priloženom videu.



_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2012. 0:21 
Naslov:  Re: [VIDEO] Urbani skok padobranom - pogledajte Osijek iz perspektive padobranca
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svaka čast...
koliko takva avantura košta i koliko je duga obuka, tj. koliko vremena je potrebno za te pripreme?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
smokra
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 5:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2012. 9:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako izgleda "retro skok"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.06.2012. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iz ove perpekstive Osijek je najljepši.Ne vide se oronule fasade,zapuštene ulice sa odvratnim stazama,korov u samom centru grada i ruševne zgrade.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
Iz ove perpekstive Osijek je najljepši.Ne vide se oronule fasade,zapuštene ulice sa odvratnim stazama,korov u samom centru grada i ruševne zgrade.


a možda da ako ti to sve smeta, za primjer - očistiš korov pred svojom kućom, stanom, da nešto učiniš...ili ostani na nebesima pa gledaj s visine....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2012. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek je najljepši grad kad si daleko izvan njega.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.06.2012. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek je najljepši grad kad si daleko izvan njega.


...nije mi jasno jedno: toliko si ogorčen na ovaj grad, toliko negativnosti izvire iz tvojih postova - pa što se jednostavno ne odseliš negdje gdje će ti biti bolje/ljepše/gdje će ljudi shvaćati i cijeniti tvoje loše mišljenje......pa, ybte bolje da u ovom gradu nema nikoga, nego gomile ovakvih pljuvača.......
MENI je Osijek super, zato sam se i vratila u njega, nakon 11 godina po crnom i bijelom svijetu.....
...ah, i ja se dam nasekirati nabrzinu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Osijek je najljepši grad kad si daleko izvan njega.



e da....nažalost, tako je....nekoć grad s dušom, korzom, tvornicama postade tek prćija.....ah da mi se ukaže mogućnost da zbrišem....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm....ne mislim da se radi o ogorčenosti na Grad....više je to (po mom skromnom mišljenju) ogorčenost i jal na samog sebe, na same nas - ljude koji čine grad....na "prijeđeni put" nas samih koji nas je doveo do toga gdje jesmo...ima nade ima...za ovaj Grad...ali, tek za jedno 50 godina....

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2012. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda sam se krivo izrazio. Grad Osijek je najljepši kad ga gledaš iz zraka. Very Happy

Anakonda zašto ti je čaša napola prazna. Wink

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 01.06.2012. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega imaš kunu je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
Iz ove perpekstive Osijek je najljepši.Ne vide se oronule fasade,zapuštene ulice sa odvratnim stazama,korov u samom centru grada i ruševne zgrade.


a možda da ako ti to sve smeta, za primjer - očistiš korov pred svojom kućom, stanom, da nešto učiniš...ili ostani na nebesima pa gledaj s visine....


Kuca mi je sredita tip top.Supruga obozava cvijece,eto malo smo ustedjeli pa smo i fontanu kupili pa je dojam jos ljepsi...A za Osijek i selit se??Pa iskreno da ti kazem razmisljam se odselit iz Osijeka zbog zdravlja najvise,posto sam vojni invalid i operacija imam jako puno po tijelu ovaj zrak i klima mi bas skodi.Juzina kad udari vidis da ljudi padaju kao pokoseni,sve je kriva ta panonska nizina koja udara od Balatona do Save ubitacno po ljude.Kako sam pisao razmisljam prodat kucu i odselit se u Delnice ili okolicu delnica,uglavnom gorski kotar,blizu je Rijeka i more,a preko ljeta i proljeca nema nista ljepse od borove sume,brda i cistog zraka..jos gledamo kuce i mislimo se...vidicemo dal cu otic iz Osijeka,jos dok djeca nisu velika imam sanse da idem.Iskreno prijatelju ti kazem da sam na jednoj nozi prema Gorskom Kotaru.A za pljuvanje po Osijeku opce nije istina.Ako tisucu ljudi kaze da grad nikad nije bio prljaviji nego sada onda nesto ima,nekazem ja da je prljav i da su fasade ubi boze,pa kazu ljudi po gradu svi,i staro i mlado,nek bude anketa na trgu i nek se postavi pitanje kakav je Osijek pa ce te dobit pravu sliku sta misle ljudi.Ako je ono u centru lijepo gdje ona kuca od kriminalca i sudca Sirkana stoji 15 godina u plakatima obljepita onda sam ja budala i lud.Ako staze su blatnjave,kolnici uzasni,(eto onaj dimnjak sto je jedino sad srusen pa je ljespe)Ako strosika izgleda kao ulica u Kabulu,jedna zgrada 7 katova pokraj nje potleusica,ako nemamo jedan obicni akva park koji imaju gradovi po bosni pa sta da se kaze??ako se sve svodi na Portanovu i divit se h&m i espriju onda smo seljaci koji nismo vidili dalje od Harkanja,ako gradska vlast samo mari za sebe a ne za osnovne skole,djecja igralista kojih fali po gradu sta da se onda ima kazat,a o firmama kojih vise nema i nece ih ni biti nema se sta ni pisat,sve je jasno i djeci maloj..lopovi,mafija,korupcija,politicari koji nas sramote samo u saboru je samo stvarno stanje Osijeka u kojem se stupnju nalazi.Kako se kaze,kakva vlast takav i grad.Pametnom dosta!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2012. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto sad sam nabrzaka "vidjela" Osijek iz "više perspektiva",a ne samo padobranca! rafa,anakonda i francika -paprikaš za u...se

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lega imaš kunu
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.06.2012. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
eto sad sam nabrzaka "vidjela" Osijek iz "više perspektiva",a ne samo padobranca! rafa,anakonda i francika -paprikaš za u...se


hehhe...svatko od njih - rekao je barem djelić istine iako su oni, samo po sebi dijametralno suprotni...paradoksalno, ali tako je...

_________________
...jebala ga općina...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.06.2012. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › eto sad sam nabrzaka "vidjela" Osijek iz "više perspektiva",a ne samo padobranca! rafa,anakonda i francika -paprikaš za u...se

padobranac nije ni komentirala ovaj članak.


Zadnja promjena: francika; 02.06.2012. 8:09; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: