Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Otvoren trg na Jugu 2 [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2012. 15:10 
Naslov:  Otvoren trg na Jugu 2 [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć je otvoren četiri milijuna kuna vrijedan trg u Gradskoj četvrti Jug II. Središnje mjesto zauzima spomen obilježje, a predstavlja "Herojsko srce branitelja i stanovnika Juga II". Položeno je na parteru, mreži kvadrata od metar puta metar koje stiliziraju hrvatsku šahovnicu i svaki kvadrat hrvatske zemlje, dok su nepravilni sivi kvadrati ožiljci ratnog vremena. Trg je opremljen kompletnom novom urbanom opremom među kojom i podzemnim stalkom za Božićnu jelku te dva nova drvoreda.

Galerija 031: Jug 2: Otvoren novi trg
[Foto: Daniel Antunović][29.05.2012. Jug 2]

U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- IPARD financira odvodnju u Dardi
- Zaklada Ana Rukavina
- 20 godina Vukovarskih novina


Osječka televizija - Vijesti, 30.05.2012.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.05.2012. 22:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"herojsko srce branitelja i stanovnika juga 2"...

WTF????? šta je jug2 samostalna država unutar grada?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija
Offline
Avatar

Ukupno postova: 389
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebote pa tko bira te spomenike? Jel' i ovaj išao mimo svih pravila? Na bih se čudio da ga je neki lokalni krpelj "osmislio" kao i onog fiću pa još dobio naknadu za takvo šta. Kockasto crveno (zbilja orginalno) srce tone u crni kamen. Bolje da postavljaju skulpture. A ne... To zbilja i treba znati napraviti..

_________________
“as you get older, you lose interest in sex, your children want nothing to do with you and your friends drift away. There are other advantages, but these are the main ones.”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.05.2012. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija je napisao/la (Pogledaj post): › Jebote pa tko bira te spomenike? Jel' i ovaj išao mimo svih pravila? Na bih se čudio da ga je neki lokalni krpelj "osmislio" kao i onog fiću pa još dobio naknadu za takvo šta. Kockasto crveno (zbilja orginalno) srce tone u crni kamen. Bolje da postavljaju skulpture. A ne... To zbilja i treba znati napraviti..


Autor je Bruno Rechner.
Nekak mi se čini da ni u Vukovaru ne pate toliko od ratne simbolike koliko u Osijeku.

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
freedom.fighter
Offline
Ukupno postova: 199
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.05.2012. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Josephine01...sjedi 5!

Ne samo u Vukovaru...odi u Zadar pa vidi koliko se tamo ratnih spomenika nalazi, Dresden koji je srušen do temelja nema toliko spomenika ili London!

A da Osijek ima najneukusnije spomenike...to je ružna istina! Ja nekad mislim da se netko za**ba*a s nama, da vidi koliko građani Osijeka mogu izdržati intelektualno vrijeđanje!

_________________
Sudba kleta jednaka je, bio gospodin ili drug!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 31.05.2012. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

freedom.fighter je napisao/la: ›
Josephine01...sjedi 5!

Ne samo u Vukovaru...odi u Zadar pa vidi koliko se tamo ratnih spomenika nalazi, Dresden koji je srušen do temelja nema toliko spomenika ili London!

A da Osijek ima najneukusnije spomenike...to je ružna istina! Ja nekad mislim da se netko za**ba*a s nama, da vidi koliko građani Osijeka mogu izdržati intelektualno vrijeđanje!


teško da građani Osijeka imaju intelekt,jer u suprotnom ne bi izabrali ovu opciju koja je sada,koja im otima i ono malo kruha iz usta...

mislim da građani Osijeka pate Helsinškog sindroma.....Smile

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.05.2012. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada se već moraju...... postavljati spomenici bilo bi u redu da se pita građane kakav spomenik žele ... jeli to plaća EU.. kada nitko nikog ne pita za iste...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: