Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Medium MDH: Vatrogasci [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65895
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2012. 10:42 
Naslov:  Medium MDH: Vatrogasci [nagradna igra je završena]
Od 31.05.2012. 22:00 do 02.06.2012. 23:58 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Medium MDH vam je za ovaj vikend pripremio:

Četvrtak, 31. svibnja 2012.
Music & dance hall plesnjak

Za sve polaznike plesnog tečaja, njihove prijatelje kao i sve ostale puštaju plesne hitove. Dođite četvrkom u društvu, sami, s voljenom osobom ili plesnim partnerom, vježbajte plesne korake, naučite nešto novo i usavršite stečena znanja.

- happy hour od 21h - 23h
- ulaz besplatan

Petak, 01. lipnja 2012.
Vatrogasci

Po drugi put ugostit će najluđi hrvatski bend svih vremena! Prisjetit ćete se najvećih parodijskih hitova poput "Mala čiči", "Traktori", "S mog bicikla pala si", "Čuješ li me", "Rokenrol star", "Ritam iza denser" i mnoge druge.

Zaplešite uz najveće hitove Vatrogasaca na neponovljivom koncertu.

- happy hour od 21h - 23h
- ulaz 30 kn

Subota, 02. lipnja 2012.
Nova bend

Svake subote u Mediumu lude večeri. Ove subote u zabavlja vas osječki Nova bend.

- happy hour od 21h - 23h
- ulaz besplatan

[Sponzorirani članak]


Nagradna igra

Portal Osijek031.com poklanja 4x1 ulaznicu za Vatrogasce vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2] u Facebook komentar par centimetara ispod upišite "Osijek031.com me vodi na Vatrogasce"

[bit će nam drago ako se prijavite na oba načina (povećavate mogućnost dobitka)!]

Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Aron Budin
Martina Ćosić
Ivana Srb
Zvonimir Magud


Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Čestitamo dobitnicima, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!


Zadnja promjena: Redakcija 031; 01.06.2012. 12:07; ukupno mijenjano 4 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2012. 18:00 
Naslov:  Re: Medium MDH: MDH plesnjak / Vatrogasci / Nova band
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja volim 'vatat muve, ja volim 'vatat muve, ja volim 'vatat muve, ja volim MUVE! Laughing



_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: