Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gužva snima novi spot – "Stare stvari"!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65861
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 10:16 
Naslov:  Gužva snima novi spot – "Stare stvari"!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šest je mjeseci prošlo od spota za pjesmu "Mene više nema" koja je najavila treći album Gužve u 16-ercu "Je ne regrette rien" i sad je pravo vrijeme za novi! Odluka je pala da se snima videospot za drugi hit-singl "Stare stvari". Ista ekipa udružila je snage - redatelj i snimatelj ponovno je Igor Sambolec i GERILAFilm produkcija.

Prva klapa je pala u utorak, posljednja će se scena snimiti u ponedjeljak, potom slijedi proces montaže i postprodukcije.

Svi u određenom trenutku svog života evocirate uspomene, pa tako i dečki iz punk benda Gužva u 16-ercu. Lijepe trenutke djetinjstva, vremena svojih glazbenih početaka, prvih albuma... oni su u mogućnosti vratiti barem na trenutak. Sve to vidjet će se uskoro.

Spot se snima na jednoj lokaciji – u stanu - dnevnoj sobi. Atmosfera vesela, druženje, razbibriga uz komodorac. Gledanje utakmica. I sve to pomiješano sa sjećanjima – poveznica s izgledom albuma je definitivna. A kako funkcioniraju njihove 'stare stvari', otkrit će se već s prvim danima lipnja.

No, bitno je da su susjedi solidarno otrpjeli koncert oko ponoći u dnevnoj sobi, gužvu i graju. Glazbenike koji sviraju, skaču i prešetavaju se u dresovima, snimatelja koji u pola noći hoda po ulici i kamerom zaviruje u prozore....

Rekvizite su se pojele i popile – kokice su odlazile prebrzo, a pivo, ne sponzorsko, bilo je krivac čestih stanki.

Matak je sve herojski podnio, dobro je otrpio bol u ruci, koju je uganuo dva dana prije početka snimanja. Da bi bubnjeve odsvirao kao da nezgode nije bilo, skinuo je longetu.

Nedostajao je Kemo, no dečki su mu našli dostojnu zamjenu, koju - i to će se vidjeti. Ipak ljubitelji njegova lika i djela doći će na svoje, bit će Keme u spotu.

Evo i dojmova benda:

- Jela: Zafrkancija...Do kasno smo ostajali budni radi snimanja – a spavanje?!
- Muto: Što ja znam. Nije baš neka atmosfera (smijeh) Jedino pivo i kokice
- Matak: Moj ti batak! Kad će više biti gotovo?
- Mengele: Nije tim glumcima ni lako. Ali, s uživancijom smo sve izvršili.

Unatoč svemu, snimanju se pristupalo ozbiljno, iako je bilo i zabavno, a sve te izvrsne kadrove bit će zabavno i redatelju Sambolecu povezati u jednu cjelinu. Dedline je početak lipnja, prije početka Europskog prvenstva u nogometu – jer Gužva u 16-ercu napravit će gužvu svojom pjesmom koja evocira i navijačke porive...





Pročitajte i...
Mini Teatar: Gužva u 16-ercu - promocija albuma [FOTO + VIDEO]
U prodaji novi album Gužve u 16-ercu "Je ne regrette rien" [nagradna igra je završena]
Osječka Gužva u 16-ercu ponovno u igri - novi spot za "Mene više nema"! [VIDEO]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2012. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dres od Chelsea, dres od Intera... a mislio sam da je moja ljubav prema vama došla do granice koja se ne može preć. Prevario sam se Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ČOBANAC
Offline
Ukupno postova: 38
Lokacija: Osijek Drvljanik
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2012. 11:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mengele skidam kapu zbog izbora dresa.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: