Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nitko nije zadužen za održavanje Zimske luke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.07.2006. 13:01 
Naslov:  Nitko nije zadužen za održavanje Zimske luke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O čistoći osječke Zimske luke nitko službeno nije dužan brinuti, a pogledom na nagomilano smeće u luci to postaje očito. Iako se Lukom služi MNK "Drava" oni nikakvim ugovorom nisu obvezni održavati njenu čistoću. Istina, s vremena na vrijeme organiziraju akcije čišćenja, ali Luka je, više ili manje, konstantno prljava.





Župan Krešimir Bubalo najavio je kako će brigu o Luci preuzeti Županija, a tada će MNK "Drava" zatražiti koncesiju čime će postati obvezni održavati čistoću Luke. Do tada će uklanjanje nagomilanog smeća (koje se dijelom stvara i zbog bespravno postavljenih plutajućih restorana) ovisiti o dobroj volji članova MNK "Drava" te povremenim akcijama Unikoma i raznih "zelenih" udruga.

Circa031


Zadnja promjena: Circa; 10.07.2006. 13:05; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
yellowica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 272
Lokacija: haven
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2006. 13:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuj fuj luka... prošle godine su učenici moje škole išli kupiti to tamo po luci...
ni onda se nije znalo tko je zadužen za to...
sramota!

_________________
www.panonius.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2006. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...u osijeku se ni u čemu ne zna tko pije, a tko plaća, pa tako ni sa zimskom lukom...jedna rečenica ostaje nejasna..."bespravno postavljeni plutajući restorani"...tko je zadužen za to?...znači, meni padne na pamet napraviti recimo vlastitu kuću s druge strane luke...uzmem materijal, sagradim, preselim i to je to...???...wtf...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.07.2006. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

you wish! tako mogu samo bajice, nama bi kožu oderali i silovali nas zbog toga javno na trgu ispod starčevićevih stepenica

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.07.2006. 13:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Smile, definitivno si u pravu...ali, časna riječ, da imam para, baš bi probala nepraviti neko takvo generalno sranje, pa da vidim kako bi prošla (osim što bi ovo-ono ispod stepenica) Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: