Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Je li Osijek doista depresivan i pun nasilja, frustracija, čak i mržnje?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2012. 8:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mariox je napisao/la (Pogledaj post): › Prije bih rekao da je Osijek grad nepotizma, korupcije, nesposobnih političara, nezaposlenosti, partijskog zapošljavanja, ali to je priča u većini gradova RH. Ni meni se ne sviđa trenutna gradska vlast, ali ne treba ju poistvjećivati sa pristojnim građanima ovoga grada kojih ima još, ali spavaju "zimski san".


...ovo je jedan od najsuvislijih komentara koje sam dosad pročitala na ovu temu.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.05.2012. 10:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koko je napisao/la (Pogledaj post): ›
Carobnica je napisao/la (Pogledaj post): › Ta se razlika najbolje vidi upravo na primjeru uzjogunjenog predsjednika gradskog Savjeta mladih koji, premda još studira, već odavno ima radno mjesto i službeni automobil, vlastiti stan i poslovni prostor, veliku ušteđevinu i bogat društveni angažman te na raspolaganju ogroman tatin stan u središtu grada, kuću u Drinovcima (BiH) i vikendicu na otoku Ugljanu.


Laughing

Pa i Kim Jong je dobio šifre nuklearnih raketa, zašto ne bi Glavić dobio auto, plaću i stotine tisuća kuna na trošenje.

I otac mu je dobivao sve besplatno, tradicija se mora nastaviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
luka_os
Offline
Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.05.2012. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›
 U ovom gradu, kao i u ostatku Hrvatske velik problem su huligani (uglavnom umišljeni balavci), koji su bahati, arogantni i agresivni, jer znaju da im policija ne može ništa. Isti ti bi prije devedesetih, bili manji od makovog zrna nakon samo jedne vožnje u večernjim satima "maricom" do poljoprivrednog fakulteta i detaljne obrade ex. Yu plavaca.


Simo ti kafići su podjeljeni samo po vrstama glazbe. Moj brat tamo studira i kad idemo van mogu ti reć da je njihova kultura puno veća od naše. I ljudi su zadovoljniji svojim životima, makar imali manje od nas. Par puta me je zaustavila policija. Svaki puta ide dobro večer, molim vas..... i svaki puta sam neku sitnicu zgriješio. I zamisli nikad mi kaznu nisu napisali. Dok se kod nas sa tom murijom ne može ni komunicirat od njihove bahatosti. A da ne kažem da mi je cijela šira familija zaposlena u njoj. Osijek je jednostavno to što je. Već dugo to osjećam . No ovaj članak me je svejedno šokirao. Jer je očito da i drugi imaju takvo mišljenje. Mislim da bi se svi zajedno trebali potruditi da ovaj grad sebi učinimo boljim za život.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ladytron86
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.05.2012. 14:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Često sam u Osijeku i uvijek sam naišla na dobre i susretljive ljude. Jedino je stvarno problem tih huligana....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: