Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Utrka smetlara

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2006. 13:12 
Naslov: Great ! Utrka smetlara
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odavno su prošla vremena kada je raditi u Unikomu bilo predmetom ismijavanja. Danas su djelatnici Unikoma jedni od bolje plaćenih radnika, a posao im je uvelike olakšan mehanizacijom. Osim što su djelatnici obrazovani i vješti u svom zanimanju, svoj posao obavljaju više nego marljivo i uredno za svaku pohvalu.

Iz tih razloga, a i radi popularizacije "smetlara" u onom najboljem smislu, Turistička zajednica grada Osijeka planira po uzoru na grad Zagreb i utrku C'est d best, u sljedećoj Osječkoj ljetnoj noći 28. srpnja, u Tvrđi, organizirati - Utrku smetlara.

Kako je u Unikomu nabavljeno 10 novih kolica, a i nadređeni i zaposleni su zainteresirani za ovu utrku, možemo uskoro očekivati "bolide" spremne za ovakvo natjecanje. Vjerujemo da će i naši sugrađani prihvatiti ovakav vid popularizacije ovih vrijednih ljudi.

Gemi031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2006. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...super su mi te utrke, gledala sam ih ove godine...a čula sam i da je navodno teško voziti taj bicikl-kantu...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.07.2006. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha, zakon... To može bit dobro za gledanje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.07.2006. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...stvarno je super...ima jedan lik u zgb koji već godinama na "Cest is the best" pobjeđuje na tom...i moram priznat da to može pojuriti...samo ne leži baš u zavojima, vjerojatno je to razlog zašto je to tak teško...Smile...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.07.2006. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...super su mi te utrke, gledala sam ih ove godine...a čula sam i da je navodno teško voziti taj bicikl-kantu...


U da... Strahovito je zeznuto... Ta kanta naprijed je velika i dosta teška i ako malo brže zaokreneš, vrlo lako mozes preletiti preko kormana u obližnji grm. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.07.2006. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo me podsjeća na Al Bundya i utrku "bolidima" kroz supermarket...

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: