Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dječje kazalište: Zijah Sokolović - Cabares Cabarei [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
koncert
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2012. 11:39 
Naslov:  Dječje kazalište: Zijah Sokolović - Cabares Cabarei [nagradna igra je završena]
25.05.2012. 20:00
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon rasprodanog kazališta, salvi smijeha i publike oduševljene izvedbom predstave Cabares Cabarei, Zijah Solkolović je ponudio novi termin predstave koja kroz razmišljanja o ljubavi, smrti, starenju, seksu, državi, braku, krizi srednjih godina, politici i mediokritetima provocira promišljanja životnih vrijednosti i društva u kojem živimo.

U petak, 25. svibnja 2012. godine u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića s početkom u 20.00h imate priliku ponovo uživati u vrhunskoj izvedbi predstave koja je obišla više od dvadeset zemalja i svuda izazvala ovacije publike.

Treba li uopće predstavljati Zijaha, vrsnog redatelja, komičara, kralja monodrame i njegov Cabares Cabarei? Predstava je to koja je možda izazvala brojne kontroverze, ali britkim, sarkastičnim tonom Zijah nam kroz ulogu daje priliku da uđete pod "svoju kožu" i preispitate sami sebe. Sokolović u dvoiposatnoj društvenoj satiri neumorno izmjenjuje serije "prizemnih" šala koje izazivaju navale smijeha i oštroumne dionice britke i ozbiljne kritike društva u kojemu živimo. Svakodnevne životne situacije i sitnice u kojima se možete prepoznati, koje vas mogu nasmijati ili rasplakati, nižu se jednu za drugom.

Ulaznice se mogu kupiti na blagajni Dječjeg kazališta po cijeni od 100,00 kn.

Zijah će još jednom majstorski dokazati da je "Glumac... je glumac... je glumac",
a život ništa više nego Cabares Cabarei….

Nagradna igra

Portal Osijek031.com poklanja 4x1 ulaznicu za Cabares Cabarei vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2] u Facebook komentar par centimetara ispod upišite "Osijek031.com me vodi na Cabares Cabarei!"
ili
3] u komentar na ovu Facebook poruku [KLIK!] upišite "Osijek031.com me vodi na Cabares Cabarei!".

[bit će nam drago ako se prijavite na dva ili tri načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Marina Mihaljević
Dario Faraho
Monika Samardžić
Filip Videković


Dobitnici će u roku dva sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o preuzimanju ulaznice. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Dobitnicima želimo odličan provod, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.04.2012. 22:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Iskreno, previše vulgarna predstava za mene. Bilo je smiješno prvih sat vremena, poslije sam se crvenila od silnih "kur*eva, pi*aka" i ostalog :/

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2012. 6:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gledao sam Cabares Cabarei, također u dječjem kazalištu, još tamo davne 2003. Mogu reći da je Sokolović bio briljantan. Monodrama je jedan od najtežih oblika scenskog nastupa i rezervirana je samo za najveće i najtalentiranije glumce. Sokolović je definitivno jedan od takvih.
Ja ne zanam o čemu bih pričao dva sata a da istovremeno budem duhovit i zabavan i da cijelo vrijeme zadržavam pozornost publike. Zato toplo preporučam svima da pogledaju predstavu.

Inače, još se jedan veliki sarajevski glumac proslavio svojim briljantnim monodramama - Josip Pejaković...

http://www.youtube.com/watch?v=2223O5IEf7o&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=MUifnNtcjEo

http://www.youtube.com/watch?v=BHzNNVhKLZc

http://www.youtube.com/watch?v=qYaPxq6rkH4

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: