Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tijekom noći ukrali grmlje iz Mandićeve

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Online
Avatar

Ukupno postova: 65843
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2012. 12:47 
Naslov:  Tijekom noći ukrali grmlje iz Mandićeve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Već je poznato da s dolaskom proljeća i sadnjom cvijeća po gradu uvijek ima onih kojima je zanimljivo ukrasti koju sadnicu i zasaditi je u privatnom cvjetnjaku. Nemoguće je i zamisliti kako je netko usred noći na najprometnijoj cesti u gradu uspio neopaženo ukrasti čak 40 sadnica grma buxusa.

Iznenadilo je to u petak radnike Unikoma koji su ih zasadili. Naime, u tijeku je hortikulturno uređenje novoga kružnoga toka, u Ulici Leopolda Bogdana Mandića. Voditeljica marketinga i odnosa s javnošću Unikoma, Tatjana Elez, apelira na građane:

- Osijek se priprema za Zlatni cvijet Europe i želimo da naš grad bude lijepo uređen i pun cvijeća. To je zajednička imovina, koja služi svima. Krađe se obično događaju odmah nakon sadnje, i to nam nije nikakvo iznenađenje pa odmah naručimo deset posto više sadnica. Grm buxusa je trajnica, a ne sezonska biljka i zbog toga je posebnija od ostalih, jer je atraktivna cijele godine.

Šteta iznosi oko 1.200 kuna, koju je ovaj put Unikom i prijavio policiji. Policiju je zamolio i da više pozornosti obrati na taj dio prometnice kako se ovakvo što ne bi i ubuduće događalo. Jer riječ je o posebno uređenom kružnom toku, a prostor ima i sustav navodnjavanja, no sve je to manje važno ako se ponovno nađe netko tko će krasti ili uništavati gradsku, odnosno našu, imovinu.

Tekst: I.Mi./Glas-Slavonije.hr
Foto: Ana Mišin/Foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2012. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo je za rubriku nevjerovali ili da....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Offline
Ukupno postova: 84
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.04.2012. 13:20 
Naslov:  Re: Tijekom noći ukrali grmlje iz Mandićeve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ništa neobično dobro je poznato da u Hrvatskoj živi
većinom lopovski ljudi.To im se tolerira i ne snose nikakve sankcije .
Nema kazni i rade što hoće. Sad((((

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.04.2012. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ovo je za uramit i objesit na zid osijek031.com smile divni ljudi žive ovdje nema šta Smile

_________________
Idite svi u 3 PM od prvog do zadnjeg Osječana!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
porezni obveznik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 347
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2012. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad će Unikom u stečaj.

_________________
˝Najbolje što se Hrvatskoj moglo dogoditi je privatizacija˝.
Borislav Škegro
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2012. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žalosno je to što rade..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.04.2012. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

još malo pa će početi lapati i tramvajske šine Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.04.2012. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za ovo me nista necudi,kradu milodare iz crkvi kako nece onda sadnice ....Nego mene zanima sta je sa vodoskokom koji je bio stavit u bajer na Cepinskoj kod nadvoznjaka pa zatim u dravu sa preke strane da bi potom nestao.Onako veliki i lijepi vodoskok na ulazu u Osijek sa Cepinske strane se mogao odrzat tako da se produbljila rupa na bajeru i vodoskok moze funkcionirat nebojeci se da ce pumpa povuc mulja i zastopat se ako vec nemoze u dravi "zbog plovnog puta"!Nek to unikom sredi kad vec uredzuju kruzne tokove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.04.2012. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
žalosno je to što rade..


žalosno je što Unikom "radi" u Osijeku zadnjih 10 godina.Od sramotnog kićenja grada za vrijeme bozića do lošeg održavanja zoo-vrta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2012. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
za ovo me nista necudi,kradu milodare iz crkvi kako nece onda sadnice ....Nego mene zanima sta je sa vodoskokom koji je bio stavit u bajer na Cepinskoj kod nadvoznjaka pa zatim u dravu sa preke strane da bi potom nestao.Onako veliki i lijepi vodoskok na ulazu u Osijek sa Cepinske strane se mogao odrzat tako da se produbljila rupa na bajeru i vodoskok moze funkcionirat nebojeci se da ce pumpa povuc mulja i zastopat se ako vec nemoze u dravi "zbog plovnog puta"!Nek to unikom sredi kad vec uredzuju kruzne tokove.

Da, vodoskok treba usred kružnog toka, to je taman mjesto gdje možeš stati i diviti se kako je super. Vodoskok, jel... čudo što se na Županijskoj nitko nije razbio (možda i je, ali naravno da ima bitnijih vijesti za objaviti).

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moonshiner
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Third Mall from the Sun
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.04.2012. 17:42 
Naslov:  Re: Tijekom noći ukrali grmlje iz Mandićeve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar smo zaboravili kako su bakice sa Sjenjaka prošle godine oko Uskrsa pokrale pisanice djeci iz vrtića? Very Happy

Očito smo ozbiljna konkurencija za Zlatni cvijet Europe pa su naši protukandidati pribjegli ovakvim sramotnim metodama Wink

_________________
I mjesečina može biti pogled na svijet.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.04.2012. 17:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
za ovo me nista necudi,kradu milodare iz crkvi kako nece onda sadnice ....Nego mene zanima sta je sa vodoskokom koji je bio stavit u bajer na Cepinskoj kod nadvoznjaka pa zatim u dravu sa preke strane da bi potom nestao.Onako veliki i lijepi vodoskok na ulazu u Osijek sa Cepinske strane se mogao odrzat tako da se produbljila rupa na bajeru i vodoskok moze funkcionirat nebojeci se da ce pumpa povuc mulja i zastopat se ako vec nemoze u dravi "zbog plovnog puta"!Nek to unikom sredi kad vec uredzuju kruzne tokove.

Da, vodoskok treba usred kružnog toka, to je taman mjesto gdje možeš stati i diviti se kako je super. Vodoskok, jel... čudo što se na Županijskoj nitko nije razbio (možda i je, ali naravno da ima bitnijih vijesti za objaviti).


Ako nisi skonto da sam zelio vodoskok u bajeru ili dravi gdje je i bio jedno vrijeme a ne u kruznom toku,a i sta bi falilo da svaki kruzni tok ima vodoskok???Pa to je bas lijepo,voda-zelenilo-cvjece ulaz u grad;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.04.2012. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: › Ako nisi skonto da sam zelio vodoskok u bajeru ili dravi gdje je i bio jedno vrijeme a ne u kruznom toku,a i sta bi falilo da svaki kruzni tok ima vodoskok???Pa to je bas lijepo,voda-zelenilo-cvjece ulaz u grad;-)

Zato što je kružni tok mjesto gdje treba malo viša koncentracija u prometu. Apsolutno se slažem s idejom zelenila i cvijeća umjesto sivog betona, ali ne baš bilo gdje.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tetajug2
Offline
Avatar

Ukupno postova: 40
Lokacija: JUG2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2012. 6:57 
Naslov:  Re: Tijekom noći ukrali grmlje iz Mandićeve
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=37863
očito su strašni motoristi "odradili" svoj dio posla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.04.2012. 11:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Krade se ... to je već stara priča u gradu ,i vjerojatno uhvatit će lopova i poslati ga u zatvor ili će morati namiriti štetu ipak prekršaj je to i mora se odgovarati pred zakonom... Zanimljivo što se za takve sitnice sve vidi ,no nitko nije primjetio da u gradu nedostaje po koja firma-poduzeće , a lopovi se slobodno šeću građanima su poznati .Kada će se malo pisati i o takvim lopovima u Glasu Slavonije slabo se čita o ovakvim temama možda su zabranjene za javnost ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: