Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Glumci zapljeskali publici

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2006. 7:54 
Naslov: Great ! Glumci zapljeskali publici
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekoliko minuta prije početka premijerne izvedbe na otvorenom predstave "Krčmarica Mirandolina" započeo je pljusak koji je gotovo onemogućio izvođenje predstave. No, dogodio se neočekivani obrat!

Brojna publika koja je ispunila dvoriše Vege, neustrašivo je unatoč kiši strpljivo čekala početak. Glumci su potom gromoglasno zapljeskali publici i započeli predstavu! Pozitivna atmosfera koja se stvorila u Vegi, čini se, zaustavila je kišu! Predstava je izvedena do kraja, a zadovoljan je bio i izvrstan ansambl Hrvatskog narodnog kazališta u Osijeku i publika!

Nakon vesele "Krčmarice Mirandoline", zaputili smo se na jazz koncert u Hotel Central. Stotinjak istinskih zaljubljenika u jazz srdačno je pozdravilo ERICH KLEINSCHUSTER QUARTETT, vrhunski austrijski jazz band. Bio je to prvi u nizu od četiri jazz koncerta na Osječkome ljetu kulture, a očigledno je da su organizatori ponovno pogodili ukus publike koja ovakve vrhunske glazbenike nema prigodu često slušati u Osijeku.

Text: Tanja Grganović

Osječko ljeto kulture 2006. - program

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Miss K
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2006. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar je predstava ZAISTA odigrana sinoć? Zaboga, a ja sva tužna vratila jastućić i otišla. I iako sam se vrzmala oko Vege još nekih 15ak minuta u nadi da će kiša stati, odlučila sam ipak utopit tugu zbog otkazivanja u lokalnom St. Patricsu. E baš sam baksuz.

_________________
I'll rise, but I refuse to shine.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2006. 17:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A beeeeed. Ali lijepa gesta glumačkog ansambla...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2006. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlično... Svaka čast glumcima... Ja ću je danas pogledati...
Najavili su preko radia da se predstava neće održati ako bude pala kiša, ali ja ću zaplesat jedan indijanski ples da se Manitu smiluje... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: