Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gospodarstvenici besplatno u Njemačku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65860
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2012. 19:48 
Naslov:  Gospodarstvenici besplatno u Njemačku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon što se početkom ožujka gradonačelnik Krešimir Bubalo u Nürnbergu sastao s čelnicima toga njemačkog grada te dogovorio besplatan tromjesečni smještaj/predstavljanje za slavonsko-baranjske gospodarstvenike u tom gradu, gradska uprava šalje javni poziv svim gospodarstvenicima da ne propuste tu mogućnost.

- Uputio sam dopis i Nadanu Vidoševiću, predsjedniku HGK, te nizu gospodarstvenika u kojemu sam ih upoznao s mogućnošću koja nam se otvorila; tri mjeseca besplatnog prostora kako bi naši gospodarstvenici mogli pronaći partnere. Nijemci su ponudili tu pogodnost koju ne treba propustiti - poručuje gradonačelnik.

Pročelnik za gospodarstvo Zvonimir Prgomet kaže da je namjera skupa s HGK-om odabrati gospodarstvenike za taj put. Oni se mogu javiti u gradsku upravu do 30. ožujka 2012. godine.

Inače, nakon nedavnog uspješnog puta u Skopje, dogovoren je plan predstavljanja mogućnosti ulaganja u Osijek u Münchenu - Sredinom svibnja na zbilja visokom nivou - kaže Prgomet, te 14. lipnja u Beču.

Tekst: M.Mi./Glas-Slavonije.hr
Foto: Daniel Antunović/Foto-arhiv 031


Pročitajte i...
Gradonačelnik Bubalo u Makedoniji na Poslovnom forumu
Osječka delegacija u Nürnbergu na razmjeni iskustava na preuređenju objekata zaštićene kulturne baštine u hostel

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.03.2012. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najprije treba imati dobru gospodarsku politiku i naravno gospodarstvo, tek onda prezentacija....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: