Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Majke report: Sviraj Majke! [FOTO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65860
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2012. 14:11 
Naslov:  Majke report: Sviraj Majke! [FOTO]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek United je postigao pun pogodak ovim koncertom, odigrano u maniri Jedinstva iz Manchestera, a Osječani su se probudili iz zimskog sna uz "Teške boje" i još ponešto, no krenimo redom pa ćemo vidjeti gdje će nas to odvesti.

Već na samom ulazu je bilo jasno da je organizator prilično ozbiljno shvatio ovaj koncert, osiguranje je bilo na nivou, a opet nisu pokazivali netrpeljivost već ljubaznost što je pak dobro bilo primljeno kod posjetilaca željnih dobrog starog rock'n'rolla.

Galerija 031: Pampas: Majke
[Foto: Daniel Antunović][23.03.2012. Pampas]

Kandžijanje je počelo u 21:45h sa etno uvodom i "Koktelom od rakije", a trajalo je do 22:30h. Vrsni hip-hop, trenutno najbolji u Slavoniji, ostala ekipa se pogubila u nekim drugim vodama ili jednostavo nisu dovoljno visoki. Desetak pjesama je Kandžija ošibao, a sve je kulminiralo sa izvedbom frenetične "Killing in the name of".

Ubrzo zatim su se pojavili Bluestrip te otpeglali nekoliko rock standarda, nakon čega im se pridružuje pjevač File te počinju prašiti autorske stvari. Vrlo dobar sukus par (dva) utjecaja se nalazi u njihovim autorskim pjesmama, no to ostavimo na razini osobne procjene.

Također, još jedna stvar glede organizacije, imali su mnoštvo opreme, koncert je sniman, sve je tika-takalo od konobara pa do publike, thats the way. Jedino nije bilo pametno se nasloniti na bijele zidove dvorane na Pamapasu jer ostaju uzorci na jakni, ali pustimo modu.

Oko 23:10h Bare je poput svisca provirio na binu što je izazvalo ovacije publike i strepnju onih koji su bili na zadnjem koncertu Majki u Slaviji. Na sreću, Slavija se nije ponovila, iako je Bare imao manje padove, no to je bilo gotovo neprimjetno, a time i zanemarivo. Snajke su, kao i u Slaviji, bile na razini. Uvodni blues je odsviran, a zatim apsolutni trenutni hit za svu publiku, svojevrsne teške doze koje su svi čekali.

Zanimljivo je za primjetiti da mnogi bendovi taj trenutni apsolutni hit odlučuju odsvirati odmah na početku, pa onda nastave dalje normalno s koncertom. Tako je, na primjer, onomad Bombaj Štampa ispalila "Trese, lupa, udara" odmah na početku i također nastavila dalje normalno s koncertom. Hitovi su se nizali, "Odvedi me", "A ti još plačeš", "Da li ti se sviđam", "Budi ponosan", direktna "Mene ne zanima" koja je vratila stariju publiku u neka mlađa vremena.

Iako je izvedena "Krvarim od dosade" nije se krvarilo od dosade, dapače vidno je bilo da se publika odlično zabavlja na ovom prvom proljetnom masovnijem okupljanju ljubitelja dobrog zvuka.

Bare i Majke su se odjavili u 01:06 sati, a publika je polako počela napuštati poprište jedne odlične rock svirke. Uz sve pohvale organizatoru, ide i ona drugovima iz naše narodne milicije koji su, izuzev onih u uniformama, bili gotovo neprimjetni, a opet tu.

Valja još reći, barem po onome što sam primjetio, da nije bilo incidenata.



Tekst: Saša Paprić
Foto: Daniel Antunović



Najava 031: Pampas: Majke


Zadnja promjena: Redakcija 031; 25.03.2012. 3:16; ukupno mijenjano 3 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vjevevica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2012. 14:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obožavam gledat te fotke ,koje face Very Happy Laughing al fotka broj 16.....waataaaaaaafaaaaaaaaaak?? hahahaha

_________________
tko ne voli sarmu,
ne voli ni ljude osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2012. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Uz sve pohvale organizatoru

Pogotovo zbog razglasa, konstantna mikrofonija i onaj dio kako se na sredini jedva čulo, bar kako drugi kažu. Ja sam bio naprijed, ali ni tamo nije bilo bog zna kako glasno.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0o
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2012. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Uz sve pohvale organizatoru

Pogotovo zbog razglasa, konstantna mikrofonija i onaj dio kako se na sredini jedva čulo, bar kako drugi kažu. Ja sam bio naprijed, ali ni tamo nije bilo bog zna kako glasno.


Ja sam bila sasvim iza, i imala sam dojam cijeli koncert da se bare pušta sa cd-a osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Bio je to još jedan od onih dana kad ti baš ne ide... No, da njih nije, kad bi se i setio da postoje i dobri dani? Zbunj, zbunj
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2012. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

b0o je napisao/la: ›
nake_rado je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Uz sve pohvale organizatoru

Pogotovo zbog razglasa, konstantna mikrofonija i onaj dio kako se na sredini jedva čulo, bar kako drugi kažu. Ja sam bio naprijed, ali ni tamo nije bilo bog zna kako glasno.


Ja sam bila sasvim iza, i imala sam dojam cijeli koncert da se bare pušta sa cd-a osijek031.com smile osijek031.com smile

Skontalo se da nije cd na onom dijelu kad su krenili svirat Fantastična vatra, a on počeo pjevat nešto sasvim sedmo Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ratni_heroj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 252
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.03.2012. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedan od najglupljih i najdosadnijih bendova ovdje u "lijepoj " našoj
retardirani ovisnik o heroinu koji diže ruke na žene i pjeva takve debilane da to svijet nije vidio...nije ni čudo što ga svi vole ni hrvati sko poznati po tom da podržavamo sve i svakoga što nevalja Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
b0o
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.03.2012. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Uz sve pohvale organizatoru

Pogotovo zbog razglasa, konstantna mikrofonija i onaj dio kako se na sredini jedva čulo, bar kako drugi kažu. Ja sam bio naprijed, ali ni tamo nije bilo bog zna kako glasno.


Ja sam bila sasvim iza, i imala sam dojam cijeli koncert da se bare pušta sa cd-a osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Bio je to još jedan od onih dana kad ti baš ne ide... No, da njih nije, kad bi se i setio da postoje i dobri dani? Zbunj, zbunj
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
skoro_skorojevic
Offline
Ukupno postova: 29
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2012. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Potpisujem utiske za razglas. na pola dvorane se više ništa nije čulo. Promašeni prostor za koncert, što mi je utjecalo i na ukupni doživljaj koncerta. Al ajd, bar se nije ponovila Slavija.
Ostalo-stvarno na razini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
satan
Offline
Ukupno postova: 46
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.03.2012. 20:59 
Naslov:  Re: Majke report: Sviraj Majke! [FOTO]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svima od ekipe iz Uniteda, nadam se da ste se svi dobro zabavili Evil or Very Mad
Trenutno u gradu Osijeku nema adekvatnih prostora u koji stane 1400 ljudi, a da su cijenom prihvatljivi te svojom unutarnjom konstrukcijom lagani za ozvučiti.. Troškovi ovakvih događaja iziskuju jako puno novaca dok je rizik pogotovo u našem gradu ogroman zbog ekonomske krize. United odkada nema vlastiti prostor renta prostore i to svaki puta u drugom dijelu grada kako bi rock kulturu doslovno razbacao na sve dijelove grada. Organizatori su konstantno na iglama no ako imate ovakvu podršku članova udruge sve bude lakše i radite sa guštom . Grad Osijek je rock'n'roll grad što smo imali priliku i vidjeti jučer dok je koncert prošao bez incidenta. Zahvaljujemo svima što ste došli u tako velikom broju i tako potvrdili ono što cijelo vrijeme govorimo. Grad Osijek je urban grad pun alternativnih bendova te njihovih sljedbenika. Živjeli Exclamation

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2012. 22:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Snajke su, kao i u Slaviji, bile na razini.


Snajke ... Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: