Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GD Osijek-Žito: Škola gimnastike za djecu [nagradna igra je završena]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.03.2012. 10:18 
Naslov:  GD Osijek-Žito: Škola gimnastike za djecu [nagradna igra je završena]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

S dolaskom toplijih dana, s radom u punom kapacitetu nastavlja i Škola gimnastike za djecu u Gimnastičkom društvu Osijek-Žito. Dobro se zabaviti i upoznati nove prijatelje, a pritom korisno i aktivno provesti vrijeme glavni je cilj Osijek-Žita! Stoga pozivaju naše najmlađe sugrađane da im se u što većem broju pridruže u dvorani Sokolski dom (Kralja Zvonimira 5) te nauče osnove gimnastike koje će im itekako dobro doći u aktivnostima koje im slijede u vrtiću ili školi.

Dođite, upoznajte trenere i saznajte što sve možete naučiti kroz sate rekreacije škole gimnastike!

Nagradna igra

Portal Osijek031.com poklanja 2x1 besplatni mjesec treniranja gimnastike za djecu vjernim korisnicima portala.

Sudjelovati možete:
1] ispunjavanjem obrasca ispod i klikom na gumb "Like" na vrhu ovog članka
2] u Facebook komentar par centimetara ispod upišite "Osijek031.com daruje mi samo najbolje za moje dijete!"
ili
3] u komentar na ovu Facebook poruku [KLIK!] upišite "Osijek031.com daruje mi samo najbolje za moje dijete!"

[bit će nam drago ako se prijavite na dva ili tri načina (povećavate mogućnost dobitka)!]


Nagradna igra je završena, a sretni dobitnici su:
Klara Bilić
Ana Fuček


Dobitnici će u roku 24 sata na e-mail adresu navedenu prilikom prijave primiti obavijest/upute o realizaciji nagrade. U slučaju nedobivanja e-maila s obavijesti, molimo Vas da nam se obratite na e-mail redakcije!

Čestitamo dobitnicima, a ostalima više sreće u nekoj od sljedećih nagradnih igara na portalu Osijek031.com!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: