Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sanader hay, Glavaš by by

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
capitan_banana
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2005. 14:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap...sad se sjetih 'don't be evil'. prihvaćam tvoju primjedbu. prazne priče nikad nisu ništa postigle. no taj me čovjek toliko razgnjevi da mi malo fali pa da pređem na tamnu stranu. a što bih mogao nego na izborima ne glasati za njihovu listu. i nadam se da što više ljudi neće te da će na vlast doći netko tko će nam bar malo manje otkidati od usta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
g.p.42
Post Postano: 27.04.2005. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

banana je u pravu, i opće nije bio evil, bio je baš blag

Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.04.2005. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se cini da Glava samo trazi novu formulu za prezivljavanje. Vidi da HDZ tone, da tone Sanader, Vlada, Carla nam kopa grob. Vidi da se HDZ lomi na 100 dijelova, vise se ne moze toliko loviti u mutnom, valjati pare, vise se nema sto kvalitetno za ukra...pardon privatizirati. U cijeloj toj situaciji on je trazio formulu kako da sebi osigura poziciju mocnika, na koju se toliko manijakalno nakacio. Glavas je opsejdnut vlascu i mocu - vjerujem da bi i on sam to priznao.

Nasao je formulu u Istri. Vidi da tamo to pali, sada nama zeli bacati pijesak u oci pricama o Osijeku kao centru i Slavoniji kao regiji, pricama o istarskom standardu. Medjutim, Glavas je zaboravio jednu jako bitnu stvar - Istra je uspjela jer nije imala ksenofobe i kriptofasiste za vodje, nije imala mitomane, siledzije i manijake, bukace, strajkace, nije imala seljake ucjenjivace - vec hordu vrijednih ljudi.

Volio bih pitati "cijenjenog", "stovanog", "veleuvazenog" g. Glavasa sto je s tom genijalnom idejom cekao svih ovih 15tak godina koliko hajduci na ovim prostorima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.04.2005. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne zaboravite da su svi iz te ekipe pitomci iste politicke skole u Kumrovcu....Mozda grijesim, ali po mom misljenju prvi korak u zalaganju za prosperitet Slavonije, Hrvatske ili vec cega bi trebao biti...NE KRADI OD ISTE!!!Sve se vrti oko moci i tako ce biti dokle god raja bude pasla te gluposti. To je model koji ima 100 % ucinka bez obzira na lokaciju na kojoj ga koristis. Glavasov kolega iz klupe Milosevic je u Daytonu 1995. potpisao "Mir"!!! (barem je tako to interpretirano u srpskoj javnosti i medju narodom, dajuci mu titulu cudesnog mirotvorca)!!!???!!!. Nitko se nije sjetio da je taj "mir" identican sporazumu koji su mu ostali predsjednici ex Yu republika nudili na potpis 1991. To sto je u medjuvremenu njegov bolestan um kostao preko milijun zivota i tko zna koliko drugog belaja i nesrece, nitko vise ne pamti...Mungos ima pravo, momci, gdje ste bili zadnjih 15 godina? Slavonija nije bila interesantna jer ste popajali sve sto je bilo interesantno, pa ste se posvetili drugim "trzistima" u Hrvatskoj, sad kad su vas veci frajeri otjerali odatle, sad ste najednom opet najvjerniji majci Slavoniji i zivotni vam je cilj napredak i prosperitet iste.Cudnim sticajem okolnosti proslo je dovoljno vremena i dovoljno ste u medjuvremenu raji sjebali egzistenciju da biste bili sigurni da je vecina zaboravila sve sto ste radili tih godina. Takodjer sticajem cudnih okolnosti koje, naravno, nemaju veze sa vasim malim kucnih projektom Slavonske regije kao raja na zemlji, vrijedni narod u Slavoniji je ipak prezivio i ipak stvorio ponesto sto vam je ranije promaklo, pa bi mogli da copite sad u drugoj rundi...give me a fucking break! Strasno me zacudilo kad nitko nije komentirao gnjusne i neistinite citate iz njihovog programa koje sam naveo u prethodnom postu...ako sam ja jedini koji je to procitao i kome je to (medju ostalim pijeskom za bacanje u oci) zapelo za oko, onda smo najebali, jer ce opet raja pazariti jaja za bubrege...i tako u nedogled.

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.04.2005. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eeee, druze Allende, ovdje se odavno ne citaju programi. Gleda se tko je zadnje 4 godine bio manji lopov i govnar i onda se za njega glasa. Da, tako izgleda demokracija na brdovitom Balkanu. Crying or Very sad

Hrvati jednostavno nisu navikli na vladanje. Za njih vladanje = osobna korist. Oni to ne dozivljavaju kao management drzave, upravljanje za boljitak svih. Em su katastrofalnio manageri, em sve sto rade - rade sebi u korist.

Ne bave se ljudi ovdje politikom da bi radili (naglasak na rijec RADILI) za opce dobro, nego da bi na "javnim" natjecajima namjestali poslove svojim firmama i na taj nacin potpuno legalno i "transparentno" isisavali lovu iz proracuna (drazvnog, lokalnih, kojih god) i upumpavali u svoje firme. Simple as that.

Onda izmisle nekakvo tijelo za sprjecavanje sukoba interesa, blablablabla, i opstruiraju rad tog tijela, ili instaliraju nekog poltrona koji za pinku negira postojanje gorenavedenih radnji.

Ono sto Transparency international govori o stupnju mita i korupcije u RH, to je samo vrh sante leda.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
capitan_banana
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2005. 20:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

žalosno je to što je samostalna hrvatska bila tisućljetni san, a gle je sada...tisućljetna katastrofa. eeee...drukčije je bilo za vrijeme druga Tite...to je kao da daš djetetu igračku veliku, skupu, novu, a ono je pokida i pretvori u bescjenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.04.2005. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma nije samo to...svi se busamo u grudi povijesnom tradicijom...kroz povijest, jedini periodi u kojima su narodi i zemlje ex Juge bili prosperitetni su periodi kad su bili pod tudjinskom vlascu...nismo mi sposobni da se staramo sami o sebi, nama treba "spoljnji konsultant"....

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2005. 8:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nama treba okupatorska čizma da nas gazi dok ne počnemo cviliti i onda da nam govore šta da radimo, inače sve sjebemo!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
William H. Bonney
Offline
Avatar

Ukupno postova: 382
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.04.2005. 11:33 
Naslov:  Re: Sanader hay, Glavaš by by
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Griješiš mungose. Kada si doista zadnji put glasao ZA?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.04.2005. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Bill, kao jedva punoljetni pican, dok sam jos vjerovao da postoje politicki ideali. No, koliko god politicari bili hulje, koliko god oni bili udaljeni od onoga sto smatram ispravnim, toliko sam ja i dalje siguran u svoje stavove.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
capitan_banana
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.05.2005. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne treba nama okupatorska čizma. već imamo t-com, austrijske bankare i ostale strane investitore koji kupuju metar po metar kvadratni lijepe naše domovine i polako je, ali sigurno, koloniziraju. no mene to ni najmanje ne zabrinjava. sve dok imam ono što mogu nazvati domom. a za ostalo me baš zaboli.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2005. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha, cuj, uskoro kad kupe HEP i vodu, mozda ces imati dom, jedino sto ces se pitati o cemu sve ovisi komocija u tvom domu. Lako bi ti se moglo dogoditi da ti dom postane jednak rupi u zemlji.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
capitan_banana
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2005. 9:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nadam se da ne misliš na grob Smile.

--
Kupujmo 'rvacko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2005. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa nećemo imati što kupiti kad ništa neće biti hrvatsko. ostala nam je još voda, a ni to neće dugo. Svjetska banka uvjetuje nam privatizaciju izvora u zamjenu za kredite...aj da vidim da naši idioti neće odabrat ovo drugo!!! a onda banana!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2005. 13:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mislim na grob, nego na zemunici bez struje i vode. Ali i to ce postati grob, kad ti neki Hans ili pokoji kvislinski suradnik s neokolonizatorima zatvori ventil od plina, vode, precvika zice za struju.

Ovo za kredite svjetske banke uvjetovane prodajom izvora vode nisam cuo, ali ako je to istina, onda se zaista treba moliti da se pojave Odredi smrti.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: