Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



HDSSB traži razrješenje Matkovića [Vijesti Osječke TV]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.03.2012. 9:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: ›
Oh, kakav (ne)vjerojatan obrat

Samo se čudim kako nisam iznenađena što su neke politički ambiciozne štićenice okrenule leđa svom zaštitniku i začas našle novog... Računam na Šiškovu inteligenciju


osijek031.com smile osijek031.com smile obožavam tračeve osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.03.2012. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): › da je Matkovića usporedio sa svojim šefom Glavašem, postigao bi puno bolji rezultat - pa al Capone je mala beba za monstruma Glavaša. Broj likvidiranih je tu negdje, Capone je švercao alkohol, dok j eGlavaš otimao firme, novce iz banke, varao na izborima stranke, podmićivao sa drugovima suce, i tako dalje. Kada bi barem Osijek bio Chicago!



He, he, he Laughing kakav si ti kralj Felt. Ovo što si napisao zvuči pomalo brutalno, ali je na našu žalost istinito.

Btw, Capone je nakon što je izišao iz zatvora bio toliko bolestan da nije imao mentalnih sposobnosti da dalje vodi svoje mafijaše.
Za razliku od njega, ja se bojim da će nas naš 'big boss' maltretirati još dugo, dugo po izlasku iz zatvora zajedno sa svojim mafijašima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 66102
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.03.2012. 13:33 
Naslov:  Re: HDSSB traži razrješenje Matkovića [Vijesti Osječke TV]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na e-mail redakcije portala Osijek031.com pristiglo je priopćenje za javnost predsjednika Gradskoga vijeća Gordana Matkovića, u vezi njegova razrješenja, koje možete pročitati u nastavku.

- Sukladno istupu za javnost gradonačelnika Krešimira Bubala u ponedjeljak, 5. ožujka 2012., na temu moga opoziva s mjesta predsjednika Gradskog vijeća, slobodan sam očitovati se na sljedeći način:

Grad Osijek ima svoje kulturno i civilizacijsko nasljeđe, pa tako i svoju građansku razinu komunikacije. Neugodno sam iznenađen, kao vjerujem i mnogi moji sugrađani, brutalnim, primitivnim i neciviliziranim istupom našeg gradonačelnika, istupom koji ne pripada ovom podneblju i kojim se gubi jedan uobičajeni "gradonačelničko-gospodski štih"

S obzirom da bi odgovor zahtijevao isti način i razinu komunikacije na ovakav napad gradonačelnika, štiteći čast građana koji su nas obojicu birali na ove dužnosti, ne mogu mu odgovoriti. Radi toga javnost će ostati uskraćena za sličnu reakciju s moje strane.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: