Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Portanova: Prvi portastični rođendan - Colonia, Zuhra & Enis, Miroslav Škoro [program]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2012. 11:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko ovdje nije ljubomoran, a osobito ne na ljude koji su na POŠTEN način uspjeli...

Za kić i paradu se uvijek nađe izgovor, a zanima me kolika je plaća tim zaposlenicima tamo, jesu li plaćeni za rad nedjeljom i takove stvari...

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Archy
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.03.2012. 12:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Opet brkaš kruške i jabuke - pa slobodno pitaj vlasnike TRGOVINA koje su u najmu u portanovoj(konzum,deichman,c&a, pittarelo, tisak, cinestar,itd.,itd) da li se plaća zaposlenicima sve što si navela. Čovjek otvorio portanovu i ubire najam trgovinama ili brendovima - šta on ima sa zaposlenicima u tim trgovinama? Koliko sam upoznat svi ti veliki trgovački CENTRI - portanova,avenuemall,supernova, itd. moraju odraditi dobar marketing da privuku kupca u taj centar - a kako će drugčijeto odraditi nego besplatnim koncertima,vatrometima,dječijim predstavama,radionicama,igrama,nagradama itd.,itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2012. 13:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="zaljubljena u Osijek"]
Archy je napisao/la: ›
igara bez kruha Crying or Very sad

bice torte

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.03.2012. 23:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › takvo slavlje radi samo Kralj neukusa kao sto je "generalni potroš".....


Neukus? Ma daaaaaaaaj Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2012. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma tko li dade građevinsku dozvolu za ovo akropolsko čudo??
čije je to zdanje?
OMG Rolling Eyes Shocked

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tomi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.03.2012. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa to je portastično zdanje Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.03.2012. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Archy je napisao/la: ›
Največa mana ljudima su ljubomora i zavist. Zašto,a pogotovo mi Osječani moramo biti ljubomorni i zavidimo svakome tko je uspio u životu.Ne znam niti me zanima koliko košta vatromet jer ga ja ne plačam ali vjerujem daleko manje od cijene jedne Colonie ili Škore.Mene zanima koliko i kome plačamo GRADSKE vatromete, jer su NIKAKVI. A što se tiče zapošljavanja i investiranja - pa sami smo si izabrali ljude u Gradskom poglavarstvu i Županiji koji o tome moraju razmišljati i voditi brigu.



Vidim da si neki igracic od Alage pa tu pises uspijeh???Jel ti znas kako je on dosao do para,jel znas kako je od jednog radnika u OTP-eu dosao do miliona,jel znas tko su najbolji prijatelji Željka Biloša,jel znas tko je oprao novac u tom kontajneru ??Znas al nezelis cuti,ili neznas jel si neka sitna marioneta lopova,probisvjeta,utjerivaca dugova,reketara.A kako cujem portanova radi sa velikim gubitkom,najmoprimci stranih robnih marki se pripremaju za odlazaka iz centra MENE VESELI,kako doslo tako i oslo,ili ona stara Jevrejska poslovica DABOGDA IMAO PA NEMAO.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.03.2012. 12:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tomi je napisao/la: ›
Vic.Mackey je napisao/la (Pogledaj post): › takvo slavlje radi samo Kralj neukusa kao sto je "generalni potroš".....


Neukus? Ma daaaaaaaaj Twisted Evil



Za ovu vilu je potrosio 5 miliona eura.Zlatni krizevi iz Firence,mozaici od indiskog mramora,bazeni,jakuzi,namjestaj od bambusa....a sta to sve vrijedi kad mu je pumpa ili srce "toliko jako" da mozda izdrzi sa 44 bajpasa jedino..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.03.2012. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozete vi tu pljuvati kolko hocete, ali ja bi volio zivjeti u ovakoj kucici i bas bi me bolio k****, a vjerujem da bi i svi htjeli zivjeti u ovakvoj ruznoj i neukusnoj kucici...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.03.2012. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo sto bi ja digao zid od 3-4 m da se ogradim od zavisnih ljudi i da nitko ne vidi sta se krije iza tog zida pa da nemaju sta pljuvati Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.03.2012. 18:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › mozete vi tu pljuvati kolko hocete, ali ja bi volio zivjeti u ovakoj kucici i bas bi me bolio k****, a vjerujem da bi i svi htjeli zivjeti u ovakvoj ruznoj i neukusnoj kucici...


Ja ne bih volio živjeti u takvoj kući, jer bi to bio dokaz da sam primitivac Very Happy kakva je funkcija onih stupova osim to da su kič i da je svima jasno koliko tu ima neukusa, sve skupa za te novce se moglo puno ljepša kuća napraviti i da je podigao zid od 3,4 metra ne bi ni gradio takvu kuću, nadam se Smile ma zapravo sve je portastično Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 23.03.2012. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la: ›
mozete vi tu pljuvati kolko hocete, ali ja bi volio zivjeti u ovakoj kucici i bas bi me bolio k****, a vjerujem da bi i svi htjeli zivjeti u ovakvoj ruznoj i neukusnoj kucici...


Ja osobno bih volio imati ovakvu VILU jel je meni lijepa.
Samo je na pogresnom mjestu,ima naselje iza emezete,uske njive gdje bi se uklopila u okolis drugih vila i kucica,a sad je ubacita kao u Semeljce a ne Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.03.2012. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › mozete vi tu pljuvati kolko hocete, ali ja bi volio zivjeti u ovakoj kucici i bas bi me bolio k****, a vjerujem da bi i svi htjeli zivjeti u ovakvoj ruznoj i neukusnoj kucici...

Ja ne bih volio živjeti u takvoj kući, jer bi to bio dokaz da sam primitivac Very Happy kakva je funkcija onih stupova osim to da su kič i da je svima jasno koliko tu ima neukusa, sve skupa za te novce se moglo puno ljepša kuća napraviti i da je podigao zid od 3,4 metra ne bi ni gradio takvu kuću, nadam se Smile ma zapravo sve je portastično Very Happy

I ja ne bih u takvom čudu živjela... osjećala bih se kao u muzeju, a i ne volim kuće sa puno nepotrebnih kvadrata i gluposti koje ničemu ne služe osim pokazivanju moči i neukusa Rolling Eyes

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.03.2012. 3:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Galerija 031: Portanova: Colonia
[Foto: Daniel Antunović][23.03.2012. Portanova]

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.03.2012. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stoji, i meni su ti stupovi previse i nakazno, ali ne znaci da se nekome ne svida... to sto je nekome nesto neukusno drugome je prelijepo.

ovahav stil je po meni za veliko imanje van grada koje nece biti u blizini zavisnih ociju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: