Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bermudski trokut?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Smatrate li da bi Đapić trebao dati ostavku?

Nek ostane do kraja mandata.
60%
 60%  [ 6 ]
Ni slučajno, on je sasvim ok.
10%
 10%  [ 1 ]
Apsolutno smatram da treba dati ostavku.
30%
 30%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 10


Autor Poruka
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2006. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
možemo li još nazadovati???

ja sam definitivno za to da se debeli makne, čak me i sramota što mi je on gradonačelnik, ali brine me alternativa! nazad kramer - -sranje, oporba nam je u kurcu nikog prepoznatljivog, zeleni - ludi, crveni - povampireni, crni - dižu previše spomenika, plavi - tko su to plavi? dakle, ostaje anarhija - ali ne kao bezvlađe ili već kao ne-vlast, društvo u kojem će vlast i autoritet zamjeniti samoorganizacija, društvo ravnopravnosti, ravnopravne i pravedne distribucije svih proizvoda, ukratko, društvo u kojem svaka osoba može zadovoljiti svoje potrebe, a da pri tome ne radi na štetu drugih...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2006. 9:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gaap,

bit će da su narodi ovih krajeva navikli na diktaturu.....
Castro je moj idol!!!!!!!

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2006. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gaap je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la: ›
možemo li još nazadovati???

ja sam definitivno za to da se debeli makne, čak me i sramota što mi je on gradonačelnik, ali brine me alternativa! nazad kramer - -sranje, oporba nam je u kurcu nikog prepoznatljivog, zeleni - ludi, crveni - povampireni, crni - dižu previše spomenika, plavi - tko su to plavi? dakle, ostaje anarhija - ali ne kao bezvlađe ili već kao ne-vlast, društvo u kojem će vlast i autoritet zamjeniti samoorganizacija, društvo ravnopravnosti, ravnopravne i pravedne distribucije svih proizvoda, ukratko, društvo u kojem svaka osoba može zadovoljiti svoje potrebe, a da pri tome ne radi na štetu drugih...


Basically, ostaju one dobre ideje na kojima je zasnovan socijalizam, ali kako su se i one pokazale neprovedivima u praksi (ali zbog loših naravi individua, ne zbog toga što je sustav bio loš u cjelini...), ostaje nam... hm... pa ništa.

DanicaV je napisao/la: ›
Alana Bates je napisao/la: ›
OK, politika je bar savršena prilika za različito topičarenje, praktički ništa nije offtopic, a vi nekako uspijete nabasati na Einsteina i Teslu????



talentirani smo...
što se tiče glasanja, i ja odem uvijek, makar da poništim listić....
a u odborima su sjedili uvijek isti, kao da su pretplaćeni na mjesta tj. lovu


Čuj, ja bih sad branila one koji su "pretplaćeni na mjesta", ali najčešće se to sad tako i događa - iako u mojoj općini imaju više postava koje rade, pa se ekipe izmjenjuju ovisno o izborima, ali ipak se radi o određenoj više-manje jedinstvenoj skupini. Ipak, da se netko prijavi, ne bi mu uskratili rad na izborima, to ne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: