Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Medium MDH: Muški striptease [FOTO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2012. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sunshine18 je napisao/la: ›
morgan, mora da vam je super život kad ste frustrirani nekim slikama

srećo, te slike mogu frustrirati samo one koji su na njima i koji se zbog lažnog morala moraju zamaskirati.

Vrafa - očito ne stanuješ samo na uskim njivama, uzak si i u nekim drugim stvarima. i stariji sam od tebe al samo po godinama

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.02.2012. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
sunshine18 je napisao/la: ›
tko bi drugi komentirao nego oni koji nisu bili,hahah,naaajpametniji se našli


Ta ista "anakonda" je "najpametnija,najpismenija,najljepša,najmodernija najjj" na ovom portalu!Svi smo mi za nju
seljaci i ne pismeni likovi.A šta da radimo kad nismo svi bili u Iraku kao ona da budemo face i moderni?Smile,sunshine18 samo smireno i uživaj,nemoj gledat što kaže nego tko kaže;-)


Nećeš ti dugo biti na forumu, vidim, s obzirom na način izražavanja prema ostalim forumašima.

I da, piše se "nepismeni", a ne "ne pismeni".


Hvala na lijepim željama koje mi poklanjaš!Stvarno si veliki domaćin nema šta pismeni.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sunshine18
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2012. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moja rečenica ima početak i kraj dok si ti pročitao do pola,ne kužim kak si izveo taj pametni zaključak od pola rečenice,haha. tako si sigurno i slike pregledavao i čitao između redova pa zaključio kako je i šta tamo bilo Very HappyVery HappyVery Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Cruz031
Offline
Ukupno postova: 244
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.02.2012. 13:07 
Naslov:  Re: Medium MDH: Muški striptease [FOTO]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nakon Gusarskog, na ulice stiže i 'striptease tramvaj' Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stefi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2012. 13:08 
Naslov:  Re: Medium MDH: Muški striptease [FOTO]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajme,koliko drame ni oko cega.znate onu:o ukusima se ne raspravlja.cure su otisle i zabavile se i cemu sad raspravljati o moralnosti.vjerojatno bi i ja otisla da nisam dan poslije imala ispit Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.02.2012. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sunshine18 gospodarice prstenova pa gdje siiiiiiiiiii:)jel sinoc bilo veselo i nezaboravno,ma uvijek sam za lijepe provode,zezanje,cugu,rostiljanje,diskoteke,parti uz sampanjce i dzus vodke,volim subotu vide nego zalazak sunca iznad balatona:)...eeee sto bih volio da imam 19 godina:) pozzzzzzzzzzz sunshine i pusa u obraz desni:)Kraljice chata okrunjena,em si pametna,em si lijepa..sunshine ti si savrsena;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.02.2012. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stefi je napisao/la: ›
ajme,koliko drame ni oko cega.znate onu:o ukusima se ne raspravlja.cure su otisle i zabavile se i cemu sad raspravljati o moralnosti.vjerojatno bi i ja otisla da nisam dan poslije imala ispit Wink


Svaka ti je na mjestu kao Ivi Andricu.A nemisle nazalost svi kao ti stefi,imas ljudi koji zive u 21 stoljecu a ponasaju se kao da je jos robin hud u Tvrdzavici:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.02.2012. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: ›
Nakon Gusarskog, na ulice stiže i 'striptease tramvaj' Smile


to je tramvaj eeee taj treba za mlade i za provode,a mogle bi i striptizete iz Madze doci nebi se bas ljudi bunili:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.02.2012. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cruz031 je napisao/la: › Nakon Gusarskog, na ulice stiže i 'striptease tramvaj' Smile
Dobra ideja. Ulaz za one 18+ i vozi Misko!

Steta samo sto se ta ideja ne poklapa s laznim cudoredjem osjeckih klerofasista.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
stefi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.02.2012. 15:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
stefi je napisao/la: ›
ajme,koliko drame ni oko cega.znate onu:o ukusima se ne raspravlja.cure su otisle i zabavile se i cemu sad raspravljati o moralnosti.vjerojatno bi i ja otisla da nisam dan poslije imala ispit Wink


Svaka ti je na mjestu kao Ivi Andricu.A nemisle nazalost svi kao ti stefi,imas ljudi koji zive u 21 stoljecu a ponasaju se kao da je jos robin hud u Tvrdzavici:)


ah,da,nazalost je tako.mislim da su stari Grci i Rimljani bili civiliziraniji i otvorenijeg uma nego mi danas,zapravo,uvjerena sam u to.ali sto se moze,sto ljudi-sto cudi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.02.2012. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la: ›
koji je ovo ocaj od grada da moraju zamagliti lica ljudima ne bi li muzevi/decki vidjeli hhahahaaha... osijek je selo s tramvajem , svi se medusobno znaju... prelose :/


Njihov izbor kako ce se ponjet kad dodju kuci pred decke ili muzeve....A za Osijek da je selo zeznio si se vjeruj mi jako.Znam dosta ljudi koji su dosli iz Njemacke,Austrije,Svice u Osijek i divili se gradu sa parkovima,europskoj aveniji i secesiji,visecem mostu,promenadi,katedrali....Osijek je predivan grad u svemu,od secesije do tvrdze,od katedrale do sinagoge(sad crkve pentakosaca)ljudi nam govore nemate pojma kako vam je grad lijep.Dolazi mi rodbine iz Mostara i divi se katedrali,promenadi,parkovima(iako je Mostar isto lijep grad,sa starim mostom,neretva,stari grad kafici,restorani)oni se dive,njemci,svicarci..Osijek samo sredit fasade kako sam rekao davno prije bio bi grad po mjeri...a natalitet je svagdje u opadanju to se vidi i na slikama gdje sve manje i manje ima i plesaca i plesacica..


po mentalitetu stanovnika, ne po izgledu grada...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.02.2012. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

annai je napisao/la: ›
Da je bio ženski striptiz, ne bi zamutili lica, niti bi se žene imale pravo buniti...


Eto, ako ništa - u ovom gradu padaju tabui... Konačno, više nisu samo žene objekti u koje se pilji dok se skidaju...
O ovom načinu zabave i inače nemam baš visoko mišljenje, no zašto i žene ne bi imale pravo da se zbog njih organizira ovakvo što? A i zašto muškarci ne bi malo bili objekti za promatranje?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.02.2012. 11:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sharon je napisao/la: › Eto, ako ništa - u ovom gradu padaju tabui... Konačno, više nisu samo žene objekti u koje se pilji dok se skidaju...

Ruku na srce, u Osijeku je u posljednjih 10 godina bilo daleko vise striptiza na kojima se skidaju muskarci, nego oni na kojima se skidaju zene (ovih potonjih se ni ne sjecam).

Tako da ova konstrukcija o objektima ne drzi vodu.

Inace, kazu ljudi da bi se ovakvim zbivanjima najvise trebalo veseliti upravo muskarci - bez previse truda im se servira vec lagano zagrijan motor, ili predpecen kruh. Oni ga jos samo trebaju zapeci do kraja i zaciniti po volji. Pitam se samo koliko ih je iskoristilo tu priliku nakon ovog striptiza... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2012. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kod opcije "ignore" ima jedna velika mana: kad netko citira nekog, opet se vide prazne riječi i glupe misli....
...pošto ovo sve već prelazi u ozbiljnu opsesiju, evo još jednom:što ja mislim!!!
...nadalje, da se vratim na temu: @sunshine - nisi mi odgovorila na pitanje jel sam više glupa od tebe ako nemam isti ukus, pa mi se ova dva stripera ne sviđaju????..ili sam glupa jer smatram da su djevojčice na slikama vulgarne u svojim pozama "đipanja" po njima?....sumnjam da bi ti roditelji oduševljeni bili da si jedna od njih (možda i jesi), pa da nalete na tu sliku negdje u bespućima interneta......
...ili sam možda glupa što sam starija od tebe desetak godina, pa gledam stvari drugim očima?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chocolate
Offline
Ukupno postova: 10
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.02.2012. 12:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ZAŠTO JA ZA OVO NISAM SAZNALA RANIJE! :O

_________________
Čovjek zavidi čovjeku na svemu osim na pameti.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: