Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Snijeg i led u Osijeku

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65740
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2012. 20:07 
Naslov:  Snijeg i led u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[06.02.2012.] Drugi snježni val - Osijek 2012. [upute, savjeti, informacije, ledostaj]


Na sjednici Stožera za zaštitu i spašavanje grada Osijeka danas je pozitivno ocijenjen rad svih službi na čišćenju snijega, a upućen je i apel svim vlasnicima i građanima da očiste snijeg ispred svojih tvrtki i kuća, jer će inače biti kažnjeni.

Tijekom dva dana, kada je palo od 30 do 50 centimetara snijega, na čišćenju je radilo 42 vozila i oko 70 ljudi. Sve ceste od prvog do četvrtog stupnja su prohodne, a danas je počelo čišćenje i ostalih cesta. Dosta tvrtki i građana još nije uklonilo snijeg ispred svojih kuća na što je upozorio predsjednik Stožera za zaštitu i spašavanje Krešimir Bubalo.

Dio današnjeg posla za osječki Unikom koji čisti nogostupe danas je i odvoz snijega. Direktor Unikomove čistoće Stevo Anetić rekao je kako će snijeg odvozi kamionima u kanalizacijske slivnike. Kako je već za sutra najavljen novi snijeg sve službe su spremne i nastavit će s daljim čišćenjem, a ima i dovoljno soli za posipanje, koja za sada zbog izuzetno niskih temperatura nije pomogla.

Tekst: radioosijek.hrt.hr
Foto: Cacan/Foto-arhiv 031



Galerija 031: Snijeg u gradu
[Foto: Daniel Antunović, Tomislav Šura][03.02.2012.]




Galerija 031: Snijeg u Osijeku #2
[Foto: Cacan [04.02.2012.]


Zadnja promjena: Redakcija 031; 06.02.2012. 7:38; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RUKI
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2012. 20:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod mene u naselju Kraljeve sutjeske svi čiste ispred zgrada ali cesta u naselju ralicu veliku ili malu nikada vidjela nije, a sa novim snijegom ni hitna po stare i bolesne neće moći doći.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2012. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

RUKI je napisao/la: ›
Kod mene u naselju Kraljeve sutjeske svi čiste ispred zgrada ali cesta u naselju ralicu veliku ili malu nikada vidjela nije, a sa novim snijegom ni hitna po stare i bolesne neće moći doći.

nije samo kod tebe.postoje ulice gdje ralice ne ulaze nikako a ti im kroz komunalnu naknadu plaćaš čišćenje snijega.al, budimo realni,previše je ulica u ovom gradu,ne stigne se sve u par dana.kako je u velikim stambenim naseljima,Sjenjak, žuto naselje, petrove gore, jug...?javite,možda netko od nadležnih čita forum

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.02.2012. 21:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Oni ciste po vaznosti, te nase "kvartovske" su valjd zadnje na redu..u moju npr. ne mogu ni uci...
bit ce veselo ako padne jos tih 20 cm, nije problem ocistiti ali gdje sa tim snijegom...

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.02.2012. 21:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kroz Sjenjak su prosli kroz ulice, jedino sto je zajebano izaci s parkinga..parking je pun snijega, i kad pocistis s auta, ne mos otvorit vrata..ne znas kud bi sa svim tim snijegom..
Sto je parking veci to ga je teze ocistiti..
Tako da je tesko izaci s parkinga..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Besmrtnik_Turms
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2012. 22:10 
Naslov:  Re: Snijeg i led u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod nas je iza sedam gora i sedam dola na Livani čišćenje snijega ko neka vrsta zabave starijoj populaciji. Ujutro u 6h već ne moš spavat od struganja lopata.
Ralica je zatrpala ulaze u sporedne ulice, ali ekipa za očevid s lopatama je brzo riješila situaciju. Di su sa svim tim snijegom - nemam pojma.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.02.2012. 23:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljiva je priča o tome kako oni ne stignu, a još zanimljive je to na šta je danas ličila vukovarska ulica tamo dolje kod standarda, ili divaltova ulica, pa gacka itd.. a najzaniljivije u svemu je što sam danas prošao pored cestinga i vidio da im u dvorištu stoji parkirano cca. 10 ralica, očito oni smatraju da su sve počistili

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2012. 0:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Zanimljiva je priča o tome kako oni ne stignu, a još zanimljive je to na šta je danas ličila vukovarska ulica tamo dolje kod standarda, ili divaltova ulica, pa gacka itd.. a najzaniljivije u svemu je što sam danas prošao pored cestinga i vidio da im u dvorištu stoji parkirano cca. 10 ralica, očito oni smatraju da su sve počistili

Pa nisu ludi valjda trošit novce koje će sebi podijeliti. Snijeg će se ionako utabati i kasnije sam otopiti.
Oni su tamo samo zbog svojih plaća, a ne zbog čišćenja snijega.


Zadnja promjena: francika; 06.02.2012. 12:16; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osijek u <3
Offline
Ukupno postova: 70
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2012. 0:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nesmeta, nemam posao i nemoram nigdje ici tako da mogu prespavat krizu i mozda bude bolje za koju godinu, laku noc

_________________
http://www.thevenusproject.com/
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2012. 8:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek u <3 je napisao/la: ›
Meni nesmeta, nemam posao i nemoram nigdje ici tako da mogu prespavat krizu i mozda bude bolje za koju godinu, laku noc


svaka cast na razmisljanju, radi takvih poput tebe ( hvala bogu ima ih 300t + ) jednim djelom ostali i sute i sve BK... samo naprijed ,mozda ces jednog dana se opametit

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2012. 8:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek u <3 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni nesmeta, nemam posao i nemoram nigdje ici tako da mogu prespavat krizu i mozda bude bolje za koju godinu, laku noc

...građanstvo na djelu....ne bi uzeo lopatu i npr. onako - čisto radi pozitivnog osjećaja otišao možda u Azil pa pitao cure koje danima same otrpavaju kerove jel im treba pomoć???...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2012. 8:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
Osijek u <3 je napisao/la (Pogledaj post): › Meni nesmeta, nemam posao i nemoram nigdje ici tako da mogu prespavat krizu i mozda bude bolje za koju godinu, laku noc

...građanstvo na djelu....ne bi uzeo lopatu i npr. onako - čisto radi pozitivnog osjećaja otišao možda u Azil pa pitao cure koje danima same otrpavaju kerove jel im treba pomoć???...

Otela mi riječ iz usta...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2012. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Treba uzeti lopatu u svoje ruke i očistiti ono što nam treba, netreba se pouzdavati u ove službe za čišćenje toliko jer ce i nakon njih trebati otkopavati auto s parkinga. Neki dan je u gradu bilo OK što se tiče čišćenja,samo sam ja vidio unikomove traktore-ralice kako čiste raskrižja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.02.2012. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jučer je kroz moju ulicu prošla ralica, al nije uspjela ništa očistit već samo još jače ugazit već doooobro ugažn snijeg... kontam da je i vozač molio boga da ga snijeg ne baci na neki od auta..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dino8090
Offline
Avatar

Ukupno postova: 440
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.02.2012. 14:34 
Naslov:  Re: Snijeg i led u Osijeku
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako bude kakva nagrada za najbolje ocisceni plocnik u gradu, ocekujem, u najmanju ruku, ulazak u samo finale. Laughing Jedini plocnik na Cara Hadrijana gdje gazis po asfaltu. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: