Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lega-Lega shop proslavio drugi rođendan

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2012. 20:01 
Naslov:  Lega-Lega shop proslavio drugi rođendan
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lega-Lega shop jučer je proslavio svoj drugi rođendan! Uz lege i legice, Pričam ti blues bend, dobru klopicu i cugicu, slavio se uspjeh najpoznatijeg osječkog brenda iza kojeg stoji dizajnerski studio MIT. U odličnoj atmosferi, dragi prijatelji zaželjeli su svom Lega-Legi pregršt kreativnosti i dugi niz godina uspješnog poslovanja.

Osim rođendanskih želja, Lega-Legini prijatelji dodali su još ponešto...

Oto: Na početku je to bilo inovativno, a sada je postalo nešto što se podrazumijeva, nešto na što smo se navikli, barem mi u Osijeku. Da li je to dobro ili loše, ne znam. Pitanje je što oni mogu napraviti da opet postane svježe, zanimljivo. Bila mi je dobra stvar kada su napravili one rokovnike za Japan, eto, to je zadnja stvar koju su napravili da je mene oduševila. Nemaju majice dugih rukava. Valjda se boje da se ne bi prodavale, ali Lega-Lega je brend koji je dosta cijenjen i mislim da bi mogao biti još skuplji. Ja bih uveo majice dugih rukava.

Bilja: Meni je to super, to ću ja reć, meni je to super što imamo nešto po čemu je Osijek poznat. Imam sve biciklističke majice, bedževe i rokovnike, njih jedno sedam komada, ali ih ne koristim, već mi stoje za ukras.

XX: Znaš što meni nije jasno, kak se to netko već prije nije sjetio?!

Dražen: Redovito kupujem Lega-Lega stvari kao poklon, to mi je originalno!

Matija iz Njemačke: Lega -Lega ist toll, Deutschlant grüßt Lega-Lega!

Igor: Koju posluku porati, što reći? Poručio bih ljudima koji slušaju, a nisu čuli za Lega-Legu, njima bih poručio da je Lege-Lega najprepoznatljiviji osječki brend. Trenutno.

Zaposlenik MIT-a: Jedna riječ-kreativnost. Zašto? Zato jer je to u biti nastalo kao naš ispušni ventil. Kada nam klijenti popljuju radove, onda, da to nadoknadimo i ispucamo višak nagomilane, loše energije, krenemo raditi nešto svoje. I vidi vraga! Uspjelo je!

XX: Lega-Lega šuta dupe!!!!

Zaposlenik MIT-a: Lega-Lega...čestitam mu...da li mu je to treći ili...drugi rođendan? Jako mi je drago što je ovaj brend poživio tol'ko i želim mu još sto tol'kih godina! Da prođe sito i rešeto, trnje i kamenje, da opstane u svom pozitivnom duhu, urbanom nadasve, i to bi bilo to!

Mirta: Lega-Lega volim!



















Foto: M.Drozdek i T.Ivegeš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: