Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Znanost dokazala: Rasisti su glupi!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2012. 13:48 
Naslov:  Znanost dokazala: Rasisti su glupi!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, nemoguce! Kivni znanstvenici nemaju o necem pametnijem pisati. Sigurno su u pitanju zakrzljali pepeljarkasi!

Nije li ovo diskriminacija rasista i fasista?! Smije li ih se ovako javno diskriminirati?! Ovo je strasno sto se tim ljudima radi!

'- Mislim da niži kognitivni kapacitet može dovesti do pojednostavnjenih svjetonazora, a jedan od njih može se utjeloviti u desničarskoj ideologiji prema kojoj nepoznati ljudi predstavljaju prijetnju, a svijet je opasno mjesto. Prema drugom pojednostavnjenju, svi su pak ljudi divni', rekao je Nosek.




Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.01.2012. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
'[i]- Mislim da niži kognitivni kapacitet može dovesti do pojednostavnjenih svjetonazora, a jedan od njih može se utjeloviti u desničarskoj ideologiji prema kojoj nepoznati ljudi predstavljaju prijetnju
Prvo treba definirati ono što znači ljevičar - desničar...
Kao što rekoh jednom ranije u Britaniji se isti zovu konzervatici - liberali, znači li to pošto ih ne nazivaju desnim nego konzervativnim i liberalnim da su glupi ili nisu? Kod nas je pak opet u modi nekoga tko se eventualno zalaže za neki nacionalni interes također proglasit desničarom odnosnom glupim, bez obzira na to što on time ne poziva na nikakvu mržnju. Kao što se i za vrijeme kampanje o EU nije tražila rasprava nego se govorilo kako protv EU glasuju ljudi koji su neobrazvani, a ZA glasuju oni koji su obrazovani pa samim time ako želiš da ljudi tebe smatraju pametnim tada glasaš za EU, a ako se smatraš glupim i primitivnim onda glasaš protiv. Rasprava, dakako nije ni bitna, na nju ionako uvijek zovu eki hoštapleri. Mislim kod nas je uvijek neki CIRKUS po tom pitanju ja sad stvarno više neznam jesam li ja pametan. Koji puta imam konzervativne neko bi rekao desne stavove, koji puta liberalne neko bi rekao lijeve, glasao sam protiv EU pa sam samim time glup... Al nisam rasist, fašist pa nisam glup... E sad ajd neka mi netko objasni što sam ja sad to na kraju? Mungose?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.01.2012. 21:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sama činjenica da je za taj zaključak bilo potrebno istraživanje govori da su znanstvenici gluplji od rasista.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: