Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani napadnuti pri povratku s utakmice u Novom Sadu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2012. 1:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Awatto je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Awatto je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Edit ...


Tek sad vidio - sve ja to napisao čovjeku koji ima križ, šahovnicu i, pretpostavljam, isusa kao svoju sliku. Da li te to znakovlje opisuje?

Puno toga pretpostavljaš, a malo želiš reći o opjevanoj povijesti srpskog ratovanja. Iako mi nikad nije bilo jasno kakav je to narod koji slavi i pjeva o (izgubljenim) bitkama, ratovima i ljudima, no takvo ponašanje o tom narodu dosta govori. Od odgovora na moja pitanja vezano za stradanje srpskih gradova u ratovima devedesetih ni "O". O tvojoj krivoj pretpostavci vezano za moj avatar koji te je toliko zasmetao da si me odmah okarakterizirao kao „genocidnog Hrvata“ pročitaj u za to napravljenom topicu http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=36218.
Dobro ti nama došao na forum...

Ti nisi genocidni hrvat nego *.
Ja sam u izvornom komentaru, koji neosnovano generalizira, zamijenio riječi srbija sa hrvatska; ti si tražio da ti objasnim, pa sam pokušao. Uzaludno. Nedaj se smetat, unutar hrvatske uvijek ćeš bit u pravu.


 Malo editiranog vrijeđanja ali opet ni slova o zločinima i okupaciji genocidnih Hrvata u Novom Sadu, Nišu itd...
Unutar Hrvatske, barem u gradovima koji su bili napadnuti od strane JNA i SRPSKIH paravojnih formacija,
istina o ratnim stradanjima se zna.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2012. 9:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odgledah sinoć utakmicu. Srbi su pobijedili u rukometu (zasluženo; imali su bolju taktiku - što je je), ali su izgubili kao publika i domaćini.

Pa, onakve mržnje, zviždanja, povika, lasera u oči - ne možeš često viđati! Na kraju su pogodili PIKADOM u oko svog igrača, jer su promašili i Golužu i Balića... Čovjek će možda ostati bez oka!
Vidjeli smo užasavajuću, tek jedva kontroliranu mržnju (navodno 5000 policajaca)... Kako bi policija čiji čelni čovjek izjavljuje onako nešto i mogla kontrolirati onakvu mržnju?! Licemjerje neviđeno...

Puno toga pokazala je ova sportska manifestacija. Na primjer, situaciju u kojoj se nalaze nacionalne manjine u Srbiji - igrač Čutura izjavljuje našim medijima kako je on po nacionalnosti Hrvat, no on se tako ne osjeća, nego je on, zapravo, Srbin. Sad bi mu trebalo konačno biti jasno zašto je s 37 godina prvi i zadnji put zaigrao za reprezentaciju... Pametnom dosta, no sva sreća pa on to nije. A čini se kako ni u Srbiji ne cijene tu vrstu proračunate i pokvarene gluposti.

Koji cirkus...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2012. 10:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...bez obzira na sve..PONOSAN ŠTO SAM HRVAT.....!!!!

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2012. 20:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo moram c/p poruku moje prijateljice:

Čestitka našim momcima: oni su zlatni i bez zlata u - rukometu ! Prvi put , ISKRENO mi je žao u sportu vidjeti trenera i igrače koje je mučila savjest i javna izjava " iznevjerili smo naše navijače". To govori PUNO više o moralnom kodeksu tih ljudi od bilo kakve igre, poraza ili pobjede.
PONOSNI smo na njihov habitus! BRAVO!Bravo

p.s : neki gube tekmu, a neki...Kosovo

(što mislite - koga će duže i jače boljeti ? )

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2012. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › p.s : neki gube tekmu, a neki...Kosovo
Ne budi naivna, Kosovo je po stanovništvu ionako pretežno Albansko odcjeljivanje je bila samo simbolična predigra za osamostaljenje Republike Srpske, zemlje koja je doslovno nastala na etničkom čisćenju.

A kod nas sve neki "pacifisti" i eto mi opet pušiona! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: