Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječani napadnuti pri povratku s utakmice u Novom Sadu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Vekija
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2012. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prenesena mržnja!Ti napadači se nisu ni rodili dok je rat bio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
patak
Offline
Ukupno postova: 77
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.01.2012. 19:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neznam sto bih rekao na sve ovo za svaku osudu , ali biti toliko glup pa voditi djecu i zene u SRBIJU ALOOOO ljudi jeste vi normalni , pa oni nikada nisu ni bili niti ce biti civilizirani narod.A mi HRVATI pa mi smo zbilja glupani naivni i uvjek nasjednemo na njihove sarene laze o ljbaznosti , pa ono bilo pa proslo pa dobrosusjedski osnosi hahaha bas smo naivci, a nazalost oni ispadnu pametni pa kod nas ne dodu jer znaju sta ce im biti , a mi pravi i zdravi sa svim mogucim obiljezjima HRVATSTVA po sred srbije i moi smo sad face e jebiga ekipa neide ti i nikad nece ici.E sad se postavlja pitanje sobzirom na situaciju nas iz Osijeka koji smo najvise u biti stradali , sto ti srbi ocekuju kad dodu kod nas u nas ponosni grad na Dravi a svakodnevno pa i u ovom trenutku dok ja pisem ima bar stotinjak vozila iz srbije, pa sad kad se nasi "klinci" kako oni nazivaju ove organizirane huligane organiziraju pa put portanove , emezzete pa i centra grada , pa tenje gdje ih najvise ima pa pokucaju po njihovim sajbama malo . E gospodo moji sugradani i Hrvati onda cemo mi biti gamad i necivilizirani jer smo opet ko i 90-tih napali jadnu srpsku nejac i djecu i starce , :::: BTW da nezaboravim i da negrijesim dusu , ali nigdje nisam jos vidio niti cuo (do sada jer sam radio ) da se nas vrli predsjednik Josipovic oglasio da osudi sve to ili se mozda boji da neuvrijedi svoga dobrog prijatelja peska Tadica i nepokvari dobrosusjedske odnose jer to je ipak sacica huligana ko da ga cujem vec , pa i nas premijer i nova vlada niti rijeci , e kud ce nam dusa i patriotizam uz ovakve vladajuce ....... Isprika svima koje sam mozda udavio ovolikim tekstom al jednostavno kao Hrvatski branitelj nisam mogao odoljeti da ovo neispucam iz sebe ,,, jos jednom isprika . A srbima ..... sretno vam bilo na proputovanju kroz Osijek pa dalje autoputom do jadrana ,a za tamo vam ni sreca nece pomoci kad dalmosi polude Smile pozz svima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.01.2012. 19:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte Srbi tuga da vas topi, pricat ce vam Hrvati kako je biti 1. u Europi!

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2012. 20:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sokrat je napisao/la: ›
..u kanti za smeće na mjestu gdje su nas napali već je bilo nekoliko hrvatskih šalova....koje sma ja na kraju pokupio,jer hrvatski šal ne zaslužuje biti u smeću....


Prije nekoliko mjeseci bila je rasprava na forumu o tome što je domoljublje. Ako nekome još nije jasno, eto mu odgovora: nerv koji proradi tamo gdje je sve oko tebe tuđe, a pogotovo ta iskrica bukne kad netko gazi i omalovažava tebi nešto blisko... Teško je shvatiti unutar zidova vlastite sobe, ali ponekad ti razumijevanje može olakšati čak i ovako bizarna situacija...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2012. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Uma je napisao/la: ›
Nemojte Srbi tuga da vas topi, pricat ce vam Hrvati kako je biti 1. u Europi!

 I Srbi su kandidat... Za priznanje Kosova... Very Happy

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xo
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2012. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ko ih jebe. Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Awatto
Offline
Ukupno postova: 78
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2012. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): ›
da bi svrsavali na svoju huligansku spiku jos sad pomjesanu sa ultranacionalizmom poticanim od vrha drzave i crkve im (podsjecam na samo jednu stvar cetnici su u srbiji izjednaceni sa antifasistima i primaju mirovine)


da bi svrsavali na svoju huligansku spiku jos sad pomjesanu sa ultranacionalizmom poticanim od vrha drzave i crkve im (podsjecam na samo jednu stvar ustase su u hrvatskoj izjednaceni sa bitniji * od antifasista)
* Prema A. cestitom Hebrangu

Citat: ›
Govorite sto hocete ali Srbija tj njezin drzavni vrh i dobar dio stanovnistva je jos uvijek isti onaj koji svako malo masta a svakih 40-50 godina i realizira kakav mali genocid , okupaciju i ratni zlocin na podrucijima drugih drzava...


Govorite sto hocete ali Hrvatska tj njezin drzavni vrh i dobar dio stanovnistva je jos uvijek isti onaj koji svako malo masta a svakih 40-50 godina i realizira kakav mali genocid , okupaciju i ratni zlocin na podrucijima drugih drzava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2012. 7:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je li u hrvatskoj donesen zakon o izjednacavanju ustasa i antifasista kao sto je u srbiji donesen zakon o izjednacavanju prava cetnika i antifasista ?

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2004&mm=12&dd=21&nav_category=12&nav_id=158391

evo sto pravi srpski antifasisti kazu na to (ocito su oni u manjini posto zakoni o rehabilitaciji cetnika prolaze u saboru im bez problema)

http://www.danas.rs/danasrs/drustvo/cetnici_i_partizani_se_ne_mogu_izjednaciti.55.html?news_id=211942


sada tebe molim da mi das hrvatski zakon koji izjednacuje ustase i antifasiste, te zivucima i njihovim obiteljima daje pravo na mirovine

lazovcino

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Dorian Sivi
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2012. 10:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Awatto je napisao/la: ›
legica21 je napisao/la: ›
frendovi koji su išli su se dogovorili sa dečkima iz novog sada da dođu po njih na granicu...auto su ostavili sa naše strane i onda ih ovi pokupili... nemo'š budalama vjerovati...


rvati mahali zastavom, pjevali budnice i onog kretena tomsona. Što bi bilo da su srpi tako postupili u Osijeku. Ili Zadru... sjećate se Zadra?

http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/u-zadru-kamenovali-autobus-igracima-partizana-clanak-227695


Ti si bio u dvorani pa si slušao tomsonove pjesme, znaš ih sve pa si preopznao ili?? Jesi i kamenje bacao na aute?

Nemoj pričat gluposti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2012. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa pjevali su naši to i u ostalim svjetskim gradovima pa nisu auti s hrvatskim tablicama zbog toga razbijani!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2012. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Ma koliko svi razumni građani obje države to željeli, netrpeljivost između Srba i Hrvata neće se s vremenom smirivati, nego naprotiv, vjerujem da će još dodatno jačati. Ono što jedna budala može zajebat, niti milijun pametnih više ne može ispraviti.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 3  
Awatto
Offline
Ukupno postova: 78
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2012. 15:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dorian Sivi je napisao/la: ›
Awatto je napisao/la: ›
legica21 je napisao/la: ›
frendovi koji su išli su se dogovorili sa dečkima iz novog sada da dođu po njih na granicu...auto su ostavili sa naše strane i onda ih ovi pokupili... nemo'š budalama vjerovati...


rvati mahali zastavom, pjevali budnice i onog kretena tomsona. Što bi bilo da su srpi tako postupili u Osijeku. Ili Zadru... sjećate se Zadra?

http://www.vecernji.hr/sport/kosarka/u-zadru-kamenovali-autobus-igracima-partizana-clanak-227695


Ti si bio u dvorani pa si slušao tomsonove pjesme, znaš ih sve pa si preopznao ili?? Jesi i kamenje bacao na aute?

Nemoj pričat gluposti.


Tupane! Uopće mi ne pada na pamet sudjelovati u bilo kojoj strani tog kamenja.
Sjećaš se što je bilo sa slovačkim navijačima u Osijeku?
Osim toga, pozivam te na korištenje guzla pa provjeri gdje su sve to rvacki navijači hapšeni. Da li postoji država gdje nisu vandalizirali bez granica?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2012. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ awatto ..daj čovječe /ženo prestani tu moralizirati ! Jesi gledao tv izvještaje ? Pa to su napadnuti ljudi koji su mirno u kolonama išli kući. Pa jesi vidio koliko je žena bilo u tim automobilima. Ti divljaci su ih napali kamenjem i sjekirama.

Koji hrvatski navijači( ili hrvacki kako ti šovinistički pišeš) ? Za mene huligan nije navijač, ali činjenica je da su SRPSKI huligani napali hrvatske navijače koji su mirno išli s tekme i da policija nije odradila svoj posao kako treba.

Btw , što je bilo sa slovačkim navijačima ? Ja se sjećam da su jako lijepo bili dočekani ovdje, čak sam ih osobno viđao po Tvrđi kako se dobro zabavljaju. A sad ako je i bio neki pojedinačni incident ne znači da su svi Osječani huligani. Previše generaliziraš.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Uma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4727
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 26.01.2012. 16:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jos malo i pjevat cemo: "U polufinalu razbila se zadnja srpska nada,orila se Lijepa Naša usred Beograda!"

_________________
Moj grade pored Drave...... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2012. 17:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko god da su srbende primitivni, balkanoidni, koljači itd. bojim se da ni naši, rvacki navijači/huligani nisu ništa bolji...
Trebalo bi lijepo uvesti smrtnu kaznu i laganini...stvar je dosta jednostavna..osoba x koja je u stanju baciti sjekiru na auto ne može izrasti i razviti se u normalnog čovjeka..to će uvijek biti problematična osoba i možda bi ju bilo najbolje odmah eliminirati prije nego što opet napravi sranje. Tako ne mora u zatvor gdje je ne trošak države i iz kojeg opet izlazi kao još poremećenija osoba pošto zatvor nije odgojna ustanova.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
 



 Skoči u forum: