Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



KK Osijek Žito: Tea Šojat odlazi na završne pripreme za Europsko prvenstvo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65835
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 8:39 
Naslov:  KK Osijek Žito: Tea Šojat odlazi na završne pripreme za Europsko prvenstvo!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tea Šojat, članica karate kluba Osijek Žito, odlazi na završne pripreme koje će se održati u Samoboru od 19. do 22. siječnja 2012. godine. Bit će to pretposljednji dio priprema za predstojeće Europsko prvenstvo za kadete, juniore i mlađe seniore koje će se održati u Bakuu (Azerbajdžan) od 10. do 13. veljače ove godine.

- Osjećam se odlično pred nadolazeće prvenstvo i mogu reći nakon dvanaest godina treniranja, raznih nastupa, u zemlji i izvan nje, da smo se karate i ja u posljednje vrijeme pronašli i dišemo kao jedno. Osjećam jednu novu dimenziju karatea, uživanja u izvedbi kate, a radost treniranja govori mi da sam na pravom putu. U svemu tome svakako mi je pomoglo i trenersko vodstvo mog senseia Dražena Gorjanskog - samouvjereno izjavljuje Tea.

- Tea je trenutno u vrlo dobroj formi. Marljivo je odradila najveći dio pripremnih treninga, kondicijski je iznimno spremna, tehnička je izvedba svih pet kata (Jion, Kanku dai, Kanku sho, Unsu i Gan kaku) na vrhunskoj razini. Još nam ostaje dobro tempirati formu za sam nastup i nadati se najboljem - optimističan je njezin trener Dražen Gorjanski.

Inače, Tei je predstojeći nastup na EP ujedno i posljednji izlazak na tatami u kategoriji mlađih seniorki (18 do 21 godinu). Poslije toga ova će, vrsna karatašica i studentica druge godine Pravnog fakulteta, prijeći u kategoriju seniorki gdje je čekaju novi izazovi.







Tekst & foto: Jasmina Gorjanski

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: