Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Galerija 031: U Portanovi održan Flashmob [VIDEO]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.01.2012. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

oggy031 je napisao/la: ›
ajmo ponovo pljuvat po svemu... kako jebeno standardno... meni je ovo prefora... dobra zajebancija, nesto neobicno...

da sam bio u osijeku vjerovatno bi i ja sudjelovao u tome...

I meni je to predobra fora, al ovo bi i ja popljuvao. Jako mi je glupo to što se radilo bez ikakvog razloga, nikakva poruka nije poslana. Ja sam recimo bio na kampu organiziranog od strane austrijskog Crvenog križa i radili smo Flashmob na Stephansplatzu, ali bili smo prepoznatljivi po tom što smo svi koji smo sudjelovali na sebi imali nekakvu oznaku od Crvenog križa ili polumjeseca. Ovako samo gledanje u nebo (krov) mi je dosta nerazrađeno i loše.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2012. 0:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naziv ovog flashmob-a je "Youth power and intiative" tj. "Mladenačka inicijativa".

Inicijativa čega? Što se inicira?
Nešto bezazleno, besmisleno, i zabavno.

Bezazleno je. Totale.

Besmisleno nije. Smisao je promocija Portanove. Dakle, čisti, 100%-tni konzumerizam.
Praznimo police i punimo kolica
I osmijeh blista s naših lica
Cijena je niska, totalno sniženje
Ovo je akcija za naše smirenje


Zabavno je nekima; onima kojima vrhunac zabave predstavlja UKOČITI SE.
Jer kad se ukočiš, brale, to je ludilo. Ihuuu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2012. 0:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svašta sam htjela napisati,no...nije bitno.
Bitno je da je da će uvijek biti ljudi koji će pljuvati. Najlakše je sjediti u svom naslonjaču i širiti negativu. Shocked

Svaka inicijativa treba svoje prve korake, pa tako i ova - sa zurenjem gore (u krov), da bi se kasnije došlo do plesnih koreografija i slično.
Razlika je i u reakcijama ljudi na nešto neobično kada vide. Neki će biti znatiželjni, zastati, posmatrati i na kraju donijeti sud o viđenom, a neki će ili niti zamijetiti ili ne dati šansu, nego unaprijed suditi i pljuvati. Rolling Eyes

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2012. 1:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vrlo retardirano i nadasve debilno..............kao i sve nadolazece generacije tipa "mozgova" naravno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2012. 1:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je najbolje sto uvijek ima kraljeva koji slikaju to fotoaparatom pa se efekt ni ne vidi Wink

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oftopik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2012. 8:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi puno zuje, a malo meda daju! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.01.2012. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.01.2012. 13:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

heart3 je napisao/la: ›
Svašta sam htjela napisati,no...nije bitno.
Bitno je da je da će uvijek biti ljudi koji će pljuvati. Najlakše je sjediti u svom naslonjaču i širiti negativu.
...
...a neki će ili niti zamijetiti ili ne dati šansu, nego unaprijed suditi i pljuvati.

Ne draga, inicijative mladih su poželjne.
Ali očito su neki mladi toliko šuplji da nisu kadra prepoznati kad bivaju totalno instrumentalizirani. Vi ste tamo bili instrument marketinga Portanove. Točka. Nema dalje.

Dakle, da ponovim: bezazleno je. Zabavno je nekima. Ali besmisleno nije, jer tkogod je objavio ovu vijest (Os031, Os-online, SIB,...), siguran sam da mu je plaćeno da to objavi, jer su svi u naslov stavili Portanovu. Zna Biloš radit marketing, to se mora priznati.

Stoga, odrađeni marketing je super. Ali nemojte pridodavati nikakva druga, dublja, veća, profinjenija, smislenija značenja. Bili ste instrument marketinga, iskorišteni ste, i to ste radili besplatno, bez naknade, čak i radosno, čime je ironija još veća.

Šteta samo što prave, istinske inicijative mladih ne završe u medijima, jer nema tko bi platio da se to objavi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.01.2012. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la: ›
heart3 je napisao/la: ›
Svašta sam htjela napisati,no...nije bitno.
Bitno je da je da će uvijek biti ljudi koji će pljuvati. Najlakše je sjediti u svom naslonjaču i širiti negativu.
...
...a neki će ili niti zamijetiti ili ne dati šansu, nego unaprijed suditi i pljuvati.

Ne draga, inicijative mladih su poželjne.
Ali očito su neki mladi toliko šuplji da nisu kadra prepoznati kad bivaju totalno instrumentalizirani. Vi ste tamo bili instrument marketinga Portanove. Točka. Nema dalje.

Dakle, da ponovim: bezazleno je. Zabavno je nekima. Ali besmisleno nije, jer tkogod je objavio ovu vijest (Os031, Os-online, SIB,...), siguran sam da mu je plaćeno da to objavi, jer su svi u naslov stavili Portanovu. Zna Biloš radit marketing, to se mora priznati.

Stoga, odrađeni marketing je super. Ali nemojte pridodavati nikakva druga, dublja, veća, profinjenija, smislenija značenja. Bili ste instrument marketinga, iskorišteni ste, i to ste radili besplatno, bez naknade, čak i radosno, čime je ironija još veća.

Šteta samo što prave, istinske inicijative mladih ne završe u medijima, jer nema tko bi platio da se to objavi...

Dobro,a reci mi onda čiji su instrument kolege iz Splita?



_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.01.2012. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

http://www.youtube.com/watch?v=AwzN4633mpI

ovi su isto instrument marketinga podružnice portanove u divna zemlja amerika... ah ljudi ma to je glavasevo maslo 100%

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan_iz_mase je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ne draga, inicijative mladih su poželjne.
Ali očito su neki mladi toliko šuplji da nisu kadra prepoznati kad bivaju totalno instrumentalizirani. Vi ste tamo bili instrument marketinga Portanove. Točka. Nema dalje.

Dakle, da ponovim: bezazleno je. Zabavno je nekima. Ali besmisleno nije, jer tkogod je objavio ovu vijest (Os031, Os-online, SIB,...), siguran sam da mu je plaćeno da to objavi, jer su svi u naslov stavili Portanovu. Zna Biloš radit marketing, to se mora priznati.

Stoga, odrađeni marketing je super. Ali nemojte pridodavati nikakva druga, dublja, veća, profinjenija, smislenija značenja. Bili ste instrument marketinga, iskorišteni ste, i to ste radili besplatno, bez naknade, čak i radosno, čime je ironija još veća.

Šteta samo što prave, istinske inicijative mladih ne završe u medijima, jer nema tko bi platio da se to objavi...


E sad, da li su negdje dalje mogli to napraviti, možda i jesu, ali vjerojatno su htjeli na nekome frekventnom mjestu, a na žalost to nije glavni trg, jer bi ih primjetila dva psa lutalice, koji golub i možda jedan slučajni šetač Very Happy
Zašto vidiš neku urotu u tome, Portanove, Biloša? To se ponavlja i ponavlja ovdje, i da se pojave vanzemaljci, sigurno bi to bilo zbog Portanove i Biloša Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
d_grassa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 239
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2012. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako lame... tipično, mogli su barem zaplesati ili nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
Zašto vidiš neku urotu u tome, Portanove, Biloša?


Ne vidim ja tu baš nikakvu urotu, to je biznis, samo biznis. Ja Bilošu želim svaku sreću u životu.

Stvar je u sljedećem: sutra se može organizirati npr. globalna akcija za gladnu djecu Afrike, u Splitu na rivi, u Zagrebu na trgu, i u Osijeku u Portanovi. I onda će prekosutra biti naslovi: u Portanovi inicijativa mladih, blabla. I dobro, znaš da si radio nešto dobro, a i Biloš je dobio marketinškog prostora, i djeca će nešto dobiti, i svi su sretni.

U ovoj "akciji" mladi se ukoče, a Portanova dobije pažnju medija. Zar ne vidiš zašto mi je to apsolutno promašeno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2012. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odlična performansa mladih.

Kako ne kužite da se ovim činom htjela pokazati unutrašnjost lubanje iz šuplje perspektive.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
heart3
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2381
Lokacija: to se i ja pitam...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.01.2012. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

d_grassa je napisao/la: ›
Kako lame... tipično, mogli su barem zaplesati ili nešto...


Flash mob u Osijeku je u situaciji kao dijete kada uči hodati, prvo puže. No eto naši ljudi očekuju previše i nikad nisu zadovoljni.

_________________
...Da te bar mogu probuditi
Kavu ti skuhati
U krevet donijeti
Pa te poljubiti
Al' toga nema i ne postoji...

http://www.last.fm/user/enyojthesilence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: