Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[Galerija 031] Marijan Ban & Diktatori report: Veselim pjesmama rasplesali osječku publiku!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65875
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.01.2012. 3:06 
Naslov:  [Galerija 031] Marijan Ban & Diktatori report: Veselim pjesmama rasplesali osječku publiku!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sinoć je u noćnom baru Medium MDH održan koncert Marijana Bana i Diktatora. Publiku je zagrijao osječki band OK Klub, a Ban je na pozornicu stupio oko 23 sata. Za veselu i rasplesanu atmosferu bili su zaslužni Banovi najveći hitovi poput "14 palmi", "Od mora do mora", "Daleka obala", "Why", legendarne pjesme "Sa' mi je ža'" te mnogih drugih.

Galerija 031: Medium MDH: Marijan Ban & Diktatori
[Foto: Daniel Antunović][13.01.2012. Medium MDH]

Publika je bila oduševljena koncertom i tražila je bis te su se Marijan Ban i Diktatori nakon odlaska s pozornice vratili i počastili ju s još nekoliko pjesama, a koncert priveli kraju nešto poslije 01:30 sati.

Ugodna klupska atmosfera s koncerta mnogima će ostati u lijepom sjećanju i radujemo se sljedećem ovakvom glazbenom događaju!

Tekst: Ana Mišin
Foto: Daniel Antunović


Pročitajte i...
Medium MDH: Marijan Ban & Diktatori [najava]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2012. 12:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prošlo je već više od mjesec dana od koncerta, ali sam se sjetila nečega. Naime, bilo je lijepo na koncertu, ali preeeviše dima. Bilo bi dobro kada pušenje u Mediumu ne bi bilo dozvoljeno. Neugodno je udisati oblake dima nekoliko sati u zatvorenom prostoru i još paziti neće li te netko opeći cigarom ili propaliti odjeću.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MUGDIM
Offline
Ukupno postova: 56
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2012. 12:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

odes u birtiju na koncert i ocekujes da se ne pusi , aj *

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2012. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MUGDIM je napisao/la: ›
odes u birtiju na koncert i ocekujes da se ne pusi , aj *

Nisam sigurno otišla da udišem taj smrad, ni da gledam oko sebe neće li me opeći cigara. Da se želim dimiti otišla bih u kafić, gdje je pušenje dozvoljeno, i sjedila.

P. S. Bez vrijeđanja, molim.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.02.2012. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd super što si se nakon mjesec dana sjetila zadimljenog koncerta i što si to s nama podijelila....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.02.2012. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la: ›
Ajd super što si se nakon mjesec dana sjetila zadimljenog koncerta i što si to s nama podijelila....

Ima na čemu. Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: