Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



[FOTO] Croatia Cup 2012: Kauboji pobijedili i Slovake! [32:23]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65866
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.01.2012. 20:22 
Naslov:  [FOTO] Croatia Cup 2012: Kauboji pobijedili i Slovake! [32:23]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U prepunoj dvorani Gradski vrt rukometaši hrvatske reprezentacije večeras su upisali još jednu pobjedu u nizu! Na kraju prvog poluvremena vodili su rezultatom 19:14, dok su utakmicu priveli kraju rezultatom 32:23. Odlična podrška bili su im i dobro raspoloženi navijači, koji su tijekom utakmice u više navrata skandirali ime našeg vratara, Mirka Alilovića koji je bio odličan u večerašnjoj utakmici.

Galerija 031: Dvorana Gradski vrt: Croatia Cup 2012.
[Foto: Dino Spaić][06-08.01.2012. Dvorana Gradski vrt]

Najefikasniji igrači utakmice iz redova hrvatske rukometne reprezntacije bili su Manuel Štrlek i Ivan Čupić, svaki s 5 pogodaka. Zatim slijede Duvnjak, Lacković, Vori, Horvat i Ninčević s 3 pogotka. Oliver Rabek s 8 pogodaka bio je najbolji igrač Slovačke.

- Mislim da smo puno dobrih stvari napravili. U prvom poluvremenu sam bio u par navrata jako ljut jer smo imali prednost od četiri-pet pogodaka i već smo tada morali prelomiti protivnika, otići na šest-sedam pogodaka. Međutim, imali smo dvije-tri greške u polukontri, gdje smo odmah tražili realizaciju na pivotmenu. Bio je dogovor da imamo što jednostavnija rješenja u toj polukontri. Želim samo od mojih igrača, da napravimo to svi skupa, da pokušamo da nam svaka lopta znači, da ne kažem, život ili smrt - izjavio je Slavko Goluža, izbornik hrvatske rukometne reprezentacije nakon utakmice.

Za sutrašnju utakmicu protiv Švedske ulaznice su rasprodane. Podržimo Kuboje na zadnjoj utakmici međunarodnog rukometnog turnira Croatia Cup 2012., koja započinje u 15 sati.

Tekst: Ana Mišin
Foto: Dino Spaić


Pročitajte i...
[FOTO] Domagoj Duvnjak proglašen rukometašem godine!
[FOTO] Croatia Cup 2012: Rukometaši Hrvatske odnijeli očekivanu pobjedu nad Iranom! [41:19]
[Galerija 031] U Portanovi održano druženje s igračima hrvatske rukometne reprezentacije
Croatia Cup u rukometu 2012.


Zadnja promjena: Redakcija 031; 07.01.2012. 21:25; ukupno mijenjano 4 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.01.2012. 20:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Bogu netko se sjetio maknit onog ćelavog idijota na drugoj tekmi i dat mikrofon u ruke normalnom čovjeku. Kakav Alilović, kakav Štrlek, to je bio potez dana.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Buza_osk
Offline
Avatar

Ukupno postova: 43
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.01.2012. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Hvala Bogu netko se sjetio maknit onog ćelavog idijota na drugoj tekmi i dat mikrofon u ruke normalnom čovjeku. Kakav Alilović, kakav Štrlek, to je bio potez dana.


a što fali Kutiju? Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.01.2012. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj, kak' se ustvari kaže: Slovačka ili Slovenija?

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.01.2012. 11:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PreacheR je napisao/la (Pogledaj post): › Čekaj, kak' se ustvari kaže: Slovačka ili Slovenija?


Slovačka, a ta ista riječ se na slovačkom se piše "Slovensko"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: